Popek i dziara na oku

Kurwa czub!! :D hehe



Swoją drogą chciałbym zobaczyć w końcu jakąś kolejną walkę Popka. Ostatni raz walczył kilka lat temu, ciekawe jaki progres poczynił (bo chyba ciągle trenuje).. :D
 
Ale względem co do rapu to dobrze nawija popek na najnowszej płycie Firmy Nasza Broń To Nasza Pasja,która sie różni bardzo od tych płyt typu Je...Policje,Teksty popka są kozackie,widać progres.A co do walki to chyba na Youtube jest filmik z treningu z 2012,popek chce wrócić do MMA
 
Debil????
A co wam w tym przeszkadza to jego oczy
Tak wam to przeszkadza to mu to w oczy ciekawe czy byscie powiedzieli
 
Takim debilom nic się nie mówi w oczy bo od razu rzucają się z łapami. Z agresywnym prymitywem się po prostu nie gada. To nie ma nic wspólnego ze strachem, to tylko zwykły zdrowy rozsądek. W razie gdyby mi Popek albo inne takie ścierwo chciało wjechać na chatę, to przy wejściu częstuję go mieczem (mam, bo dziadek kiedyś z wykopalisk przywiózł) ale tak to omijam takich typów jak gówna na trawniku. Popek czy z dziarą na oku, czy z rozjebaną celowo facjatą jest takim samym debilem jak i bez tego, czyli największym możliwym.
 
Jestem zdania, że ktoś kto robi sobie tatuaż na twarzy nie może być do konca zdrowy umysłowo.
 
dm5klg1.gif
 
@Yagiel nie wiem co to Seahawks. Znaczy teraz juz wiem bo wygooglowałem;)
A czemu Ci to przyszło na myśl? Bo dalej nie widzę związku z moim postem:D

@up i tu choćby jest potwierdzenie;)
 
@yoshi - z postem nie ma nic wspólnego,bo ten temat i tak jest do zamknięcia:D Pytam,bo w Seahawks Gdynia gra koleś o identycznym nazwisku,a że unikalne, więc z ciekawości zapytałem ;]
 
Popek to bardzo inteligentny facet ,studiuje,pracuje i pisze teksty ,tworzy kawałki do płyty teraz ,w sporcie tez nygus nie jest,MMA i siłka to dla niego nie obcość.Nie wiem może ma zajawke na te Tatosy,ale to jego sprawa nie nasza,chce być oryginalny to prosze bardzo
 
Studiować w dzisiejszych może każdy i to nic nie znaczy. Nazywanie zajęć z których miał kiedyś bejmy (nie wiem jak teraz) pracą to kurewsko duże nadużycie. O jego tekstach i całej twórczości muzycznej nie ma w ogóle co gadać, bo to najzwyklejszy szajs. Kto jak kto ale Popek to naprawdę nie jest inteligentny facet... Wartości, które promuje ten człowiek i to co sobą reprezentuje to dla mnie totalne dno.
 
Człowieku rozumiem cie ,ale ja mam inne zdanie o Popku,dobre zdanie.Facet robi coś dla siebie i namawia młodych do sportu w swoich najnowszych kawałkach,robi cos dla innych ,razem z Tadkiem i Bosskim zrobili mega płyte w 2011 dzieki której rozpowszechnili akcje pomocy dla chorych dzieci na raka w hospicjum w Krakowie.Wystarczy posłuchać płyty,to jest prawdziwy przekaz nie taki co kiedyś tylko o jednym,dzieki ich tekstom także ja sie ogarnąłem ,dają do dziś mi siłe do normalnej egzystenci jako normalny człowiek.
 
Jesli ktos nazywa popka spoko gosciem, to sam musi byc zwykłym kiepem spod trzepaka z IQ drożdzy. Pop jest ułomem, o czym świadczy jego angielski na poziomie podstawówki ukończonej wieczorowo, teksty jego kołysanek itp.



Ani z niego zawodnik MMA, ani wzór do nasladowania, więc nie wiem po co temat o nim.



Załózcie sobie konto na rapgówno.pl i tam się jarajcie. Ello 3 2 1 zero.
 
Back
Top