PPV - smutne to dane

Prosty przykład - na 5 osób oglądajacych KSW z mojego działu w robocie tylko ja oglądałem legalnie.
 
i całe badania w pizdu, bo to jest niewiarygodny dziennik/szmatławiec


w sumie racja, to tak jakby SuperExpress to opublikował...



@Nestoor idę o zakład, że nikt z wybiórczej nie był u Ciebie na zakładzie.
 
Najbardziej w oczy rzuca sie drastyczne zmniejszenie liczby rowniez tych kradnacych miedzy 20 a 23. Zlodziej ma jednak wyczucie i wie co ukrasc warto a czego nie :)
 
Naprawde w tym temacie sie nie znam,czy jest mozliwosc przez"kogos"zebranie informacji na temat liczby wejsc na wszystkie[nie mam pojecia ile ich nawet jest]streamy pokazujaca dany event?Jesli nie,to te te dane sa oparte na jakiejs ankiecie.Jesli te dane sa jednak prawdziwe to mozna wysunac takie wnioski;w Polsce "piractwo"jest mocno zakozenione i sporty walki sa wkraju bardzo popularne@upGLF czesc wyjasnil
 
Nestoor
Prosty przykład - na 5 osób oglądajacych KSW z mojego działu w robocie tylko ja oglądałem legalnie
Zasługujesz na ciasteczko.
g137546945018816480.jpg
 
Ojciec chciał kupić. Na całe szczęście wybiłem mu to z głowy. Z zasady za KSW już nie płacę i nie polecam nikomu, kto musiał szamotać się z iplą.
 
Są nadawcy którzy pokazują ile jest aktualnie IP online. Wiadomo, że może oglądać kilka osób ale pewnie ponad 90% streamów jest oglądana na komputerach, a większość osób ma monitory w granicach 17-19 cali co utrudnia oglądanie całą świtą, natomiast podczas wykupienia PPV tą liczbę można śmiało mnożyć razy 3 bo w gre wchodzą puby itp. których pewnie w całej Polsce z tysiąc jest, a tam jest kilkadziesiąt osób, media branżowe jak i sami właściciele namawiają do "zrzutki" więc ilość widzów w tym wypadku to ilość subskrybcji x3 najmarniej, kupno PPV i oglądanie solo to trochę jak pójść samemu do kina z resztą policzcie ile średnio osób z wami ogląda KSW, natomiast co do streamów to mnożnik zdecydowanie bym obniżył bo wiem, że technika podarowała nam kable które łączą PC z TV ale coś Mi mówi, że 3/4 streamów dzieje się na laptopach które są traktowane jak stacjonarki i oglądane w wiele mniejszych grupach(parach).



Jeśli te dane są zmyślone to i tak wiadomo, że ilość wykupionych PPV jest i zawsze będzie kilkukrotnie mniejsza niż ilość widzów na streamach, to jest oczywista oczywistość. Jak galę w Polsacie ogląda 4mln to nie jest tak, że gale PPV ogląda 100K ludzi i koniec, Ja bym się nie zdziwił gdyby realna ilość wszystkich widzów PPV zawsze oscylowała powyżej miliona w przypadku KSW...nie wiem czy smutne ale wiem, że zupełnie logiczne i kompletnie nie zaskakujące.
 
Ojciec chciał kupić. Na całe szczęście wybiłem mu to z głowy. Z zasady za KSW już nie płacę i nie polecam nikomu, kto musiał szamotać się z iplą.


Szkoda, że nie zrobią danych ile osób kupiło transmisję nie mogąc później jej oglądać z przyczyn za które odpowiada KSW. Tak KSW a nie jakiś nadawca bo to KSW sprzedaje ci produkt i to oni mają ci zwrócić pieniążki jak coś jest nie tak. Oddali kasę?



Zresztą to co oferują nie jest warte 40 zł. Argument, że kasa pójdzie dla zawodników na mnie nie działa bo większość z tej kasy która już trafi do zawodników to pewnie powąchają Pudzian i Mamed a reszta dostanie ochłopy które wiele ich sytuacji nie zmienią. Najbardziej skorzysta L&K którzy będą mieli kasę na nowe wozy.
 
jak na moje oko to problem tego PPV w Polsce nie do końca jest po stronie tego, że społeczeństwo woli jak to określa LEwy "kraść sygnał". UFC budowało swoją markę opierając się o sportowców, zawodników MMA z krwi i kości a nie o strongmana i pseudoboksera. My jako społeczeństwo nie wiem czemu mamy takie a nie inne podejście do tego sportu. Era Pudziana się kończy i spada zainteresowanie a KSW chce jeszcze 40 zł za każdą transmisje.



Mnie osobiście w którymś z wywiadów skasował Paweł Wójcik mówiąc, że ta oprawa kosztuje, światła, muzyka, jacyś tam "artyści" na otwarcie i tak dalej. Dlatego jeśli chcemy oglądać KSW powinniśmy wykupić to PPV za 40 zł. No to nasuwa się pytanie, skoro mnie ta cała otoczka gówno interesuje to co dostanę zniżkę ? Mnie osobiście to bardziej odpycha niż przyciąga. Tu nie chodzi o to, że skąpie tej kasy na PPV ale czemu jadąc na MMA Attack3 przed wyjściem z hotelu do Spodka pomyślałem, że jeszcze wykupię tą subskrypcję PPV. Wydaje mi się, że jakby KSW bardziej stawiało na sport a nie na myzukę, oppeningi i jakiś przypadkowych ludzi to by było dużo lepiej na dzien dzisiejszy w kwestii sprzedaży PPV
 
Painkiller o to wlasnie chodzi. Ja dotad kupowalem wszystkie transmisje i retransmisje oferowane przez KSW i to pomimo tego, ze przy okazji ostatniej z nich jeden wlascicieli zrobil absolutnie wszystko by mnie od tego odwiesc. Niestety coraz czesciej mam wrazenie, ze coraz mniej z tych pieniedzy przeznaczanych jest na sportowy aspekt widowiska a zdecydowanie zbyt wiele na warstwe audio-wizualna.
 
Według mnie dużym problemem PPV w Polsce są emocję, a raczej ich brak. Przykładowo: Walka Caina z JDSem dostarczyła mi więcej wrażeń niż wszystkie dotychczasowe gale KSW razem wzięte. Podejrzewam, że większość ludzi tak ma, że pojedynki na KSW już ich za bardzo nie jarają i nie powodują większych emocji, a jak nie ma przypływu adrenaliny to i pieniędzy się nie chce wydawać. A, że 40 zł w naszym kraju to jest dość sporo, to większość ludzi, którzy i tak obejrzą galę, bo nie mają nic innego do roboty, woli sobie puścić stream i obejrzeć za darmo.



Gdyby pojedynki były naprawdę dobierane dobrze to może budziły by większe zainteresowanie i emocje i może wtedy więcej ludzi by nie szczędziło grosza. Jeżeli KSW będzie szło dalej tą drogą, którą idzie to będzie coraz gorzej.
 
Emocji chyba nie brakuje, ostatnia gala to dla mnie Nastyla-Bedorf, Gamer-Winner, Materla-Silva, trzy interesujące pojedynki pod względem emocji. Teraz będzie Waluś-Oli, Strus, Kułak, też nie najgorzej, gdyby jeszcze Janek walczył o umowę z ufc emocje byłyby duże.



Problemy są czysto techniczne, to dostęp i cena.
 
Po akcji "sorry, że stream (ppv) nie działał, macie tu pakiet seriali z Polsatu na 30dni" nigdy nie wykupię u nich PPV. Za taki wałek krrit czy inny chuj powinien im przetrzepać kieszenie kurwa. To było jawne wyjebanie ludzie w dupę, a ja pedałem nie jestem i nie sprawia mi to przyjemności. Teraz ja trochę "wyrucham" ich i wierzcie mi, że ani przez chwilę nie jest mi głupio z tego powodu.
 
K&L zapowiadali że PPV rozwinie ten sport a na galach KSW będą się dzięki temu pojawiali coraz lepsi zawodnicy. PPV zadebiutowało u nich ponad rok temu, z okazji XX gali od tamtego czasu, absolutnie nie widać podwyższenia poziomu zawodników. Z zagranicznych lekkim krokiem w przód był Kendall, Alexander i Reljić, reszta to ten sam poziom emeryckiego szrotu co na galach sprzed ery PPV. Szkoda, że brakuje takich pytań ze strony dziennikarzy zajmujących się MMA, w stronę Macieja i Martina - czy rzeczywiście KSW po wprowadzeniu PPV zrobiło krok jakościowy ? KSW nawet nie potrafi (nie chce, swoją polityką) skombinować tych znaczących nazwisk z polskiej sceny (Grabowski, Chlewicki, Drwal etc.).



Kupiłem poprzednie pakiety PPV, ale na tym koniec - sorry nie spełnili obietnic niech spadają... jak rozpiski będą wyglądać lepiej, wrócę do kupowania :)
 
A ktokolwiek dostał ? (mowa o transmisji na stronie dla zagranicznych odbiorców)
 
@Orestos, nie żebym stawał wielce w obronie ksw ale nie rozumiem tych zarzutów. Emocje jakie ci towarzysza przy oglądaniu gali to twoje osobiste odczucia, jeden lubi cepiarnie ala Leonard Garcia a drugi kulanke, poza tym walki toczą jak sie toczą i nie da sie ich przewidzieć - więc nie wiem czego ty oczekujesz?



Jeżeli rozchodzi sie o dobór lepszych nazwisk to powinieneś to raczej ubrać w inne słowa
 
Hang



Ja dostałem zwrot ale musiałem sam pisać do osoby która obsługiwała PayPala po stronie KSW z tej gali, No to ładny wał w takim razie zrobili. Trochę mnie dziwiło że nikt sam się do mnie nie zgłosił z przeprosinami i zwrotem kasy ale teraz rozumiem czemu. Po prostu zdecydowali się nie zwracać nikomu kto się tego nie domaga.
 
@stoner


Ja po KSW już niewiele oczekuję, po prostu większość zestawień które nam serwują nie wzbudza we mnie emocji. Podejrzewam, że oprócz mnie znajdzie się sporo takich osób. Tylko tyle i aż tyle.
 
KSW na ten moment budzi największe zainteresowanie, najwięcej emocji, robią najlepszą otoczkę i generalnie w Polsce tylko MMAA się do niech zbliżyło poziomem sportowym, na pewno niektóre pojedynki miały wyższy poziom choć KSW zrobiło 10 razy tyle gal więc i tak nie ma co porównywać, w europie też są w czołówce, a już na pewno żadna BAMMA czy Cage Warriors nie zbliżają się do ich sprzedaży hal, oglądalności w TV, nie mówiąc o PPV ale jak wiemy wszystkich zadowolić sie nie da i jak mają do wyboru zadowolić 90% Januszy czy 10% Fanów to wiadomo co zrobią bo wiedzą, że i tak te 10% to obejrzy...wczoraj Kuba w rozmowie z Mariuszem zwrócił uwagę na jedną ciekawą rzecz ale o tym napisze na Blogoplacie bo tu zginie.
 
MMAA się do niech zbliżyło poziomem sportowym, na pewno niektóre pojedynki miały wyższy poziom


Akurat pomijając jedną walkę walkę freaków na galę to sportowo ostatnie 3 MMAA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>ostatnie 3 KSW.
 
Back
Top