Porady Rafała Borysiuka cz. 1


Niezwykle ciekawy cykl przygotowany przez naszych kolegów z GrapplerInfo.pl:
Długo oczekiwany materiał na którego treść wpływaliście sami zadając pytania do byłego kulturysty Rafała Borysiuka. „Borys” obecnie trudni się m.in fachowym przygotowywaniem diet i suplementacji dla zawodników sportów walki, w wolnych chwilach pojawia się także na macie, gdzie od czasu do czasu trenuje na przemian BJJ i MMA. Zapraszamy do pierwszego wydania porad Rafała. W kolejnych odcinkach pojawią się pytania z innych zakresów m.in często powtarzający się temat dotyczący zbijania wagi

Porady Rafała Borysiuka cz. 1
 
Pytanie troche z innej beczki, czy podczas filmu ze sklepu wychodzil Radek Słodkiewicz czy to tylko ktos bardzo do niego podobny?
icon_wink.gif
 
Bardzo pomocne,na pewno się przyda.Swego czasu było cos takiego juz na mmarocks prawda?bodajże ROB się tym zajmował.Ma ktoś link albo jak temat się nazywał?
 
Bardzo fajnie przedstawione podstawowe informacje od których każda osoba uprawiająca jakikolwiek sport powinna zaczynać. Dla osób interesujących się kulturystyką lub tych którzy podchodzą bardziej profesjonalnie (poważniej) do treningów może nic nowego ale inicjatywa jak najbardziej na plus i nie jednej osobie się przyda
icon_smile.gif
 
owszem, podstawy, ale takie było zadane pytanie, tak jak wyżej kolega zauważył tą wiedzę powinna posiadać każda osoba uprawiająca sport. Nie mogę się doczekać kolejnych części, bardzo się cieszę że ktoś taki jak Rafał podzieli się swoją wiedzą
icon_wink.gif
mega plus dla chłopaków z grapplerinfo za inicjatywę
 
kurak i brązowy ryż mój codzienny obiadek po pracy, biały jest dla dużo gorszy w smaku. Widać że Rafał zna się na rzeczy i tłumaczy to w zajebisty sposób, dzieki!
 
Efekty Michała Fijałki:







Październik 2010



1286796207468.jpg








Marzec 2011



Michał-Fijałka-MOC1.jpg








Dzięki za video, czekam na kolejne.
 
no przemiana konkretna
icon_smile.gif
fajny materiał, czekam na jakieś rzeczy z szerszego zakresu niż podstawowe wiadomości
icon_smile.gif
 
A dla mnie biały jest lepszy w smaku od brązowego ja go nie lubię
icon_wink.gif
Ale jak lepszy brązowy to i brązowy bd wcinał. Wielkie dzięki , zajebisty pomysł !
 
Kolejne pytania na które bym chciał usłyszeć odpowiedź:
1. Opinia na temat kawy i napojów energetycznych ?
2. Czy jeść przed snem? Jeśli tak, to co i jak. Jeśli nie, to co w przypadku gdy kończymy trening po godzinie 22.
 
Fajnie, że podoba się wam nasz materiał bo jak byłem u Borysa kręcić, wj*bali mi mandat za parkowanie hehe Odpowiadając na pytanie Maryo to myśle, że 2 epizod porad Borysa wrzucimy w kolejną niedzielę, aby przez jakiś czas zachować cykliczność i co niedziela będą porady
icon_smile.gif
Pozdrawiam
 
Bardzo dobry pomysł na temat i zaangażowanie do tego sportowca praktyka, ale … polepszcie dźwięk ! W tym celu, czy nie lepiej byłoby to nagrywać w jakimś zamkniętym kameralnym wnętrzu, chociażby na siłowni, po godzinach ? Ta sceneria sklepu z odżywkami jest zupełnie niepotrzebna, bo to nie materiał do wiadomości w TV i wszyscy wiedzą, o co chodzi.
 
Back
Top