Wyniki PRIME SHOW MMA 6: Don Kasjo vs Księżniczka – wyniki gali

Zauważyłem ostatnio, że Jarosz robi mega chujowa robotę przy sędziowaniu starcia ff.
Od razu przerywa żeby sobie przypadkiem gówno celebryci kuku nie zrobili, tym samym pokazuje całej reszcie że wejście w ten świat jest nie dość że opłacalne finansowo, to jeszcze dosyć bezpieczne dla zdrowia (bo zbierze jeden z drugim parę kokosów i od razu przerwanie starcia)
 
A w sumie to nawet lubię ten Prime. Na Fame i Clout jest masa freaków, którzy zaczynają udawać zawodowców, kalkulować i wychodzą później takie walki ala Tańcula vs Ferari, a tutaj czyste bijatyki jak początkowe gale Fame:korwinlaugh:

Tym freakom powinni zabronić trenowania
 
Jeszcze nigdy nie widziałem zawodnika freakowego z fajnym tatuażem. Boże skąd oni te wzory tatuaży biorą. To już Pudzian jest lepszy z tą obrączka na bajczepsie...
 
Jeszcze nigdy nie widziałem zawodnika freakowego z fajnym tatuażem. Boże skąd oni te wzory tatuaży biorą. To już Pudzian jest lepszy z tą obrączka na bajczepsie...
A Janikowski?
Damian-Janikowski-MMA-Junkie-KY4vOKyw7DpHPM.jpg
:beczka:
 
te tatuaże z dziećmi kojarzą mi się z tymi zdjęciami na nagrobkach. Co w ogóle ta mina tego dziecka? Jezus...

Reszta to już bez komentarza, ale najlepszy to jest Różal: chyba na jakimś straganie był robione te tatuaże :siuu:

Jestem za tym aby nie brać ludzi ze zjebanymi tatuażami do wojska, a Janikowski chyba był żołnierzem: to przecież jak niezdany test na podstawy IQ :korwinlaugh:
 
te tatuaże z dziećmi kojarzą mi się z tymi zdjęciami na nagrobkach. Co w ogóle ta mina tego dziecka? Jezus...

Reszta to już bez komentarza, ale najlepszy to jest Różal: chyba na jakimś straganie był robione te tatuaże :siuu:

Jestem za tym aby nie brać ludzi ze zjebanymi tatuażami do wojska, a Janikowski chyba był żołnierzem: to przecież jak niezdany test na podstawy IQ :korwinlaugh:
Janikowski dostał Kapsla za osiągnięcia na IO
 
Obaj zawodnicy bardzo doświadczeni, ten pojedynek to młodość kontra doświadczenie- Paweł Kokociński-Jóżwiak :frankapprove:
 
Janikowski to jest dowód na to, że pod względem IQ to freaki nie różnią się dużo od zawodników MMA. Boże ten wywiad, gdzie zastanawiał się jak to jest zabić kogoś nożem... Zanim nie zaczął mocniej udzielać wywiadów to miałem go za normalnego gościa :siuu:
To jeden z niezliczonych wręcz przykładów na to, że ludzie z szeroko pojętego show biznesu powinni zachowywać swoje przemyślanie dla siebie i bliskich.
 
Back
Top