Pomoc dla Szadego

Status
Not open for further replies.
https://www.facebook.com/pages/Top-Beer/240332826070126?ref=ts&fref=ts
To strona o tematyce piwnej powiązana z prowadzącymi Top Gear (najbardziej popularny program motoryzacyjny na świecie), a ma jedynie niecałe 40k lajków ;)
 
Z tego co się orientuję to lajki możesz kupić na allegro czy e-bay. Nie wiem ile to kosztuje, ale jeżeli będzie się zbliżał koniec terminu zawsze możesz się w ten sposób podratować.
 
@Szady



Ile osób wpisuje w wyszukiwarkę słowo "piwo", a ile"piwo na śniadanie"? Mógłbyś wymyślić sobie przynajmniej jakieś chwytliwe hasło, gimnazjum podchwyci :).
 
No dobra ujawnił się mój brak talentu, miałem problem żeby fake konto założyć i po wielu próbach jestem zarejestrowany, no i oczywiście miałem problem znalezieniem łapki do kliknięcia lubię to ale się udało i masz lajka ode mnie, nie wiem jak wy wszyscy się nie gubicie na fejsie:-)
 
@up



Haha, dzięki!



@suchar, przecież już tłumaczyłem, że kumpel specjalnie mi to tak utrudnił. :) Nazwa strony musi zostać. Widzę, że faktycznie sporo się będę musiał nagimnastykować, żeby dojść do zamierzonego pułapu, ale damy radę. ;)
 
@szady



wątek wygląda jakbyś potrzebował nerki, albo huragan by ci chatę sprzątnął - a tu chodzi prozaiczne 500 zł.



Shame, shame...







sfejkowałem i zlajkowałem:)
 
Udzielanie się na portalach typu "kwejk" może pomóc, np. taki "Stanisław Wokulski" nabił 2300 lajków. 10k z tego nie będzie, ale zawsze te parę łapek do przodu.
 
problem będzie nawet z 1 tysiącem przy tak słabej nazwie fan pejdżą cyz jak kolwiek się to zwie
 
No to trzeba udostepniać na swoich tablicach z postulatem o lajkowanie przez wszystkich! Cięzkie zadanie 10tys lajków, ale powodzenia!:-)
 
Adbuster (koles sprawdzajacy czy rzeczy pokazane w reklamach to prawda) dołączył do FB 15 kwietnia 2012 roku . Lajków ma prawie 40 tys. Ponad 100 tys subskrybcji jego kanalu na YT w 10 miesiecy. Widac jak sie robi cos ciekawego to nie jest tak trudno zgromadzic stosunkowo duzą grupe fanów.
 
Evangelista : Dlatego napisalem ze jesli robi sie cos ciekawego, watpie ze udalo sie zdobyc 10 tys lajkow dla FP bez jakiego wiekszego zaangazowania i bazujac tylko na poleceniach przez znajomych.



Jak zaklad jest o duza kase to mozna jakis konkurs zorganizowac za polubienie FB (np zestw do domowego wyrobu piwa) - co nie do konca jest zgodne z regulaminem FB chyba...
 
Twoja strona została wycofana z publikacji i nie może ponownie zostać opublikowana. To ograniczenie jest tymczasowe i wygasa w dn. 23 grudnia o 09:42.


No to po zakładzie. Chyba, że w ostatni tydzień uzbieram 9650 "lajków". :-)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top