Prośba o lajki

Maciej Szumowski

M-1 Global
Heavyweight
Siema!



Prosiłbym o zalajkowanie tego fanpage: http://www.facebook.com/pages/Euro-2016-P%C5%82ock/579560828723429



Czym więcej osób lajkuje - tym lepiej dla nas. Nie pozwólcie, żeby Euro 2016 nie było tam gdzie być powinno - w Płocku (w Kielcach w sumie też, ale swojej akcji nie uruchomili :-)).



Dzięki z góry.



PS. Od razu mówię - fp nie moje, także nie odpowiadam za "nie zwalnianie tępa :-)"
 
Nie ma takiej opcji , brak beki , żałosny Płock daj pan spokój. Zauważyłem że na cohones ostatnio każdzy żebrze o jakieś wejścia albo lajki albo inne gównixy. Dajcie sobie siana
 
Leżę i kwiczę. Żałosny Płock? Dlaczego? Uważasz, że atmosfera w naszej hali jest gorsza niż w np. Katowicach gdzie nie mają żadnej druzyny piłki ręcznej, a dopingują tam 60letni dziadkowie z wachlarzami? :)
 
Płock jest żałosny bo jest żałosny a organizowanie mistrzostw europy w Polsce dla tak niszowego sportu to strata publicznych pieniędzy.
 
"Płock jest żałosny bo jest żałosny" utwierdziło mnie w przekonaniu, że jesteś zwyczajnym trollem. Zresztą Twój nick to pokazuje ;).



Niszowy sport, och tak - tutaj chociaż mamy 2 zespoły potrafiące wygrać z niemal każdym. Poza tym jeśli nazywasz to sportem niszowym - sport niszowy według mnie to baseball, ale nie handball.
 
moze i niszowy, ale tylko w polsce


poza tym wolalbym zeby jakies mecze euro byly w katowicach, mialbym blisko na mecz
 
Głos oddany. Do Płocka mam najbliżej z takich większych miast i jeśli będzie tam jakikolwiek mecz, z pewnością pojawie się :)
 
Back
Top