Powrót na mate po złamaniu

Gamer

Oplot Challenge
Featherweight
Witam około 2 m-sc temu miałem złamany wyrostek łokciowy tydz temu miałem zdjęty gips i od następnego tyg zaczynam rehabilitacje w ośrodku a na razie samemu ją ćwiczę i już widzę wielką poprawę,może wiecie(może któryś z waszych kolegów miał podobne złamanie)kiedy bd mógł wrocić na mate do treningów MMA
Dzięki i Pozdrawiam
 
gadałem z lekarzem ale mówi że pogadamy dopiero po rehabilitacji i myślałem że może ktoś z czymś z takim się spotkał albo ktoś z jego otoczenia,skoro tak poczekam i po rehabilitacji się lekarza zapytam
 
skup sie na rehabilitacji, ona jest najważniejsza. Potraktuj ją jako trening. Jeśli zaniedbasz rehabilitację będziesz musiał sie z tym tułać nie wiadomo ile.
 
Już po rehabilitacji jeszcze pełnego wyprostu nie mam ale rehabilitant powiedział że jeśli będę ćwiczył to powinno dojść do pełnego wyprostu,a teraz moje pytanie chciałem się was zapytać bo lekarz dopiero mnie przyjmnie za 2 tyg a rehabilitant który ćw mi ręke jest na urlopie i moje pytanie czy mogę powoli zaczynać jakieś ćw robić typu pompki,samemu gryfem sobie pouginać,i czy mogę już tak lekko na worku ćwiczyć
Dzięki i pozdrawiam
 
ja miałem zwichnięcie w łokciu może to coś innego ale powiem ci że lekarz to mi nie wróżył pełnego wyprostu już nigdy ale sie wziąłem ostro za rehabilitacje suple na stawy, tapy itp. i już jest spoko z wyprostem pozatym trafiłem na doberego rehabilitanta raz bylem u innego bo na inna godzine przyszedłem to tamten pomachał mi reką z minutę i to wszystko wiec też zależy na kogo trafisz, ja kontuzji doznałem na początku marca już pomału macham z ciężarami i chodze na trenieng ale to wszystko a 50%
 
ja miałem gips zdjęty 14 maja i dopiero tydzień po zdjęciu poszłem na rehabilitacje ale do tego czasu ćwiczyłem samemu w domu no i już po prawie miesiącu czuje duża poprawę
 
Ja po złamaniu zawsze wracam do DELIKATNEGO treningu jak już czuję sam, że mogę go zrobić, żaden lekarz idealnie Ci nic nie wyliczy, po za tym oni zazwyczaj chcą żeby kontuzja była wyleczona w 100%, a takie leczenie zajmuje zbyt duzo czasu, bynajmniej dla mnie ;)
 
czyli jeśli czuje że mogę to już powoli robić to np. pompki albo machaniem samym gryfem mogę sobie powoli zaczynać ćwiczyć
 
Zrób dobrą rozgrzewkę i jeśli się czujesz na siłach to możesz delikatnie porobić te pompki czy też pomachać samym gryfem. Jeżeli oczywiście będziesz przy rozgrzewce czy ćwiczeniach czuł ból to polecam sobie jednak odpuścić
 
Witam powoli co raz lepiej na siłce i ogólnie są postępy jeszcze wyprostu pełnego nie mam ale mam nadzieje że uda mi się go osiągnąć tym bardziej że mam jeszcze dodatkowo 10 zabiegów.Dobra a teraz chciałem się zapytać co myślicie o kupnie czegoś takiego jak opaska elastyczna na łokieć gdzieś kiedyś wyczytałem(tylko nie mogę sb przypomnieć i znalezdz gdzie)że własnie coś takiego po złamaniach lub innych kontuzjach jset przydatne.I jeszcze jedna sprawa jak myślicie jeśli wszystko bdz szło w dbr kierunku to mogę od września powrócić na mate
 
Back
Top