Wyniki PRIME SHOW MMA 6: Don Kasjo vs Księżniczka – wyniki gali

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
PRIMEMMASHOW6.jpg


O godzinie 20:00 rozpoczęła się gala PRIME SHOW MMA 6, podczas której kibice zobaczyli jedenaście pojedynków - pięć na zasadach MMA, cztery na zasadach K-1 i dwie na zasadach boksu. W walce wieczoru Kasjusz Życiński zmierzył się z Pawłem Tyburskim.

Wyniki gali:

Walka wieczoru:

Paweł „Księżniczka” Tyburski
pokonał Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego przez techniczny nokaut (przerwanie lekarza) w rundzie drugiej - boks w małych rękawicach

Karta główna:

Jacek „Muran” Murański
pokonał Macieja „Starego Wiewióra” Wiewiórkę przez techniczny nokaut (trzy nokdauny) w rundzie pierwszej - K-1 w małych rękawicach
Mateusz „Tarzan” Leśniak pokonał Adama Soroko przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie pierwszej
Dominik Skowyra i Dawid „Ambro” Ambroziak pokonali Grzegorza „Hellboy'a” Głuszcza i Alexandra „The Bestię” Grossa w pierwszej rundzie (Ambroziak pokonał Grossa przez techniczny nokaut, Skowyra pokonał Głuszcza przez techniczny nokaut)
Michał „Bagieta 2.0” Gorzelańczyk pokonał Tomasza Olejnika przez poddanie (duszenie) w rundzie pierwszej
Grzegorz „Szuli „Szulakowski pokonał Rafała Jackiewicza jednogłośną decyzją sędziów - boks w małych rękawicach
Damian „Dzik” Graf pokonał Macieja Rataja przez techniczny nokaut (uderzenia) w rundzie pierwszej - boks w małych rękawicach
Aleksandra „Ms. Danielka” Daniel pokonała Patrycję Izydorczyk przez nokaut (uderzenie) w rundzie drugiej - K-1 w dużych rękawicach
Damian „The Karpi” Kasprzak pokonał Ronaldo „Czarnego Polaka” Mirandę przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie pierwszej

Karta wstępna:

Kacper „Polish Machine” Miklasz
pokonał Artura "Głuchego" Głuchowskiego niejednogłośną decyzją sędziów - K-1 w małych rękawicach
Erwin Burzyński pokonał Mateusza „Mister Matiiego” Górskiego przez techniczny nokaut (uderzenia) w rundzie pierwszej - K-1 w małych rękawicach

 
Last edited by a moderator:

Na żywo PRIME SHOW MMA 6: Don Kasjo vs Księżniczka – wyniki na żywo od godziny 20:00​

Poprawiłem
 
kurwa niedługo będzie nawet stara pasuta walczyła. stary wiewiór kurwa ja jebie ale to jest dno, jak te friki w ogóle się óczymujom
e: o, szuli jest :DC:
 
Kurwa gdyby zamienili miejscami walki Jackiewicza i tego Erwina to nie musiałbym wogole szukać bo wszystko co by mnie interesowało przeleciało by na YT xD
.wiecie że szuli parterowiec jest faworytem a na Jackiewicza koło 3? :awesome:
 
Kurwa gdyby zamienili miejscami walki Jackiewicza i tego Erwina to nie musiałbym wogole szukać bo wszystko co by mnie interesowało przeleciało by na YT xD
.wiecie że szuli parterowiec jest faworytem a na Jackiewicza koło 3? :awesome:
Jackiewicz decyzja 8.0
 
Jackiewicz decyzja 8.0
Nie sprawdzałem ale minęło mi coś 3.20 na internecie na to że ogólnie Rafał wygra. Jakiś debil to ustawiał. Ile to ma mieć rund i po ile minut? 3x3? To może być decyzja, choć nie musi bo Rafał jest bardzo precyzyjny w uderzeniach, zależy z jaką motywacją podejdzie do tej walki bo myślę że wszystko w jego rękach i głowie.
 
Nie sprawdzałem ale minęło mi coś 3.20 na internecie na to że ogólnie Rafał wygra. Jakiś debil to ustawiał. Ile to ma mieć rund i po ile minut? 3x3? To może być decyzja, choć nie musi bo Rafał jest bardzo precyzyjny w uderzeniach, zależy z jaką motywacją podejdzie do tej walki bo myślę że wszystko w jego rękach i głowie.
3.85 jest na Jackiewicza. Ale jak on podejdzie do tego pojedynku to jedna wielka zagadka.
 
3.85 jest na Jackiewicza. Ale jak on podejdzie do tego pojedynku to jedna wielka zagadka.
Myślisz że nawet jeśli będzie miał wyjebane jaja, to Szuli wygra z nim w boksie?
Rafał mówi że coś tam trenował, że jest formą a jak w kiciu był to siłą rzeczy przecież nie chlał ani nic, dla mnie to jest zajebiście nietrafiony kurs i powinno być odwrotnie, jak w tym memie :lol:
 
Kokociński taki zdesperowany, że może walczyć z Erko Junem jeśli mu dobrze zapłacą. Oj Pawełek, ta młoda utrzymanka to cię do grobu wpędzi.
 
Back
Top