Prime Show MMA

Tam podejrzewam że właściciel to miał do tego Panią zarządcę, gość zarobiony to nawet nie ma pojęcia o istnieniu takich tworów jak Tomasz Chic. Tu osoba zarządzająca jego nieruchomościami dała du... za przeproszeniem. Ale wyjątkowy lokator im się trafił to trzeba przyznać
Myślę że ta pani to była zarządca całej nieruchomości od wspólnoty do której przychodziły skargi od sąsiadów Tomasza Czynsza.
To jest zresztą ciekawe że czasami jak właściciel dogada się z sąsiadami to może trochę prawnie powkurzać lokatora ale ciężko się dogadać, chyba że Cygani zamieszkają to się naród jednoczy xd
 
Cichy twardziel, co prawda z sejmem nie wyszło ale do frików się załapał?

Kto to jest Bouncing Betty?
Tancerka Twerk, wystąpiła też w reality show "Love Never Lies" na Netflix
:benny: :juanlaugh::confused:
 
Tancerka Twerk, wystąpiła też w reality show "Love Never Lies" na Netflix
:benny: :juanlaugh::confused:
Czyli jakas zwykla kurwa:usunto:
 
Biorę 20% i jadę w poniedziałek do Bezrąka.
Jestem w tym, jak kasa się nam będzie zgadzać wspólniku to bez grymaszenia kogo dadzą wjezdamy. Będziesz moim Gwoździem w narożniku na trzeciego weźmiemy dziewczynę Mike Perrego. Ty to ogarniasz jako manager, ale też z tego 20 procent dla Ciebie
 
Obejrzałem skrót konferencji: to co robił Marcoń.
Piękne kpiny z pseudogangsterów, Tomasz Czynsz wyglądał jakby zaraz miał zacząć płakać :waldeklaugh:
Jeszcze te kłótnie z Pałkersonem i tekst "zaraz ciebie też zwolnię :tellmemore:
I wisienka na torcie: naśmiewanie się z tego że Żurom dużo mówi o homoseksie jak na twardziela przystało
 


1:00 ugoda w sądzie mówiła o rewanżu to to żarty. Po pierwsze z sądu a po drugie Jaś jak chce rewanż w boksie to ni jak skok na kasę.
 
Back
Top