Na żywo PRIME Show MMA 1 z walką „Don Kasjo” vs Murański – wyniki gali

w parterze medusa robi rzeczy o ktorych nie ma pojecia tyburski jest dobry ale tylko w stojce
Tyburski to by się po tym całym Meduzie przejechał. Robi rzeczy w parterze z ludźmi którzy w parterze nie mają pojęcia.
 
Kossakowski to większe 0 niż myślałem. Wymówka na poziomie ameby. Imprezowałem a Jaś trenował to temu przegrałem haha. Ale nie szukam wymówek wiadomo ehhh
 
Na głównej informacje o jakichś mokrych snach forda transita, a nic o nowej sile w naszym ememeju. Takie złoto mnie ominęło.
To ta freekowa organizacja Jóźwiaka?
 
Podobno lewica ogłosiła już wszędzie swoje największe zwycięstwo w historii:lol:
przećpany Jasiu rozjebał pokrzywionego Kossakowskiego...
 
1645354662365.png
 
Ale on wyjechał na noszach, chuj wie co się stało ale po 2 minutach walki nikt zdrowy tak nie wygląda.
Jeśli to prawda i był naćpany, może przyjebal za dużo, a jeśli nie to do tego i tak doszły takie emocje i stres+ panika że nie zdziwilbym się jakby serducho 60kilowego ulicznika odmówiło posłuszeństwa ;)

Czyste domysły
 
Ma ktoś może gifa albo krótkie wideo jak Alan pierwszy raz w jednej akcji zgasił leszczyka i zdjął Pazika w locie?
 
A kim ten cały Srako jest, że wszyscy na niego niby PPV kupują? Zabił perszinga czy coś?

W listopadzie gość był na The War i podbił socjale wywiadami. 10 lat siedział w pace a teraz znowu go zawinęli i dlatego wypadł z gali na ostatniej prostej niczym Kostecki z Jonesem :lol:

 
W listopadzie gość był na The War i podbił socjale wywiadami. 10 lat siedział w pace a teraz znowu go zawinęli i dlatego wypadł z gali na ostatniej prostej niczym Kostecki z Jonesem :lol:


O człowieku, to jest naprawdę smutne, że nastały takie czasy. Potrafię jeszcze w pewnym stopniu zrozumieć, że ktoś chce takie bezmózgie byty oglądać, ale żeby za to płacić???
 
Dużo mismatchów, ale to jest bolączka w sumie prawie każdej nowej freakowej organizacji. Na fame mma walki są równiejsze, bo wiele osób ma tam już konkretny staż.
dokładnie, High League jednak wyglądał inaczej, było widać, że bardziej ogarnięci ludzie się tym zajmowali. Chyba że temu patusowi kamerzyście tyle zapłacili, że na innych nie było ich stać...

Walka 1 vs 2, jacyś gimnazjaliści? WTF, co w tym było ciekawego? Znęcanie się nad słabszymi ala walki z kelnerami Najmana...
Plus ten boks: jakiś grubas ledwo co chodził, a Trybson mówi Nelson albo Butterbean :korwinlaugh:
Pasha ładnie mówił, że walki freaków w boksie w bokserskich rękawicach słabo wyglądają i mieliśmy na to dowód. Praktycznie nie widziałem w Polsce ładnej walki freakowej z rękawicami bokserskimi...
Jeszcze K1, MMA jakoś wygląda, ale w tym boksie: wiadomo że jeden drugiego raczej nie KO...
... a im dłużej to trwa, tym gorzej to wygląda.
Kasjo ma jakieś podstawy, ale nie wiem jakim cudem Muran myślał, że w dużych rękawicach będzie w stanie wygrać skoro Kasjo będzie się bawił w podwójną gardę i ma dobrą kondycje.
Mam wrażenie, jakby jacyś panowie +50 lat postanowili, że zrobią gale freakową, ale YouTube zbytnio nie oglądali....
 
zelaznareka ale jego nie nalezy traktowac powaznie
Ten sam żelaznafujarka mówił że Muran ma siłę ciosu taką że mógłby znokautować Nganu.
:lesnarhappy:
A małego Kasjo nie mógł ubić.
Ba kasjo wszystko łapał na podwójną i nawet się nie spocił.
I ten gość uważa się za znawcę i ma czelność ludzi jechać, a to zwykła popierdółka jest.
 
Kto to mi tutaj tłumaczył, że Kossakowski na pewno wygra, bo zrobi wszystko dla swoich konserwatywnych poglądów? :))))


Koleś jeśli to do mnie. To chyba słabo czytasz moje posty, bo nic takiego nie pisałem. Pisałem tylko że Kosa to kogucik i będzie dobra bitka z Kamerzysta w imię honoru, bo dużo mu zarzuca. Nigdzie nie napisałem nigdy że Kosa robi Kapele i Kama.

I miałem rację bo Kosa tam ostro walczył o przetrwanie.
 
Kto to mi tutaj tłumaczył, że Kossakowski na pewno wygra, bo zrobi wszystko dla swoich konserwatywnych poglądów? :))))
na insta mówił, że kompletnie nie trenował...
BTW Don Kasjo z pozwem od FameMMA na 1 mln zł. Podejrzewam że to nie jest ten ślepak jak w KSW z karą 800 tys. dla Turka za hymn terrorystów...
 
Back
Top