Procent z PPV KSW

Polecam ostatni podcast gościa z lowking.pl, który mówi wiele mądrych słów o tej sytuacji.
1:16:43 oraz 1:30:43, jeśli posłuchacie to być może zmienicie zdanie na temat co niektórych.
 
W którym wywiadzie ktoś powiedział ze walka Popek Strachu i ile zarobią zależy od tego ile PPV sprzedadzą i to pokaże ile są warci.
 
Polecam ostatni podcast gościa z lowking.pl, który mówi wiele mądrych słów o tej sytuacji.
1:16:43 oraz 1:30:43, jeśli posłuchacie to być może zmienicie zdanie na temat co niektórych.

dobrze powiedziane, chociaz na lowkingu zadnych wywiadow praktycznie nie ma, wiec latwo tak gadac
w Polsce jedyny powazny dziennikarz to Mrozu
 
Polecam ostatni podcast gościa z lowking.pl, który mówi wiele mądrych słów o tej sytuacji.
1:16:43 oraz 1:30:43, jeśli posłuchacie to być może zmienicie zdanie na temat co niektórych.

Naiver z jednej strony ma trochę racji, z drugiej pierdoli na tematy o których nie do końca ma pojęcia z uwagi na fakt, że nie jeździ na gale, nie robi wywiadów i nie wychyla nosa poza swój ciepły kurwidołek.
Sytuacje z Lukem Thomasem mocno przekręcił, bo ten mówił w kontekście pracy na gali i jednoczesnego robienia sobie fotki z zawodnikiem. Za takie coś generalnie samo UFC potrafi upomnieć, gdy jesteśmy na akredytacji i w jakiś sposób spoufalamy się z zawodnikami, obsługa potrafi zwracać uwagę.
Uważam że będąc reporterem w Polskim MMA nie da się nie zbliżyć w jakiś sposób z zawodnikami. Nie mówiąc o tym że część reporterów to osoby trenujące i mijające się na sali z zawodnikami, to robiąc 4-5-6-7 wywiad z tym samym zawodnikiem ciężko jest nie nawiązać z nim jakiejś tam koleżeńskiej relacji.

Sprawa brania kasy za gale, tu po części zgadzam się z Bartkiem czy nawet Mariuszem który napisał Tweeta, bo to w pewien sposób zaciera obiektywizm. Z drugiej strony, organizator gali oferując redakcji pieniądze za przyjazd, w pewien sposób inwestuje w swoich zawodników, jest to jakby jego wkład w promocję swojej organizacji. Generalnie temat rzeka, nie widzę problemu z tym że ktoś bierze hajs za przyjazd na gale, ale fajnie ze ITC tego nie robi.

A żeby nie było offtopic, każda redakcja i każdy zawodnik z tego co wiem obecnie może pozyskać ten status resellera i zarabiać na sprzedaży PPV, ale dla mnie zwyczajnie nie jest to opłacalne. :)
 
Naiver z jednej strony ma trochę racji, z drugiej pierdoli na tematy o których nie do końca ma pojęcia z uwagi na fakt, że nie jeździ na gale, nie robi wywiadów i nie wychyla nosa poza swój ciepły kurwidołek.
Sytuacje z Lukem Thomasem mocno przekręcił, bo ten mówił w kontekście pracy na gali i jednoczesnego robienia sobie fotki z zawodnikiem. Za takie coś generalnie samo UFC potrafi upomnieć, gdy jesteśmy na akredytacji i w jakiś sposób spoufalamy się z zawodnikami, obsługa potrafi zwracać uwagę.
Uważam że będąc reporterem w Polskim MMA nie da się nie zbliżyć w jakiś sposób z zawodnikami. Nie mówiąc o tym że część reporterów to osoby trenujące i mijające się na sali z zawodnikami, to robiąc 4-5-6-7 wywiad z tym samym zawodnikiem ciężko jest nie nawiązać z nim jakiejś tam koleżeńskiej relacji.

Sprawa brania kasy za gale, tu po części zgadzam się z Bartkiem czy nawet Mariuszem który napisał Tweeta, bo to w pewien sposób zaciera obiektywizm. Z drugiej strony, organizator gali oferując redakcji pieniądze za przyjazd, w pewien sposób inwestuje w swoich zawodników, jest to jakby jego wkład w promocję swojej organizacji. Generalnie temat rzeka, nie widzę problemu z tym że ktoś bierze hajs za przyjazd na gale, ale fajnie ze ITC tego nie robi.

A żeby nie było offtopic, każda redakcja i każdy zawodnik z tego co wiem obecnie może pozyskać ten status resellera i zarabiać na sprzedaży PPV, ale dla mnie zwyczajnie nie jest to opłacalne. :)
to ile sie dostaje lepiej napisz
 
A jeszcze apropo Bartka Stachury to jest on okazem obiektywizmu robiąc komercyjnie analizy walk dla Mańkowskiego do czego przyznał się sam Borys, a później rozpisując jego walki na swoim portalu i dowodząc jego wygranych np. walce z Khalidovem.

to ile sie dostaje lepiej napisz
Nie mogę powiedzieć, ale nie warto. :)
 
A jeszcze apropo Bartka Stachury to jest on okazem obiektywizmu robiąc komercyjnie analizy walk dla Mańkowskiego do czego przyznał się sam Borys, a później rozpisując jego walki na swoim portalu i dowodząc jego wygranych.


Nie mogę powiedzieć, ale nie warto. :)
daj link do wywiadu z Borygo, gdzie to mowi
 
Nie jestem pewien ale Borys gdzieś tam mówił chyba że piataka dostają za 1 zakup z takiego linku. Co nie zmienia faktu że taki mniej popularny zawodnik wątpie żeby sprzedał więcej niż 500 PPV więc to są grosze
 
Nie jestem pewien ale Borys gdzieś tam mówił chyba że piataka dostają za 1 zakup z takiego linku. Co nie zmienia faktu że taki mniej popularny zawodnik wątpie żeby sprzedał więcej niż 500 PPV więc to są grosze

500? Myślę że Borys jak sprzeda 500-1000 to będzie dobry wynik, mniej znany zawodnik może liczyć na zakupy zrobione przez najbliższą rodzinę nie wliczając w to szwagra który obejrzy na streemie za 3 ziko :)
 
500? Myślę że Borys jak sprzeda 500-1000 to będzie dobry wynik, mniej znany zawodnik może liczyć na zakupy zrobione przez najbliższą rodzinę nie wliczając w to szwagra który obejrzy na streemie za 3 ziko :)
@ MACIEK KAZIECZKO BALUJ ZA MOJ HAJS HEHE.

Swoją drogą, nie widzę nic złego w przyjmowaniu pieniędzy za przyjazdy na gale i relacjonowanie. Czas i praca kosztują.
 
Proponuje aby weeb.tv wprowadziło procent od "ppv", zdecydowanie bardziej opłaci się to zawodnikom.
 
@ MACIEK KAZIECZKO BALUJ ZA MOJ HAJS HEHE.

Swoją drogą, nie widzę nic złego w przyjmowaniu pieniędzy za przyjazdy na gale i relacjonowanie. Czas i praca kosztują.

Dzięki, fajnie że ktoś to rozumie. Prawda jest taka, że gra się toczy o to żeby nie dokładać do tego wyjazdu tak naprawdę. U nas pakiet reklamowy zakłada o solidną promocję na głównej stronie + wyjazd na galę a to wszystko kosztuje czas i pracę. Inna sprawa że przez 10 lat braliśmy wszystkie patronaty jak leci, robiliśmy wszystko za darmo a efekt tego był taki że na galę nie jeździliśmy za często a organizację które zarabiają na sprzedaży biletów traktowały nasz portal jak darmowy słup ogłoszeniowy, do tego dochodziły jeszcze pretensję, że za późno, że za mało hehe i choćby tylko dlatego warto było wprowadzić płatne patronaty i mieć to z głowy.
 
500? Myślę że Borys jak sprzeda 500-1000 to będzie dobry wynik, mniej znany zawodnik może liczyć na zakupy zrobione przez najbliższą rodzinę nie wliczając w to szwagra który obejrzy na streemie za 3 ziko :)
Chłopaki muszą po prostu zrobić reseller przez weeb.tv, wtedy hajs się będzie zgadzał :mjsmile:
 
Wrzosek oficjalnie zdradził, ze z PPV dostaje 5zł. Można zamykać. :D
Dostaje 5zł z całego PPV? Z tego linku resselera na KSWTV?
Biorąc pod uwagę, że dotyczy to jeśli dobrze się orientuję tylko i wyłącznie sprzedaży online na KSWTV to jest to bardzo mało. Taki nr. zawodnika(jak przy głosowaniach), czy nazwisko powinno być przy również możliwe przy zamówieniach w CP, czy IPLI. Nie wiem jak rozkładają się zamówienia pomiędzy platformami sprzedaży, ale przypuszczam, że króluje Cyfrowy Polsat i satelita/kablówki. Rodzina zawodnika, czy jacyś znajomi to raczej wybierają SAT niż KSWTV.
 
Back
Top