prezenty .......

spontan

ONE FC
Super Heavyweight
Idą święta ! Nadchodzi moc prezentów! Jakieś oryginalne pomysły na prezent? Rzucanie pomysłami bo ja już sam nie wiem co kupię :)
 
Dobry temat, nie mam czasu, nie mam prezentów, nie mam pomysłów, nie mam pieniędzy, nie lubię skrzatów, kij w oko reniferom. Zdzirowate śnieżynki ubrane w kuse kiecki to jedyny plus tego corocznego pierdolnika.
 
Ostatnio kolega z pracy powiedział, że jeden z najlepszych prezentów jakie dostał, to pieczątka/exlibris do książek. Wzór zaprojektowany oczywiście pod jego preferencje czytelnicze.
Teraz sam takie chcę.
 
W sam raz dla parnterki




dick-in-a-box-2.jpg


Kiedyś nawet widziałem, że ktoś to sprzedawał, może da się znaleść :lol:
 
W pewnej rodzinie urodziła się sama główka. Kilka lat później, przy stole
wigilijnym siedzą wszyscy członkowie rodziny. Główka też oczywiście siedzi ze
wszystkimi i żre zupkę. Zżarła. Potoczyła się pod choinkę, otworzyła prezent
i
rzekła:
- Ku*wa! Znowu czapka!
 
Najlepiej to kupić coś, na co wybrana osoba by nie wydała kasy, ale chciałaby mieć.

Na ten przykład mnie jakby ktoś kupił zdalnie sterowany helikopter - taki za 50 zł - to bym się ucieszył i miał frajdę :)
 
Nie lubię i nie potrafię kupować prezentów. Co roku sobie obiecuję, że kupie wszystko na spokojnie w listopadzie przez neta i co roku to samo - nic nie kupione przed samymi świętami. Na szczęście w tym roku udało się odnieść połowiczny sukces - zaplanowałem sobie wszystko, rozpisałem listę i w ciągu dwugodzinnej wizyty w centrum handlowym udało się załatwić prezenty dla mojej kobity, matuli, siostry, dwóch chrześniaków oraz brata z bratową. Ale to co się dzieje w tym okresie w sklepach to jakaś tragedia i paranoja. Przyłączam się do zdania, że najlepszy prezent to taki, który ktoś by chciał mieć ale samemu sobie nie kupi bo szkoda na to pieniędzy.
 
Ja ostatnio z dziewczyną, podaliśmy kilka rzeczy które chcielibyśmy otrzymać, i wybieramy z tego dwie i cześć pieśni.
 
Na ten przykład mnie jakby ktoś kupił zdalnie sterowany helikopter - taki za 50 zł - to bym się ucieszył i miał frajdę :)

Krótko by ta Twoja frajda trwała, jakbyś zdał sobie sprawę, że to a shit za 5 dyszek jest , a nie helikopter ;)))))))))))))))))))
 
Kup ładny papier listowy, napisz list, zrób sobie zdjęcie i wsadź w ramkę z serduszkami. Dla lubej idealnie. :D
 
Ja sobie sam sprawiam prezencik, Suzuki DR-Z400E :lol:
Co do kupowania prezentów innym, to jeszcze nie mam doświadczenia. To są moje pierwsze święta, w które mam prace.
 
Krótko by ta Twoja frajda trwała, jakbyś zdał sobie sprawę, że to a shit za 5 dyszek jest , a nie helikopter ;)))))))))))))))))))

No i trudno, ale miałbym przez jakiś czas zabawe :) Pewnie i tak by mi się szybko znudziło.
 
A wykorzystam temat i zapytam.
Poleci mi ktoś jakiś dobry, sprawdzony ekspres do kawy w granicach 2 max. 2,5k?
 
Z babami to zawsze problem. Bo jak facetowi kupujesz prezent to wiesz, że dobra flacha powinna rozwiązać problem w 95% przypadków.
 
@Arlovski takie drogie prezenty, to tylko dziewczynie która dobrze znasz, wiec raczej wiadomo co można kupić. W życiu bym na nowo poznana laske nie wydal tyle pieniędzy, bo wiadomo czy się zwróci? :P

Chyba, że mowa o kimś z rodziny, to wtedy zawsze pasuje jakiś zestaw kosmetyków np. z Yves Rocher.

O ciuchach nic nie pisałem i uważam to za najgorszy pomysł z możliwych.
 
Back
Top