Prime Show MMA

parafrazując Siarę, wyrywkowe kontrole na obecność narkotyków w przypadku kogokolwiek z tej federacji to by było ukręcenie kurze złotych jajec
ten Soroko i Kapela mogą w klatce odwalić większe akcje niż Tyson odgryzający ucho, ciekawe za co siedział Soroko. Taki kawał czasu siedzieć to naprawdę trzeba się nagimnastykować
 
ten Soroko i Kapela mogą w klatce odwalić większe akcje niż Tyson odgryzający ucho, ciekawe za co siedział Soroko. Taki kawał czasu siedzieć to naprawdę trzeba się nagimnastykować


Napad na sklep jubilerski. Podobno łał kto był na drodze.
 
ten Soroko i Kapela mogą w klatce odwalić większe akcje niż Tyson odgryzający ucho, ciekawe za co siedział Soroko. Taki kawał czasu siedzieć to naprawdę trzeba się nagimnastykować
tak, Kapela może na przykład przekręcić się po fecie albo jakimś innym stymulancie, win win situation.

a Soroko? on siedział ile, 19 lat w sumie?
 
Szczerze zgadzam się trochę z @99picks
że Prime może zabić Elite.

Już ich przebili w zasięgach , a dopiero są noworodkiem.

Cholera szkoda trochę bo mam wrażenie że oni mieli najodważniejsze pomysły na porąbane walki.

Skoro Barszowki będzie ciągnął Wotore, to Elite już się nie liczy. Ostatnie miejsce we freakach i zobaczymy, czy nie zawiną się po cichu. Albo do kolejnych długów Wotore :lol:
 
Soroko niby taki patus ale on chyba ma hollywoodzkie zeby zrobione :lol:

Teraz nawet patusy są porobione po operacjach :lol:

 
Wyjaśni mi ktoś co to za typ ten Soroko? Wiem tylko że za dużo mówi kurwa i sprzedał gościowi soccera, z góry dzięki:beer:
 
Ten Kapela dobry zjeb xDDDD

Kaniowski- czemu kończysz wywiad? To ja z reguły kończę wywiady xD

Kapela-3 minuty minęły, powyżej pięciu jest stówa (idzie w pizdu)

Kaniowski-:korwinwhat:

 
Tyburski w wywiadzie z kaniowskim wspominał o soldiciu Hah chyba czyta moje posty.
-Co oni mi Soldicia ściągną?

Gdyby walka była w samej stójce to naprawdę bym go nie skreślał, takiego stypotakera to by Paweł ubił jak kotleta.
( w samej stójce)
 
Wyjaśni mi ktoś co to za typ ten Soroko? Wiem tylko że za dużo mówi kurwa i sprzedał gościowi soccera, z góry dzięki:beer:

Zwykły zwyrol. Siedział za napad i pobił starszą babcię za torebkę. Widać skutki przebywania tyle lat za kratkami.
Cep bez gardy. Macha łapami i robi wiatraki.
Gdyby nie wywiad po walce na war 3 nikt by go nie znał.
 
Łooooo możliwe ze zestawia Mundka z Tyburem, dobra walka.
Mundek ma skills ale tez chyba szklana szczeke wiec Tybur to wygra w 1 rundzie.
3650627B-94BC-4159-A4F7-53F6496DF6C5.jpeg
 
Skoro Barszowki będzie ciągnął Wotore, to Elite już się nie liczy. Ostatnie miejsce we freakach i zobaczymy, czy nie zawiną się po cichu. Albo do kolejnych długów Wotore :lol:
Koleś z WOTORE dorobił się na dropshoppingu z Chin.
Nieśmiertelność finansowa.

Zrobił organizacje i powtórka z ery 2009-2014 gdzie masa ludzi uwaliła kasę na tworzeniu organizacji MMA :korwinlaugh:
Ale fakt faktem chyba jedyna organizacja, która miała jakiś pomysł na ring girls i otoczka też była ciekawa. To była chyba większa kopia z któregoś z filmów?
 
Ten Ziemowit też spoko wypadł. Ma gadane i dobry flow. Chociaż przy Kapeli, to mało kto by źle wypadł.
pozytywnie mnie zaskoczył, bo wcześniej kojarzyłem go tylko jako irytującego pajaca. To chyba jest jakiś 'ziomeczek', przynajmniej z gadki tak brzmi. Listwa w dziąsło Kapeli na duży plus, chociaż nie zrobiło to na nim wrażenia... może dlatego, że LEWĄ ręką
 
Soroko niby taki patus ale on chyba ma hollywoodzkie zeby zrobione :lol:

Teraz nawet patusy są porobione po operacjach :lol:



Ale ty łeb jesteś, wiesz co ludzie robią w kryminale rutynowo? Dbają o siebie czyli zęby dłonie itp to podstawa.
Szorował je 5 razy dziennie + nie miał czym ich za bardzo zepsuć to ma takie zęby jakie ma, ale o czym ja piszę, i przede wszystkim komu.....
mleko może tego nie wiedzieć, rozumiem.
 
Tak swoją drogą to śmieszy mnie ten Kamerzysta który ciągle gada ,,to nie było g ...o to była nutella"

Widziałem ten film i tam jeszcze było jedzenie ziemi , tarzanie się w błocie po czym kazali mu po tym latać po biedronce , walenie głową w cegłówke i wchodzenie do szamba do połowy.

Ale tak to była nuttela więc git. Hahaha.


A ten puszbarber jeszcze podkręcał na początku filmu by pił wodę z kibla. Brr.
 
Last edited:
Zwykły zwyrol. Siedział za napad i pobił starszą babcię za torebkę. Widać skutki przebywania tyle lat za kratkami.
Cep bez gardy. Macha łapami i robi wiatraki.
Gdyby nie wywiad po walce na war 3 nikt by go nie znał.
Obejrzałem sobie jego walkę i nie wiem dlaczego ludzie pierdolą że da radę Tyburskiemu kiedy deski zaliczał 4 razy z o wiele mniejszym i pewnie słabszym typem. Na stiflera nie liczę bo nie wiem co on we freak fightach robi :muttley:
 
Back
Top