Dijaz
KSW Heavyweight
W opozycji do tematu "co mnie wkurwia", czyli co mi się udało. Psychologowie mówią, że trzeba dostrzegać takie rzeczy. Zacznę pierwszy.
Od miesiąca przygotowuje się żeby wrócić na treningi i nie rzygać ze zmęczenia. Robiąc cardio udało mi się obniżyć tętno spoczynkowe z ok. 73 do ok. 58. I czuję różnicę. Jest dobrze.
Od miesiąca przygotowuje się żeby wrócić na treningi i nie rzygać ze zmęczenia. Robiąc cardio udało mi się obniżyć tętno spoczynkowe z ok. 73 do ok. 58. I czuję różnicę. Jest dobrze.






