1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Prośba o lajki

Discussion in 'Cohones' started by Maciej Szumowski, Feb 16, 2013.

1. Maciej Szumowski

Maciej Szumowski Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,334
    Zdobyte Lajki:
    350
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Polska
    Home Page:
    Siema!

Prosiłbym o zalajkowanie tego fanpage: http://www.facebook.com/pages/Euro-2016-P%C5%82ock/579560828723429

Czym więcej osób lajkuje - tym lepiej dla nas. Nie pozwólcie, żeby Euro 2016 nie było tam gdzie być powinno - w Płocku (w Kielcach w sumie też, ale swojej akcji nie uruchomili :-)).

Dzięki z góry.

PS. Od razu mówię - fp nie moje, także nie odpowiadam za "nie zwalnianie tępa :-)"

2. Satuk

Satuk Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    215
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    Nie ma takiej opcji , brak beki , żałosny Płock daj pan spokój. Zauważyłem że na cohones ostatnio każdzy żebrze o jakieś wejścia albo lajki albo inne gównixy. Dajcie sobie siana

3. Maciej Szumowski

Welterweight

Komentarze:
    4,334
    Zdobyte Lajki:
    350
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Polska
    Home Page:
    Leżę i kwiczę. Żałosny Płock? Dlaczego? Uważasz, że atmosfera w naszej hali jest gorsza niż w np. Katowicach gdzie nie mają żadnej druzyny piłki ręcznej, a dopingują tam 60letni dziadkowie z wachlarzami? :)

4. Satuk

Satuk Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    215
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    Płock jest żałosny bo jest żałosny a organizowanie mistrzostw europy w Polsce dla tak niszowego sportu to strata publicznych pieniędzy.

5. Maciej Szumowski

Welterweight

Komentarze:
    4,334
    Zdobyte Lajki:
    350
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Polska
    Home Page:
    "Płock jest żałosny bo jest żałosny" utwierdziło mnie w przekonaniu, że jesteś zwyczajnym trollem. Zresztą Twój nick to pokazuje ;).

Niszowy sport, och tak - tutaj chociaż mamy 2 zespoły potrafiące wygrać z niemal każdym. Poza tym jeśli nazywasz to sportem niszowym - sport niszowy według mnie to baseball, ale nie handball.

6. jimbean

jimbean BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    957
    Zdobyte Lajki:
    252
    Punkty:
    1,790
    moze i niszowy, ale tylko w polsce

poza tym wolalbym zeby jakies mecze euro byly w katowicach, mialbym blisko na mecz

7. Bullinko

Bullinko Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    451
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Głos oddany. Do Płocka mam najbliżej z takich większych miast i jeśli będzie tam jakikolwiek mecz, z pewnością pojawie się :)

Share This Page