Na żywo Prime Show MMA 5: Don Kasjo vs. Zadora – wyniki na żywo od 20:00

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Prime-Show-MMA-5-Don-Kasjo-vs.-Zadora-karta-walk-godziny-transmisji.jpg


Wynik na żywo freakowej gali Prime Show MMA 5 we Wrocławiu. Główną walką wydarzenia będzie bokserski pojedynek Kasjusza "Dona Kasjo" Życińskiego z Dominikiem Zadorą.

Transmisja gali Prime Show MMA 5: Don Kasjo vs. Zadora:​

  • Transmisja wydarzenia odbędzie się w PPV na platformie primemma.tv w cenie 34,99 zł. Początek transmisji od godziny 20:00

Walka wieczoru

Dominik Zadora pok. Kasjusz Życiński przez TKO, Runda 3 (Boks w małych rękawicach)

Karta główna

  • Paweł Jóźwiak pok. Ernest "RED" Ivanda przez TKO, Runda 1
  • Michał "Bagieta" Gorzelańczyk pok. Jan Kapela przez odmowę wyjścia do 3 rundy
  • Adrian Cios vs. Łukasz Malankowski - walka odwołana
  • Paweł Jóźwiak pok. Jacek Murański przez decyzję
  • Ewa Piątkowska pok. Adrian Salwa przez decyzję (Boks)
  • Patryk "Wielki Bu" Masiak pok. Łukasz Lupa przez poddanie, Runda 2, 1:50
  • Sebastian Nowak vs. Mateusz Leśniak - walka nierozstrzygnięta
  • Grzegorz Szulakowski pok. Paweł Trybała przez TKO, Runda 2
  • Damian Kasprzak pok. Łukasz Karpiński przez TKO, Runda 2, 2:50

Karta wstępna (Youtube)

  • Kacper Miklasz pok. Daniel "Hunter" Więcławski przez KO, Runda 1, 1:05
  • Ronaldo "Czarny Polak" Miranda pok. Tomasz Olejnik przez TKO, Runda 1, 1:25

Studio i dwie pierwsze walki za darmo na Youtube PRIME MMA:

 
Last edited:
Chyba nie wierzysz w to że powiedzą coś innego.

Innych źródeł takich danych nie ma i mówię o każdej organizacji MMA w Polsce :lol: Ale tutaj mogę uwierzyć w rekord bo nie ma transmisji na strumyku, gala mocno freakowa, wykop ładnie wspiera legalne PPV z tego co widziałem no i jest spora dziura po odejściu High League więc może ludzie głodni igrzysk.
 
Innych źródeł takich danych nie ma i mówię o każdej organizacji MMA w Polsce :lol: Ale tutaj mogę uwierzyć w rekord bo nie ma transmisji na strumyku, gala mocno freakowa, wykop ładnie wspiera legalne PPV z tego co widziałem no i jest spora dziura po odejściu High League więc może ludzie głodni igrzysk.

no na strimsach nie ma ale jest na frikowych strimsach nadal, nic sie nie zmienilo, tylko dla frikowych organizacji powstaly nowe strimsy specjalnie co uwazam za plus bo praktycznie tu brak reklam
 
Back
Top