Prośby masowe - lajki i tak dalej

Mam prośbę.
Wiele czasu to nie zajmie. Rozpoczynamy dystrybucje w USA i jeśli moglibyście - kliknijcie ocenke. Nie trzeba sie rejestrować, można logować przez facebooka.
http://www.imdb.com/title/tt4500584/

Jeżeli chcecie wcześniej zobaczyć film, śmignijcie, jestem pewny, że ocenicie wysoko ;)




Najlepiej z zagranicznego IP ;p ale tak wiele nie wymagam.
Tutaj ocena jest ważna, bo członkowie pewnej amerykańskiej akademii do pewnych znanych nagród kierują się ocenami z tego serwisu. Wiadomo, to tysiąće osób, część film obejrzy przed rozdaniem nagród, część nie zobaczy a i tak zagłosuje.
 
Panowie, zareklamuje się tutaj i w Hyde Parku bo rzecz jest jednocześnie szczytna, jednocześnie jest fajnym biznesem.
@Wojsław Rysiewski , jako pracownik KSW - może będziecie chętni na taką formę reklamy.

Otóż powstaje film dokumentalny o Powstaniu Warszawskim(rocznicowy, okazjonalny, ze wsparciem kilku instytucji). Nim wkleje materiały dotyczące celu, napiszę o zyskach jakie dla inwestorów może mieć niewielki wkład w produkcje.

Otóż potrzebujemy 10-15 tys. zł. Co w zamian? Poza prestiżem współfinansowania projektu markowanego Warszawską Dzielnicą Śródmieście oraz Fundacją Polskiego Państwa Podziemnego, reklama w postaci 12 dniowych, całodziennych spotów w autobusach i tramwajach. Promocja firmy w takim medium przez tyle czasu to nawet 40 tys zł. W tym przypadku, nie dość, że reklama będzie tańsza, to do tego kojarząca się z pozytywną akcją. Uczestnictwem w takim projekcie możecie się chwalić , być dumnymi cały czas.


Teraz trochę materiałów


IDEA

Głównym celem tego przedsięwzięcia jest udostępnienie widzom autentycznych i aktualnych wypowiedzi uczestników Powstania Warszawskiego. Te niezwykłe osoby przeżyły jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Polski. Teraz mamy szanse postawić ich w roli przewodników, którzy osobiście przeprowadzą nas przez ten burzliwy okres i pomogą nam lepiej go zrozumieć.

87ce1653346520939a41ec35de62a430.jpg


FILM DOKUMENTALNY



Film będzie operował minimalistycznymi środkami przekazu: jednolite tło, proste kadrowanie, brak animacji. Głównym punktem skupienia ma być treść przekazywana przez naszych bohaterów.

970c73232ac685f90b3b2ca3af5f340a.jpg


Chcemy aby widz zrozumiał z czym powstańcy musieli się zmagać i usłyszał jak potoczyły się ich losy po zakończeniu walk.

Dlaczego włączyli się do walki?

Co myślą na temat zarzutów stawianych przez przeciwników powstania względem jego przebiegu i strat jakie za sobą poniosło?

Jak funkcjonowało Polskie Państwo Podziemne, jak stali się jego częścią?

O co walczyli?

Czy wybuchu powstania dało się uninknąć?

Jaki stosunek do powstania miała ludność cywilna?

Z czasem historia powstania uległa dużemu uproszczeniu, czego brakuje we współczesnym obrazie tamtych walk?

Jak powstanie wpłynęło na ich życie?

Od godziny "W" minęło już ponad 70 lat, niestety niedługo stworzenie podobnego zapisu nie będzie już możliwe. Ich historie mogą nas wiele nauczyć a wartość tego historycznego przekazu będzie rosła wraz z upływem czasu.

WSPARCIE



Projekt uzyskał wsparcie Warszawskiej Dzielnicy Śródmieście oraz Fundacji Polskiego Państwa Podziemnego.

Oprócz filmu zrealizujemy spoty z udziałem powstańców, które będą zapowiadać 71. obchody Powstania Warszawskiego na Starym Mieście.

b43c0a4f651438e481ccc42eb53277dd.jpg


PROMOCJA

Obie wersje spotów (15 i 30 sek) promujące zarówno obchody jak i film dokumentalny będą wyświetlane od początku sierpnia (60 emisji dziennie) przez 12 dni w autobusach i tramwajach na terenie całego miasta, oraz na oficjalnej stronie warszawskiej Dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawa.

Premiera filmu odbędzie się 01.08.2015 podczas uroczystego koncertu z okazji 71. obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego odbywających się na
Starym Mieście.


bf9a10a86216859aef017b506dd5d6bf.jpg


BUDŻET

Możliwość wysłuchania historii uczestników tego wydarzenia niedługo bezpowrotnie przeminie, dlatego chcemy aby film był zrealizowany na najwyższym poziomie technicznym i artystycznym oraz chcemy zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki bohaterom filmu. Potrzebujemy także wsparcia finansowego na sprzęt, studio, post produkcję, kostiumy, charakteryzacje, transport i wyżywienie.



Będzie świetnie, jeżeli zbierzemy 15 tysięcy. Wówczas mamy pewność, że film powstanie. Jeśli jednak uda nam się zebrać większą kwotę, to powstanie lepszy film, z większą ilością materiału, premierą i być może będzie wyświetlany na festiwalach filmowych. Szczegóły w poniższej tabeli.


15 000


Ta kwota wystarczy na powstanie filmu.

17 000


Nagramy film w lepszych warunkach, lepszym sprzętem i wykonamy lepszą kolorkorekcję.

20 000


Nagramy materiał *making of*

22 000


Przetłumaczymy film na język angielski i francuski.

25 000


Oficjalna premiera w Warszawie w kinie studyjnym.

30 000


Wyślemy film na międzynarodowy festiwal.




PRODUKCJA: AMONDO FILMS


AMONDO Films to Fundacja jednocząca filmowców z całego świata, to ludzie, którzy dzielą wspólną pasję i miłość do sztuki filmowej. Jej głównym celem jest promowanie kinematografii poprzez serie wydarzeń kulturalnych, warsztatów, pokazów filmowych, a przede wszystkim poprzez robienie filmów.

AMONDO jest fundacją non-profit założoną w 2010 roku w Warszawie.


47c5cd721e99f0acabdcc85407f984dd.jpg


REŻYSERIA: PAWEŁ TARASIEWICZ

Reżyser i producent filmowy, twórca albumu "WWA" ilustrującego jego rodzinne miasto - Warszawę. W 2004 roku założył stowarzyszenie ODNOWA zrzeszające młodych artystów z Polski i Francji, twórców reklam i teledysków. Ukończył Szkołę Filmową w Łodzi, w 2010 roku założył Fundację AMONDO Films. Ma na swoim koncie organizację wystaw, liczne etiudy filmowe, teledyski muzyczne oraz pełnometrażowy film fabularny pt. "Hel".

17b3fe22815740a2ef343b77ce4305b1.jpg


MONTAŻ: KUBA NOWAK

Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej na wydziale montażu, od lat współpracuje z Fundacją AMONDO Films.

MUZYKA: DAMIAN PIETRASIK

Kompozytor i pianista jazzowy, współpracował między innymi z Leszkiem Możdżerem, Krzysztofem Kiliańskim, Krzysztofem Herdzinem i zespołem Anny Marii Jopek. Srebrny medalista Igrzysk Paraolimpijskich w Pekinie w konkurencji 100 metrów stylem grzbietowym.

Mail: [email protected]
 
Mam prośbę o zgłaszenie tego filmu na yt:


Jakiś ruski kacap wstawił sobie mój highlight na swoją stronę i co gorsza, ma 2x tyle wyświetleń.
Oryginał:



O co? Już mniejsza. Może te kurwy coś z tym zrobią, jeśli kilkanaście osób z forum zgłosi.
 
Panowie czas i na mnie :)
Jako, że w wolnym czasie nakurwiam w csa, interesuje się tym dosyć mocno, mam kumpli maniaków z różnych gałęzi e-sportu. Postanowiłem założyć portal informacyjny (coś jak cybersport)
Udało mi się zgarnąć, jak sądzę świetną domenę do tego "biznesu" www.esport.gg
Wszystko robimy własnymi siłami - portal właśnie się kończy robić, więc wystartowaliśmy z Facebookiem co by złapać już paru odbiorców - jeżeli mogę, to proszę o lajki - oczywiście nic na siłę.

https://www.facebook.com/pages/esportgg/389277841264202?fref=ts
 
Bez ściemniania, wiem że wielu z nas ma konta na instagramie (chociażby dla UFC rewards). Jeśli bylibyście na tyle przyjaźni i zechcieli pomóc mi w pewnej nietypowej akcji z kumpelą i zlajkować jej to zdjęcie, byłbym dozgonnie wdzięczny ;) Zapewniam że laska fajna i możecie się bardzo dla mnie tym polubieniem przysłużyć :shy: Z góry ogromne dzięki!

 
Nie mam Insta więc daje Ci lajka (za koleżankę) na cohones. Możesz jej go później jakoś przekazać z pozdrowieniami od Andrzeja ;)
#Andrzejconiemainsta
 
Back
Top