Prime Show MMA

Wielu jest takich z którymi lubię ogladać filmy...
Ja lubię z tym gościem co grał w efekcie motyla, lubię też z Bradem pitem i z van damem i Stallone.

Ogólnie to lubię jakieś zjebane komedie z USA typu "o dwóch takich co poszli w miasto" albo " raperzy z malibu" i z murzynami oczywiście
 


Screenshot_2024-01-23-15-37-27-488_com.google.android.youtube.jpg


@DONTOLIVER
 
@DONTOLIVER ty jesteś vip, szanowana persona, masz kontakt do beziego? Napewno masz, słyszałem że pewne forum chce się skonfrontować, Cohones wystawi reprezentanta.

Na poważnie, na otwarcie, za frytki, dla zasady.
 
Ewentualniej, elimination,4vs4 lub na grubo pierwsza walka ustawka 4vs4 wiem o tym że bezi będzie zainteresowany ale będzie w strachu wystawić tych pedałów z drugiej strony, możemy być reklamowania jako prawilne forum o MMA, zobaczymy co mamy więcej z tym wspólnego niż friki, limit kg na ekipę, albo i bez..... I lecimy, ufam że uda ci się to załatwić mordo, i need monety

@DONTOLIVER
 
@DONTOLIVER ty jesteś vip, szanowana persona, masz kontakt do beziego? Napewno masz, słyszałem że pewne forum chce się skonfrontować, Cohones wystawi reprezentanta.

Na poważnie, na otwarcie, za frytki, dla zasady.
Każdy ma kontakt do Beziego, bo prezes odpisuje na wykopie i się aktywnie udziela. Mają nawet firmowy profil, który pyta fanów o opinie.
 
Back
Top