PPV - smutne to dane

MMAA1 też? Drwal vs Padilla fajna ale trochę cepeliada, Kita vs Rodriguez masakra, ME tragedia. Luknij jeszcze raz TU i zobacz, że KSW 24,23 i 22 było lepsze. Co do MMAA 2 i 3 to już kwestia gustu, nie chce Mi się rozkładać na czynniki pierwsze ale możliwe, że faktycznie na tym polu byli realną konkurencją.
 
No, co do jedynki to się faktycznie może ciut zagalopowałem :) Natomiast przy dwójce i trójce będę bronił zdania, że kasują sportowo kilka ostatnich KSW.
 
Trochę mnie dziwiło że nikt sam się do mnie nie zgłosił z przeprosinami i zwrotem kasy ale teraz rozumiem czemu. Po prostu zdecydowali się nie zwracać nikomu kto się tego nie domaga.


Ja już rozumiem czemu tak szybko usunęli wpis na fb konfrontacji o tym, że można domagać się zwrotu pieniędzy. Nic dziwnego, że przed KSW 24, ludzie w kometarzach pod wpisem o PPV domagali się jeszcze zwrotu za KSW 23.



Ci co oglądają KSW na nielegalnym streamie są złodziejami, a ci co nie są chętni zwrócić kasy za czarny ekran są już jak najbardziej w porządku.
 
KSW było fajne do oglądania jakieś 4-5 lat temu. Może i nie było wtedy zawodników pokroju Mameda, Błachowicz nie byli tymi samymi zawodnikami co teraz ale za to gale z udziałem Materli, Jurasa, Kułaka itp były zdecydowanie bardziej emocjonujące bo zawodnicy dostawali rywali na swoim poziomie. To był czysty sport. Żadnych kurwa Najmanów, Pudzianów, Bazelaków, Walusiów itp. irytujących samozwańczych "zawodników mma". Sami prawdziwi wojownicy, prawdziwa walka, krew, kontuzje itd. Forma turnieju też bardziej mi się podobała pomimo jej oczywistych wad. Oglądanie KSW to było święto. Człowiek z niecierpliwością czekał na kolejną galę. Ale ten czas się skończył. Dzisiejsze KSW z gali na galę coraz mniej mnie interesuję. Doszło nawet do tego, że czasami zaśpię podczas gali. Zresztą jak oglądam gale KSW to od jakiegoś czasu już nie całe tylko wybrane walki które mnie interesują. I z czasem jest ich coraz mniej.



Rozumiem, że Polacy to specyficzny naród który łyka byle gówno ale KSW już za bardzo śmierdzi, żebym się tym podniecał. 40 zł na to gówno które i tak mi nikt nie zagwarantuje, że na 100% zobaczę po opłaceniu pieniędzy nie wydam. No chyba, że zrobią jakąś sensowną rozpiskę gwarantującą emocje. Wątpię w to jednak bo sami właściciele jasno stwierdzili, że oni takich kibiców jak ja mają w dupie i nastawiają się na "Kowalskiego". No to niech "Kowalski" płaci im za to PPV.



KSW oferuję walki pajaców od pajaców dla pajaców.
 
KSW to walki dla idiotów! Nie szanuję zawodników i fanów MMA pokroju KSW! Zawodnicy bez ambicji sportowych i ci niedzilni fani.
 
@Dooży&Grooby ta, KSW 22 było lepsze, jak po drugiej walce dalsze tego oglądanie okazało się stratą czasu. Dwa dobre zestawienia (Bedorf vs Thompson i Janek vs Rejlic), ale strasznie nudne walki i trzech ogórków (Papadopulos, Asplund i Swoboda) zatrudnionych tylko po to, żeby prędko oklepać.
 
KSW to walki dla idiotów! Nie szanuję zawodników i fanów MMA pokroju KSW! Zawodnicy bez ambicji sportowych i ci niedzilni fani.


Ale oglądasz. Ja ciebie też nie szanuję, ale mimo wszystko chwali ci się, iż wiesz, że jesteś idiotą.
 
Może przesadzę ale coś czuję, że gdyby nie K&L to ch** by był, a nie zjawisko o nazwie polskie MMA. Ja wiem, że każdy z Was albo 99% chciałoby zawdzięczać Darkowi rozwój MMA w Polsce ale tak się składa, że na razie to zrobił więcej złego niż dobrego, a już na pewno mniej niż K&L czy Miras, bo na koncie ma 3 gale z tragicznymi ME, 2 gale odwołane, kilka dobrych pojedynków, dwukrotnie dobrze wyprodukował galę, po 6tyg zmienił wynik na...remis, afera hazardowa, zadeklarował zawodnika nim go podpisał, stracił Borysa, Strusa na rzecz konkurencji, Drwal i Grabowski są w trakcie negocjacji, Jotko i Hallmann są w UFC. Na tak krótki czas to dość bogate "CV".



Więc mimo wpadek KSW głównie wynikających z KSW Logic które tak naprawdę przeszkadza 10% fanów prowadzą swój biznes i propagują swoją markę oraz MMA na granicy bezbłędności.
 
Back
Top