Popek i dziara na oku

Tak mi się od razu skojarzyło

blizna.jpg

popek2_YT.jpg
 
O kurwa, patrząc na to, co wrzucił Kaczka, spełnię swe marzenie - zawsze chciałem być Klingonem ze Star Treka i mieć falowane czoło :-)



Na chuj igły i jakieś masy wpuszczać w czoło, wystarczy dać się użreć końskiej musze w to miejsce i tak samo spuchnie!
 
Tylko czekać aż Popek dostanie role jakiegoś wariata mordercy w jakimś filmie klasy B albo C ;d Bo za każdym razem jak widze w internecie jego za przeproszeniem ryj, to zastanawiam się gdzie ewolucja popełniła błąd że wydała na świat takiego niedorozwoja.
 
Ja się zastanawiam skąd się biorą jego fani :D Czasami dla zwały czytam komentarze na jego Fanpagu jak mu dzieciaki propsują że jest super gość :D
 
Jajcarz o Popek vs Różal:





Zajebista walka by była. KSW mogłaby rozwinąć żagle promocji konfrontując zło ze złem. Szkoda, że Popek nie moze przebywac w Polsce bo juz by pewnie w KSW zawalczył.






Rozwaliło mnie to na łopatki.
 
Popek mimo swojej całej nienawiści do policji boi się przyjechac do Polski bo by go zawineli :D Taki z niego kozak xD kurwi na policje bo jest na wyspie daleko od Polski ;D nie zapomnijmy o jego nominacji na króla Albanii może po tym coś się zmieni i z paszportem dyplomatycznym go nie zakują w kajdanki :D
 
A dajcie spokój z Popkiem pojebusem totalnym, on i jego armia dzieci dopiero co zaczynających gimnazjum i mało myśląca młodzież powinna zostań odesłana jak bylo wczesniej pisane do Albanii, tam by sie życia nauczyli. Miałem znajomych co go słuchali, ale czym starsi tym bardziej zaczynali używać mózgu i uwolnili się od pojebanego i pustego wpływu "twórczości" Lorda Azerbejdżanu (taki też przydomek sobie dał, po królu Albanii....)
 
Ale Popek sobie siedzi w Anglii i nagrywa głupie filmiki, ma się dobrze, w mediach go pełno, a polska policja gówno może zrobić. To w jego rozumowaniu pewnie lepsze niż dać się złapać.
 
Wujek pisales, ze jestes policjantem, tak ?



Wiec, jesli popek przyjedzie i da sie zakuc w bransoletki, to bedzie prawdziwym kozakiem ? Czy co on ma zrobic ? Przyjechac i kurwa sie chowac po piwnicach ? Uprzedzam, nie jestem zadnym jego fanem, slyszalem moze jedna czy dwie piosenki firmy, i to tyle.



Chlop bluzgal w Polsce na policje, bluzga tam i nic mu nie moga zrobic. Zle raczej na tym nie wyszedl. A, ze swiat "kocha" pajacow, ktorzy sie wydurniaja, lub po prostu sa juz tak na powaznie jebnieci, to chlop robi kariere i jeszcze godnie zarabia, w ten czy inny sposob.
 
@Visu ale Paweł już był klientem naszych obozów wakacyjnych zwanych zakład karny :D A za Pawełkiem o ile dobrze wiem a może nie nie ma europejskiego nakazu aresztowania, bo wtedy jakies 2 lata temu przyleciał by ze swoimi kolegami samolotem z UK, bo swego czasu była taka akcja. Jeśli chodzi o piwnice, gdyby przyleciał samolotem myslę że nie zdążył by się schować w żadnej piwnicy :D Bądź co bądź Paweł to lokalny krakowski rozrabiaka a nie gangster dlatego nie ma europejskiego nakazu zatrzymania.
 
Visu "chlop robi kariere i jeszcze godnie zarabia • - wtf?? Stary przecież ten gość się sypie, nie ma kasy nawet na dentystę. Mi on wygląda na gościa, który finasowo raczej słabo stoi • no chyba, że woli nie pokazywać że ma kasę, są też tacy- szczególnie wśród Raperów :))))))



Umówmy się, muzyk z niego tragiczny, zawodnik mma również, rozgarnięty też chyba nie jest-chyba że dobrze to ukrywa : )
 
Podobno jakas plyte nowa wydal ? Czy wydac ma niedlugo, poza tym zabawy typu tusz w oczach, czy ciecie ryja, raczej tanie nie sa. Wedlug mnie, chlop sie niezle dorobil na "lewych interesach" i raczej biedy nie bedzie klepal. W Anglii, tez pewnie kreci jakis "biznes", wbrew pozorom, tacy "tepi" ludzie hajs maja. Oczywiscie, mozesz miec racje i ty, bo ja tam mu w portfel ani pod lozko nie zagladam. Pomijam fakt, ze ten temat zupelnie mnie nie interesuje, wiec to wszystko to tylko moje przypuszczenia, i to takie na pierwszy rzut oka :-)
 
Back
Top