Pręgierz zbieraczy monet

PIR

PRIDE FC
Heavyweight
comment_LJcYU0fil1rf1ah3Acpo8VdONNN9xMlD.gif
 
Zdelegalizować mma
Przyznaję się bez bicia. Na taką noc czekałem z 20lat albo więcej, na pełnej świadomości tego co się działo. Gdzieś tam przez mgłę miga mi awantura przy Bowe-Gołota, ale teraz to pamiątka na całe życie. Piękne wspomnienia, chyba nie spodziewałem się, że w tych czasach może się to zdarzyć gdy to wszystko jest pilnowane, kręcone itp. Nie śpię od karty głównej i to co się działo rozbudziło mnie, że pierdolę spanie. Każdy moment tego co się dzieje teraz w USA, każdą sekundę. Łapię chwile ulotne jak ulotka:heart:

Jest pięknie. Dziękuję Conor, Khabib, mama, tata, babcia, Dana White:gabi_much_love:
 
Zdelegalizować mma
Zdelegalizować,zmienić nazwę na WWE ,wprowadzić nową formułe walk z dochodzącymi kolejno do oktagonu kolegami z klubu,trenerami,wujkami i szwagrami.Przestać udawać,że sport najważniejszy a nie oglądalność i piniądze.
 
Wojownik możPan nie. Hejter jak najbardziej. Wczoraj na właściwą drogę nawrócił mnie Tony Ferguson, pokazał mi o jakie mma nic nie robiłem! Ave Chujchuj!
Teraz wszyscy Tony Tony gdzie byliście kilka lat temy gdy Tony bił się na dole karty.
 
Back
Top