Podwieszony Poobijani ale wracamy

@defthomas a co w przypadku kiedy założyłem teraz nowe konto o tej samej nazwie użytkownika oraz adresem mailowym co miałem przed pożarem? (tamto z uwagi na to, że miałem je półtora roku przestało istnieć). I czy jak uda się przywrócić ostatnie dwa lata to co będzie w przypadku kiedy nazwa konta i adres mailowy się zdubluje ?
Nie licz na szybką odpowiedź tez pytałem o to samo i odpowiedzi nie uzyskałem miejmy nadzieję że jednak wszystko wróci i będzie gitara
 
jestem tu, choc nieregularnie, odkad jeszcze mozna bylo komentowac bez konta, anonimowo. Patrzylem jak portal rosl, razem z mma w pl i na swiecie, takie cos na pewno Was nie zatrzyma, ani mnie ;)
 
WSTAJEMY KURWA ! JAK FENIX Z POPIOŁÓW :irish:

68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f494934777156736e4b7566546b413d3d2d3736373536323231352e313562633039633934643863643332373737343731393637333535382e676966
 
Nie wiem czy wszyscy , bo wszystkich nie kojarze ale jest tam jedna wielka pała życiowa. To fakt. Nie bez przyczyny otwiera listę. Brakuje jeszcze konfidenta i Siedem. Wraca normalne forum i te pomioty znikaj ponownie na zawsze z moich oczów :cool:
 
Nie licz na szybką odpowiedź tez pytałem o to samo i odpowiedzi nie uzyskałem miejmy nadzieję że jednak wszystko wróci i będzie gitara
esse est percipi

cogito ergo sum


jestem, który jestem

a co spłonęło tego nie ma (i nie będzie)

to co odeszło, to przeszłość - pogódź się z tym

barbarzyńcy zniszczyli bibliotekę Aszurbanipala, później spalili aleksandryjską, a teraz cohones

Screenshot-2020-06-09T120942.999.png

:fjedzia:
 
Nie wiem czy wszyscy , bo wszystkich nie kojarze ale jest tam jedna wielka pała życiowa. To fakt. Nie bez przyczyny otwiera listę. Brakuje jeszcze konfidenta i Siedem. Wraca normalne forum i te pomioty znikaj ponownie na zawsze z moich oczów :cool:
No dokładnie yonigga to największa pała życiowa na cohones. Mam jeszcze listę gości mających u mnie plusa głównie za tematy związane z MMA. Dodatkowo nie wchodzili ze mną w konflikt i przeważnie wiedzieli komu kibicować, więc liczą się na forum. W każdej chwili mogą jednak wypaść z wagonika.

Magnateria:
baju
Dawid _Ozdoba-Legenda
Notorious
jihaad
99picks
michi972
LeeBuLee
kaczka94
Pacman
beff
The King
Mes_
messifc
ZELAZNAREKA009
panpan
 
No dokładnie yonigga to największa pała życiowa na cohones. Mam jeszcze listę gości mających u mnie plusa głównie za tematy związane z MMA. Dodatkowo nie wchodzili ze mną w konflikt i przeważnie wiedzieli komu kibicować, więc liczą się na forum. W każdej chwili mogą jednak wypaść z wagonika.


Dobra już mam go z głowy. Dla mnie ostra patola, miałem z nim styczność z 3-5 razy, ale szybko musieliśmy się rozstać, bardzo szybko, a potrzebny mi nie jest do niczego bo siedzi w konającym sporcie, gdzie oprocz Fury-Joshua mam juz na wszystko wywalone :cool: Po awarii widziałem tych typków z ignore znów i niestety IQ nadal bardzo niskie, może za 5 lat dam im szanse.
 
Last edited:
Dobra już mam go z głowy. Dla mnie ostra patola, miałem z nim styczność z 3-5 razy, ale szybko musieliśmy się rozstać, bardzo szybko.
Podczas porodu musiało dojść do niedotlenienia mózgu, jestem tego pewien. Gość jest spierdolony, widać po odzywkach że kultury w domu nie doświadczył.
 
Nie wiem czy wszyscy , bo wszystkich nie kojarze ale jest tam jedna wielka pała życiowa. To fakt. Nie bez przyczyny otwiera listę. Brakuje jeszcze konfidenta i Siedem. Wraca normalne forum i te pomioty znikaj ponownie na zawsze z moich oczów :cool:
Jakbym był moderatorem to bym przywrocil blask cohones.
@defthomas jakie są wymagania na moderatora?
 
No dokładnie yonigga to największa pała życiowa na cohones. Mam jeszcze listę gości mających u mnie plusa głównie za tematy związane z MMA. Dodatkowo nie wchodzili ze mną w konflikt i przeważnie wiedzieli komu kibicować, więc liczą się na forum. W każdej chwili mogą jednak wypaść z wagonika.

Magnateria:
baju
Dawid _Ozdoba-Legenda
Notorious
jihaad
99picks
michi972
LeeBuLee
kaczka94
Pacman
beff
The King
Mes_
messifc
ZELAZNAREKA009
panpan
Szacuneczek kolego !
 
Szacuneczek kolego !


pick99 wiesz gdzie sie widzimy i gdzie mozna mnie spotkac. Tutaj juz mnie nie zobaczysz w tym wątku. Wracam do macierzy., najważniejszego wątku na cohones, w ogóle trzeba uzgodnic by tylko sympatycy mieli tam dostęp i nie było ataków anty. Te organizacje rosna i beda stanowic 80 procent federacji w Polsce, napięcie na nas będzie tylko wzrastać. Jesteśmy szykanowani, bo prowadzimy w tej wojnie. WYGRALISMY to do cholery.
 
Last edited:
Back
Top