Prawdziwy mistrz - Michał Magic Materla Highlights 2013

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siemka. Zrobiłem film na konkurs zorganizowany przez Michao. :-) HL Michała był w planach w przyszłości ale późniejszej, jednak perspektywa zgarnięcia paki od PitBulla w razie wygranej przyspieszyła ten proces hehe Miałem wrzucić dopiero jak ewentualnie uda mi się wygrać, ale nie wytrzymałem. :-) Mam nadzieje, że Wam się spodoba i liczę na jakiś komentarz. :-) Dzięki i pozdrawiam!!



 
dupy nie urywa chyba jeden z gorszych Twoich hl przynajmniej moim zdaniem. Chociaz mam nadzieje ze wygrasz powodzenia
 
Jasne, rozumiem :-) Ciekawi mnie tylko co w nim jest tak słabego :-) Pozdr i dzięki.:)
 
Ja z reguły lubię narzekać jak chodzi o trailery/highlighty, ale ten sprostał wszystkim moim oczekiwaniom. Przeciwnie do kolegi wyżej , uważam ze to jeden z najlepszych jakie zrobiłeś. Może to dlatego że uwielbiam ten utwór, ale moim zdaniem taka muzyka o wiele lepiej pasuje do highlightów i trailerów niż rap czy dubstep.



Jeszcze raz, gratulacje. Fantastyczna robota.



Jedyna wada: niekiedy trochę zbyt dużo gadania komentatorów. Jest to jeden z ważniejszych elementów, ale momentami możnaby pominąć jakieś fragmenty. Oczywiście w żadnym stopniu nie psuje to video.
 
a wedlug mnie zajebisty, poczatek 'chwyta za serducho' tak jak zreszta Cipao, reszcia tez na klimacie, muzyka dobrze dobrana, wygranej zycze!
 
moim zdaniem taka muzyka o wiele lepiej pasuje do highlightów i trailerów niż rap czy dubstep


W 100% się zgadzam :) Znam ten utwór od dawna i zawsze chciałem zrobić jakiś film z tym podkładem ;) Były w planie jeszcze jakieś ujęcia husarii szarżującej w międzyczasie ale za mało było czasu na to żeby zebrać odpowiednie materiały i ogarnąć bo filmy wysyłamy do piątku wyniki w niedzielę, już się doczekać nie mogę ;)



Ogólnie wielkie dzięki za opinie!! :-)
 
1. Poczatek filmu od 0 sek do 60 sek strasznie nie podchodzi mi wlasnie takie sceny jak ta rozmowa z dzieckiem i moim zdaniem malo ciekawe sceny z treningu rownie dobrze film mogl sie zaczac od minuty czyli ujec jak Michal wchodzi do walki



2. Scena w 2.41 moim zdaniem strasznie Materla na niej wyglada i nie pasuje do filmu ktory ma go promowac.



3. Za duzo slychac komentatorow. Muzyka kwestia gustu ale to nawet pasuje



4. Dwa razy jest scena "dobijania' Walleca a akurat Michal dal sporo fajnych momentow i nie trzeba powtarzac



To chyba tyle
 
Tak od technicznej strony, to w pierwszym fragmencie po "Michał Materla" (ok 1:00) na końcu jest wg mnie za dużo o jedną dwie klatki. Troszkę wcześniej bym to przyciął, bo tak przejście wygląda jakoś dziwnie.


I pytanie. Efekty cząsteczkowe pod napisami robiłeś sam ?


Generalnie 5+
 
@dssport



1. Kwestia gustu :) Mi akurat się od razu to spodobało jak to wrzuciłem na początek, ale to indywidualna kwestia :) Co do treningowych chciałem jakieś w ładnym slow motion, akurat były na KSW Action 4, gdzie zresztą był ten fragment z synem Michała, wykorzystałem je. :)



2. Wiem, faktycznie, ale scena jest trochę dramatyczna do tego ten patetyczny fragment w utworze, stwierdziłem, że można to ujęcie wstawić. :)



3. To akurat jest kwestia odsłuchu. Ja robię na słuchawkach i było wg mnie ok. Na głośnikach były trochę za głośno, także to kwestia na czym to sobie słuchasz :)



4. Dwa razy scena dobijania Wallace'a ale z dwóch róznych perspektyw i nie obok siebie więc myślę, że to nie jest jakieś straszne faux-paux. :)



Z mojej strony to też chyba tyle ;)



@Heban



Nie rozumiem trochę. :) Schodzi napis Michał Materla i w raz z pierwszym uderzeniem w muzyce wchodzi Michał wychodzący do ringu z KSW 16 :) I jest chyba równo z muzyką ;)



@Kees



FB Michała, posty dodane przez użytkowników. :)
 
Mi się bardzo podoba co z resztą Arek wiesz:-) Wg mnie ta pierwsza minuta jest mega i pasuje do całości:-)
 
Ni chuja mi się ten podkład nie podoba do tego HL, takie żywe urywki są, a muzyka z Krzyżaków chyba? Czy "Ogniem i mieczem"? Akcje fajne, rozmowa z dzieckiem na +,ale znów za długi ten wstęp. 1:30 wstęp, 1:40 sceny z walki. Jeżeli robisz takie długie wejscie przydalyby się chociaż z 3 minuty akcji. Ale i tak zagłosuje na Ciebie, bo to chyba "lajki" będą decydowały?
 
Mi się bardzo podoba. Ujęcia z dzieckiem fajny klimat budują, brakuje mi tylko tam tych solidnych wymian z Silvą i Grovem. :-) Generalnie 10/10, IMO jedna z Twoich lepszych prac.
 
Zajebisty pomysł na początek z Marcelem, jak już ktoś wcześniej pisał, chwyta za serducho :-) I choć sam nie jestem fanem takiej muzyki w highlightach, bo wolę coś mocnego, to to jakoś mi nie przeszkadzało. Ogólnie bardzo dobra robota, trzymam kciuki za wygraną. Jak dla mnie ocena 5 :-)
 
Trochę się długo rozkręca : ) i

4. Dwa razy jest scena "dobijania' Walleca a akurat Michal dal sporo fajnych momentow i nie trzeba powtarzac


+1, jak dla mnie muzyka za dostojna i w moim odczuciu spowalnia ona cały hl. Takie czepianie się trochę ale ogólnie spoko ci to wyszło : )



powodzenia w konkursie życzę
 
@Malinowsky



Wiem, wiem. Wielkie dzięki !! :)



@Hubi



Rozumiem :) Kawałek z Ogniem i Mieczem :) Chyba użytkownicy nie głosują tylko sam Michał wybierze :) A dostałem w odpowiedzi od Michała w wiadomości (bo wysyłałem też przez wiadomość, żeby na pewno praca została włączona) bardzo pozytywną opinię, więc liczę, że będzie dobrze, chociaż inne prace też są bardzo dobre. :)



Dzięki wszystkim za taki pozytywny odbiór i życzenia, przyda się to powodzenie! ;)
 
Mi też sie mega podoba. Początek który tworzy atmosfere. Brawo za świetną robote !!!
 
"Prawdziwy mistrz" nie powinno być w cudzysłowie.







Całokształt na 4-. Powodzenia w konkursie.
 
@Hasz



Wiem, wiem :) Tylko w tytule na YouTube :) Mój błąd :)



@Zlatan



Nooo miażdży miażdży :) Oby oby, dzięki ;)
 
Dobry HL a ten początek to sprawił, że mi się oczy trochę spociły. To musi być coś niesamowitego gdy jesteś dla własnego dzieciaka największym wzorem. Jeden minusik to taki, że muzyka gryzła sie z okrzykami z widowni i komentarzem. Taki chaos przez to powstał.
 
Back
Top