Potencjalni przeciwnicy Mameda

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
20100309015421_2010030712952.JPG


Przebiegłem sobie szybko po liście FightMatrixa i z tego co widzę jest jeszcze sporo ciekawych nazwisk które są w zasięgu KSW dla naszego asa na galę KSW 17:
Melvin Manhoef
Tom Watson
Frank Trigg
Karl Amoussou
Jake Rosholt
David Branch
Joey Villasenor
James Zikic
Hector Lombard
Jesse Taylor
Thales Leites
Bruno Carvalho
Gerald Harris
David Loiseau
Ryuta Sakurai
Kazuo Misaki
Alexander Shlemenko
Denis Kang
Kazuhiro Nakamura
Osobiście chciałbym walkę z kimś takim jak Leites lub Lombard żeby Mamed przebił się do świadomości fanów MMA na świecie że jest na 1 miejscu wśród zawodników walczących poza UFC. Bałbym się chyba walki z kimś takim jak Harris lub Branch ze względu na zapasy i możliwość zatulenia na śmierć w ringu.

Co myślicie ? Kto najbardziej by się nadawał na przeciwnika ?
 
lombard, leites, oraz bruno, Kazuo Misaki



oby nie james zikic, lubie messengera ale jednak cipek go obil, wiec mysle ze mamedziak tez bylby faworytem
 
Myslałem, że to Kokos :D

@Paweł

Lombarda nie puści Bellator.
Misaki ma kontrakt ze SF w wadze WW.

Tak samo mam wątpliwości, czy Shlemenko mógłby zawalczyć na KSW. A z Zikic'em wygrał Cipao, więc po co zestawiać go dla Mameda?
 
he, ja wlasnie mialem zamiar zalozc temat, zgadujemy rywala dla Mameda. def mnie ubiegl... co do Bellatora - mozna sie z nim dogadac na rewanz w USA. taki ukladzik maly.
 
Najlepszy przeciwnik dla Khalidova to oczywiscie Lombard, licze ze KSW da rade go sprowadzic. Z tych nazwik wyzej wymienionych chcialbym rowniez go zobaczyc przeciwko Villasenorowi ewentualnie z Watsonem ktory jest obecnie niezle hypowany w Anglii i Misakim.



"Lombarda nie puści Bellator."



Czemu Bellator go nie pusci ? Z tego co wiem to Bellator nie ma kontraktow na wylacznosc.
 
ma. ale czasem pozwala wyskoczyć na inną galę. z KSW mają spięcia więc nie ma co liczyc na Lombarda, choć dla Mameda było by to najlepsze rozwiązanie.



Jeśli nie Lombard to Leites albu Misaki z czego ten drugi ma kontrakt z Zuffa.
 
no Cote również :) KSW ma wybór, zobaczymy czy nas zaskoczą jakimś Lombardem,Cote'm czy skończy się na Sakuraiu:) Leites to dla mnie minimum jakie mogą nam zaoferować.
 
KSW 17 REVENGE - to niestety nie napawa optymizmem w kwesti wyboru rywala dla Mamedziaka, ale obym się mylił i ten tytuł dotyczył tylko walk Janka i Pudziana
 
imo nie ma szans na zawodnikow z bellatora na ksw. . . przynajmniej w bliskiej przyszlosci



sakuraia tez bym niechcial jak i pewnie wiele osob, jak maja byc najlepsi to niech beda mozliwie najlepsi z dostepnych na rynku, a nie japonczyk
 
Ciekawych nazwisk jest dużo, pytanie tylko którzy są rzeczywiście w zasięgu KSW (np. nieblokowani przez Bellatora). Wydaje mi się, że Mamed już do końca kariery będzie bardzo mocno związany z KSW i nie zobaczymy go w żadnej z największych światowych organizacji. Dlatego też wolałbym go zobaczym nie tyle z zawodnikami o mocnych nazwiskach, ale o wysokich umiejętnościach sportowych i w dobrej formie:



-Maiquel Falcao (ma chyba teraz kontrakt na wyłączność z brazylijską organizacją, ostatnio niespodziewanie przegrał), Gerald Harris, Dave Branch



-Kogoś z doświadczonych i mocnych zawodników, np. Jake Rosholt, Thales Leites, Kazuo Misaki



-Wcale bym się nie obraził gdyby postąpili w sposób sprzeczny ze zdrowym rozsądkiem i zorganizowali Mamedowi walkę z jakimś młodym, perspektywicznym zawodnikiem, który potraktuje to jako szansę od losu i zrobi wszystko żeby wygrać :D Mój typ - Yancy Medeiros.
 
Bruno Carvalho albo David Branch . Harris za dobry zapaśnik, a Lombarda i tak nie puszczą . Branch mimo wszystko odbiega zapaśniczo od Geralda .
 
widze, ze wszyscy sa na bierzaco informowani o stosunkach na lini KSW - Bellator :)



Spiecie K&L z BFC mialo miejsce jeszcze przed 16tka, w jakims wywiadzie Martin powiedzial, ze po gali usiada na spokojnie i wyjasnia sobie z Bellatorem kilka kwestii - ciekawe czy doszlo do jakichs rozmow, osobiscie ciagle licze, ze predzej czy pozniej dojdzie do starci Mameda z Lombardem.
 
Dlczego wymieniacie Lombara i Szlemenko? Przecież oni mają kontrakt z Bellatorem. Wiecie o jakimś świeżym porozumieniu na linii KSW - Bellator?
 
Ja bym najchętniej Mamedziaka zobaczył z: Lombardem, Branchem, Leitesem, Watsonem lub Carvalho. Jak Mamed by wygrał z Lombardem to no1 poza Zuffą.
 
fajnie byłoby zapytać właścicieli KSW o stosunki z Bellatorem i ich ewentualnej współpracy







mmarocks liczę na was :P
 
Na Lombarda nie liczyłbym nawet jak stosunki KSW z Bellatorem układałyby się bardzo dobrze , wątpie aby Bellator chciał aby taka walka odbyła się na gali KSW a nie u nich w Stanach.
 
Lombard najciekawsza opcja jak dla mnie, za to bardzo chetni z Branchem bym go zobaczyl i mialbym nadzieje, ze Mamed w ten sposób pokazałby nam wszystkim czy potrafi wiecej niz Drwal.
 
Back
Top