Prawdziwy mistrz - Michał Magic Materla Highlights 2013

Dziękuję!!:)



Żeby się nie gryzło musiałbym przyciszyć komentarz co spowodowałoby, że byłby ledwie słyszalny, a więc niezrozumiały :)
 
Dobry HL a ten początek to sprawi, że mi się oczy trochę spociły.


Bo faktycznie są to mega słowa, Cipek ma świetnego syna, super, że tak bardzo wierzy w swojego ojca, obaj mogą być z siebie dumni nawzajem :)
 
Mi sie bardzo podoba. Jeden z lepszych HL jakie widzialem. Jak nie wygrasz konkursu bede zaskoczony.
 
Czy to jest kawałek z Ogniem i Mieczem? Chyba jak husaria wjeżdzała
Nie lubie rapsów w HL-ach, więc ten przypadł mi do gustu. Tylko jakość trochę słaba

edit. okej doczytałem, że to z Sienkiewiczowskiej ekranizacji ;)
 
Mi podobnie jak Arlovskiemu trochę oczy popuściły na początku. Mi się trailer mega podoba, muzyka epicka w chuj, husaria nakurwia!!! Lepsze takie epickie i dramatyczne utwory, niż jakiś transformers samogwałcący się wiertarką czy inne dźwięki kotłowni.


Gdzie można na niego głosować?
 
No właśnie nie wiem czy użytkownicy głosują, raczej nie :) Śledź fb Michała w weekend :) Do piątku przesyłanie filmów w niedzielę ogłoszenie zwycięzcy :)

Tylko jakość trochę słaba


No jakości lepszej nie dało się wycisnąć, walki pobierane z ipli, wszystko HD, ale każdy klip trzeba przycinać, żeby pozbyć się logotypów ipla oraz polsatu a potem przybliżyć, żeby pozbyć się czarnych pasów u góry i dołu i żeby klip był na cały ekran :)



Dzięki za tak pozytywne komentarze!:)
 
Mi się podoba Freak! Początkowa scena chwyta za serce :-) Zawsze będę wolał dubstep :-)
 
mrfreakz Kolejny raz chyle czolo. Zajebisty to jedyne slowo jakie w pelni oddaje moja ocene tego HL-a.:-)
 
Moim zdaniem super pomysł na muzykę, cudze Two Steps From Hell chwalicie a swego nie znacie :) Dobrze, że żadnych szarż husarii tam nie wstawiłeś, nie pasowałoby.


Wg mnie dobra robota. Mogłeś co prawda walnąć więcej urywek z walk, ale jest bdb.
 
Były w planie jeszcze jakieś ujęcia husarii szarżującej w międzyczasie


No to dobrze, że zabrakło ci na to czasu bo by było żenująco



HL dobry, na 4 z plusem
 
Back
Top