Pomoc dla Szadego

Status
Not open for further replies.

Szady

MMARocks
Cohones
Witam. Założyłem się z kumplem o to, że utworzę unikalną stronę na facebooku i do końca roku uda mi się zdobyć 10 tysięcy polubień, a to nie takie proste. Zwracam się zatem z prośbą do was o "zalajkowanie" tej stronki, bo chcę, żeby hajs się zgadzał w moim portfelu. ;) Po nowym roku można zawsze "odlajować", jeżeli nie będzie wam coś pasować. :) Z góry dzięki!



https://www.facebook.com/PiwoNaSniadanie
 
Łap. 10 tys. lajków? wątpię, ale mam nadzieję, że Ci się uda. Pisz do tych różnych fanpejdży, żeby Cię "szerowali". Powinno Ci nabić trochę lajków.
 
Wiem, że to może być trudne, ale jak się pewnie domyślacie, zakład powstał podczas popijania złocistego trunku. Nazwa strony zresztą też. :]
 
Dzisiaj w RMF opowiadali jak to dwoje kilkuletnich dzieciaków założyło się z ojcem o to, ze w jakimś czasie zdobędą chyba z 2 tys. lajków to stary kupi im kota ... jako, że rodzeństwo rezolutne to wstawili na FB swoje zdjęcie na którym stali razem trzymając tablicę z opisaną prośbą ... ponoć w dwa tygodnie zdobyli ponad 150 tys. laików i ojciec kupił kota :]
 
Nie lajkujcie on poprostu chce poznać wasze dane osobowe po tym kto polubił.



Przecież nie może się łudzić że 10k lików zdobędzie.
 
Jeżeli to prawda a nie próba pozyskania danych osobowych to proponuję żeby szady założył się też ze mną.



Proponuję zakład o równowartości "zakładu z kolegą" lub jego wielkokrotność.
 
Tak jak kłamca Nelson...100K lajków i schodzi do 93...oczywiście odlajkowałem kłamce.



@Szady <- a jaka jest wygrana?
 
Meru, jak patrze na twój gif w podpisie to banan nie schodzi z twarzy, te 2 mrugnięcia Mameda są epickie : )
 
@up nie offtopuj.



Rozumiem że nabijasz posty bo dopiero co założyłeś konto, ale bez przesady.



Temat jest poważny.



@Tomek Host(niżej)-



bo za płynięcie pod prąd rzeki klakierów się nie dostaje.
 
Nie rozumiem tego hejtu na kickboxinga. Zagadnienie jest poważne. Właśnie miałem wysyłaś wasze dane do pewnej indonezyjskiej agencji towarzyskiej i mieliście tam robić za męskie prostytutki. Na szczęście w porę się opanowałem.



Oczywiście, @kickboxing, z Tobą też się mogę założyć. Zawsze większa motywacja do zwycięstwa. Tylko będzie się to wiązało z tym, że będziesz musiał najpierw mi (w tym temacie, bo inaczej mógłbym podejrzewać kogoś innego o podszywanie się pod Ciebie) podać swoje dane osobowe, bo nie będę zakładać się z kimś, kto jest w tej chwili dla mnie zupełnie anonimowy. Ja Ci swoich danych oczywiście nie dam. Takie są moje warunki.



@Doozy, 500 złotych.







Dzięki za wszystkie dotychczasowe "lajki".
 
Czemu mi nie dasz? hahaha wstydzisz się siebie ?

podać swoje dane osobowe, bo nie będę zakładać się z kimś, kto jest w tej chwili dla mnie zupełnie anonimowy


a ja mam tobie dać. przecież pewne jest to że nie dasz bo masz 13 lat.



500 zł nigdy nie widziałeś na oczy pewnie.



Możemy np Evangliście(bo jest godny zaufania) przelać po 500 zł i on nam wypłaci w styczniu.



Edit: Def zna moje dane bo kiedyś wygrałem rękawice KSW, możemy przesłać jemu i po zakłądzie weźmie sobie 200 za pomoc.



Myślę że moje warunki są uczciwe. Nie boisz się, przyklep i jedziemy.



Oczywiscie nie ma mowy o kupieniu lajkowP



Przelew do posrednika ma byc w tym tygodniu!!
 
pomoc dla trolla leci, masz moje dane i wykorzystaj je w niecnych celach. a ciebie kickboxing juz prawie namierzylem :-)
 
@lutek147



To samo pomyślałem. :-) Ale fajnie, że chłopak mi podbija temat. ;]



@kickboxing



To nieprawda, że mam 13 lat, bo w tym miesiącu kończę 15.
 
Piwo się słabo "sprzedaje", zdecydowanie lepiej "chodzą" nagie kobiety lub pomysłowe błaganie. Mógłbyś zainspirować się tym kolesiem, co udawał 30-letniego prawiczka (jeśli mu się uda, zaliczy)- zakład na milion(?) wyświetleń, wygrał spokojnie przed czasem. Potem się okazało, że chciał po prostu zarobić na reklamach :).



Do zdobycia 10tys. like'ow potrzeba dobrego pomysłu, a piwo (niestety) może nie wystarczyć. Powodzenia :)
 
@ Szady



Każdy rozumny i bezstronny użytkownik wyśmieje Twoje warunki a moim przyzna rację.



Taka jest prawda. Niestety zabrakło Ci jaj, widać że tem temat to pozerstwo i chęć złapania fejmu u klakierów.



Bez kitu powinienes mieć range PRO KLAKIER.



Teraz bez żartów.



Kazdy kto przeczytał nasze warunki i jest zdrowy na umysle wie ze moje są uczciwe, a Ty poprostu porwałeś się z motyką na słońce.



Meżczyzna jak mówi A mówi też B <== Ty nie powiedziałeś , to nie świadczy o Tobie dobrze.
 
@Suchar



Doskonale sobie z tego wszystkiego zdaję sprawę, ale klamka już zapadła i tematyki strony nie mogę zmienić. Ustalenia były właśnie takie, że mam stworzyć coś, czego na fb nie ma, czyli tematy typu: "cycki, dupy, piersi", fanpage'y jakichś gwiazd czy właśnie "pomysłowe błaganie" odpadały - stąd taka, a nie inna wartość zakładu. Są 2 stronki o nazwie "piwo", jedna ma ponad sto, druga ponad 200 tysięcy "lajków", także łudzę się, że mam jakieś szanse.



@kickboxing



A czy ja powiedziałem, że moje warunki są uczciwe? :-)
 
Szady tak z ciekawości zapytam, zamierzasz redagować ten profil?:-) i pewnie chcesz założyć jakiś ruch społeczny:-)Szady, małe piwo i duże piwo już było hehe
 
Bez kitu nie rozmawiam z Tobą więcej, nie masz jaj.



Nie cierpie krów które duzo muczą a nie dają mleka.



Taka postawa przynosi ujmę całemu forum.



Daje Ci 24 godziny żebyś przyją zakład i odzyskał honor.
 
@maryjan



Cholera wie, w jakim kierunku to się potoczy, ale mam w planach redagowanie tego profilu. :]



@kickboxing



Nie rób mi tego. :( Ja Cię tu świadomie karmię, żeby podbijać temat, a Ty chcesz ze mną skończyć dyskusję... :(
 
Koleżanka ma FP który ma ~150K fanów i już jakieś propozycje finansowe są, o dziwo ma 18lat i je odrzuca.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top