Podwieszony Poobijani ale wracamy

Dawajcie w końcu te newsy redakcji na forum, ileż można czekać?

Sporo niestety mamy do naprawienia ale powoli kończymy pracę nad mostem. Nie chcę zapeszać ale na ten moment dobrze to wygląda, może nawet dziś uda się to już odpalić.

giphy.gif


Sorki że nie odpisuje jeszcze na wiadomości ale jest tyle roboty jeszcze że nie wiem w co łapy włożyć. Odgruzujemy się i postaram odpowiedzieć niedługo.
 
Na telefonie czasami jak klikam dodanie mediów, to otwiera mi dziwną stronę. Czasami kilka razy też tak macie?
Screenshot-20210406-010111.png
 
Po takim nokaucie wypadałoby coś napisać. Niestety od momentu pożaru serwerowni we Francji, wszystko co mogło pójść źle poszło źle. Po tym jak nasz serwer dosłownie stopił się na naszych oczach okazało się że dostęp do backupów stworzonych na innej maszynie został zablokowany przez firmę ovh i do teraz właściwie nie ma z nimi żadnego sensownego kontaktu. Ostatni fizyczny jaki mieliśmy znalazł się dopiero z końcówki 2019 roku i musieliśmy podjąć taką decyzję że wracamy z mocnymi stratami. Każdy kolejny dzień bez forum i strony był dla nas jeszcze gorszym rozwiązaniem. Duża i bolesna strata dla nas wszystkich, przez pewien moment nawet nie wiedzieliśmy czy w ogóle uda się wrócić :homer: Ale na szczęście walczymy dalej, od kilku dni mało kto z nas śpi żeby to wszystko jak najszybciej jakoś poskładać do kupy po takiej tragedii więc gorąco dziękuje wszystkim którzy zostaną z nami na Cohones i tym którzy odezwali się prywatnie w tym $@# momencie hehe

Co do samego Cohones to dział newsy oczywiście wróci ale musimy zbudować od nowa most pomiędzy stroną główną a forum. Do odbudowania jest też wygląd który mam nadzieję będzie bardzo zbliżony do tego co było plus parę nowych rzeczy bo samo forum wskoczyło na wyższą lepszą wersję.

Było blisko ale Cohones wiecznie żywe hehe


Czyli kazdy tak ma ze nie moze komentowac z poziomu strony i nie widzi powiadomien na MMARocks?
Sorry ale jestem troche spozniony z ta sytuacja, wczesniej wszystko bylo bardziej przejrzyste, fajnie jakby cos podobnego wrocilo. Czy to juz finalny wyglad czy jeszcze pracujecie nad czyms?
 
Back
Top