Na żywo Prime Show MMA 5: Don Kasjo vs. Zadora – wyniki na żywo od 20:00

Dobra, ale będzie przecież pierdolenie że nie padł tylko chciał go przeczekać i kontrować a sędzia przerwał. Co z tego,bze leżał 2 razy :antonio:
 
Jak to??? Przecież Kasjo miał być niezniszczalny i miał wygrać z Khalidovem. :lol: I tak w rekordzie będzie miał 8-0. Jeszcze w wywiadzie po walce, że w K1 by wygrał z Zadorą:lol: Rewanż, bo widział na jedno oko:facepalm:
 
Jak to??? Przecież Kasjo miał być niezniszczalny i miał wygrać z Khalidovem. :lol: I tak w rekordzie będzie miał 8-0. Jeszcze w wywiadzie po walce, że w K1 by wygrał z Zadorą:lol: Rewanż, bo widział na jedno oko:facepalm:
Nie z Khalidovem tylko z Nurmagomedov em
 
38122f5acd84cb2f7bab66b1763a24bc713e57a98cc874a04c0ff160271de98d.jpg
 
Nie ukrywajmy ze kasjo to chuj nie bokser. W fame prowadzili go za rączkę, ogólnie dzban jak chuj. Zadora pięknie go wyjaśnił
Tu największe znaczenie było, że w końcu dostał przeciwnika co nie jest jakimś podrabiańcem, a sportowcem i tyle. Wszystkie walki sportowe Kasjo dostawał i tutaj również tak to wyglądało.
 
Ale to jest pała.

Ma ktoś skróty jak Don Pajaco dostaje na łeb?
 
Ale to jest pała.


Nazwanie go ciotopizdom to za mało
 
Ale to jest pała.


dziekowac
pozytywny ozdubka na zawsze w naszych sercach
 
kuźwa zasnąłem przed laptopem i pamiętam tylko pierwszą rundę walki Kasjo, a wcześniej zdążyłem obejrzeć tylko walke Jóźwiaka z Redem oraz jak Kapela dostaje manto.
Warto szukać reszty?
Piątkowska dawała radę?
 
kuźwa zasnąłem przed laptopem i pamiętam tylko pierwszą rundę walki Kasjo, a wcześniej zdążyłem obejrzeć tylko walke Jóźwiaka z Redem oraz jak Kapela dostaje manto.
Warto szukać reszty?
Piątkowska dawała radę?

Walka Piątkowskiej to była żenada, właściwie mityczny balans i wygrana poprzez unikanie ciosów. Oczywiście ten cały Puszar to całkowite nieporozumienie, ale był przykład na żywo, że ta "walka" od samego początku nie miała sensu.
 
Walka Piątkowskiej to była żenada, właściwie mityczny balans i wygrana poprzez unikanie ciosów. Oczywiście ten cały Puszar to całkowite nieporozumienie, ale był przykład na żywo, że ta "walka" od samego początku nie miała sensu.
ale wstyd z babą nie wygrać, nawet jeśli była mistrzynią, ale taka różnica wagi...
 
kuźwa zasnąłem przed laptopem i pamiętam tylko pierwszą rundę walki Kasjo, a wcześniej zdążyłem obejrzeć tylko walke Jóźwiaka z Redem oraz jak Kapela dostaje manto.
Warto szukać reszty?
Piątkowska dawała radę?
tej reszty to tak bardzo szukac nie musisz - jest na tej konkretnej stronie ;)
 
Problem taki że wstyd przegrać ale wygrana to też nie powód do chwały

:fjedzia:
To fakt, ale kuźwa ważąc ponad stówę i przegrać to...
... trzeba chyba iść po rentę inwalidzką :korwinlaugh:
A na poważnie nie powinno być takich walk, ale skoro w Czechach wpadli na pomysł walki niewidomego...
 
Back
Top