Pomożecie synowi marnotrawnemu? ;)

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siema wszystkim! :) Po pewnym czasie znów wracam na mickiewiczowskie "Ojczyzny łono" :D
Sprawa jest prosta, jest konkurs organizowany przez One Championship na portalu reddit, gdzie należy zmontować jakiś film i wtedy się wygrywa $500 jak się jest w tym dobrym. ;)
Na ten miesiąc padło na HL Brandona Very. :)
Wiadomo, że takiej okazji przepuścić nie można, dlatego zrobiłem coś od siebie.
Filmik poniżej, mile widziana opinia! :)


Gdyby ktoś chciał pomóc i zagłosować, to głosować można tu:
https://www.reddit.com/r/MMA/comments/48g1l3/one_championship_brandon_vera_500_highlight/
Wpis użytkownika mrfreakz95mma
To prośba głównie do tych, co korzystają z reddita, bo wczoraj w Hyde Parku jeden z Was napisał, że reddit nie lubi, jak się dużo ludzi rejestruje tylko po to by na kogoś zagłosować, więc żeby nie narobić przypału, to wstrzymajmy się z zakładaniem kont, i tak już wysępiłem wśród znajomych na fb kilkadziesiąt głosów, obym nie przesolił. :D

PS. Ogromne dzięki @Mateusz Smoter za podrzucenie informacji o konkursie! :) :)
 
Hahaha :)
Mówiąc serio, to tak jak pisałem kiedyś, forum czytam codziennie, nie udzielam się jednak zbyt często, powody są różne, głównie brak czasu. :)
Ale na KSW 34 na Torwarze będę na Forum MMA też, także kto chce zbić pionę, pogadać, to odzywać się. ;)
Tak dokładnie, dać strzałkę w górę :)
 
Wolę nie ryzykować, bo nie mam tam konta i nie chcę Ci zaszkodzić, ale daje łapę na yt. Solidna produkcja, brawo !
 
Siema wszystkim! :) Po pewnym czasie znów wracam na mickiewiczowskie "Ojczyzny łono" :D
Sprawa jest prosta, jest konkurs organizowany przez One Championship na portalu reddit, gdzie należy zmontować jakiś film i wtedy się wygrywa $500 jak się jest w tym dobrym. ;)
Na ten miesiąc padło na HL Brandona Very. :)
Wiadomo, że takiej okazji przepuścić nie można, dlatego zrobiłem coś od siebie.
Filmik poniżej, mile widziana opinia! :)


Gdyby ktoś chciał pomóc i zagłosować, to głosować można tu:
https://www.reddit.com/r/MMA/comments/48g1l3/one_championship_brandon_vera_500_highlight/
Wpis użytkownika mrfreakz95mma
To prośba głównie do tych, co korzystają z reddita, bo wczoraj w Hyde Parku jeden z Was napisał, że reddit nie lubi, jak się dużo ludzi rejestruje tylko po to by na kogoś zagłosować, więc żeby nie narobić przypału, to wstrzymajmy się z zakładaniem kont, i tak już wysępiłem wśród znajomych na fb kilkadziesiąt głosów, obym nie przesolił. :D

PS. Ogromne dzięki @Mateusz Smoter za podrzucenie informacji o konkursie! :) :)

Wstęp jest, moim zdaniem, o wiele za długi, a za mało w tym materiale "mięsa" - czyli akcji w oktagonie. To pierwsze powinno trwać 30 sekund, a nie na odwrót (albo co najmniej w proporcjach pół na pół).
Ponad to, montaż mi się podobał, ale dobór muzyki już średnio. Uważam, że o ile jeszcze na początku, kiedy "przedstawiasz" zawodnika - takie spokojne zawodzenie jest w porządku, tak później, kiedy akcja nabiera tempa, to ten dźwięk się nie rozwija w znaczącym stopniu (przynajmniej według mnie).
Wiem, że materiał miał być stonowany pod tym względem, ale mimo to nadal uważam, że w kulminacyjnym punkcie było za spokojnie.
Innymi słowy: zabrakło mi tego "pierdolnięcia". :crazy:

Mimo to, ogólnie przyjemna w odbiorze produkcja.

Pozdrawiam.
 
Last edited:
Wolę nie ryzykować, bo nie mam tam konta i nie chcę Ci zaszkodzić, ale daje łapę na yt. Solidna produkcja, brawo !

Dzięki za dobre słowo, Mateusz! :)

@mrfreakz to jest jakis cykliczny konkurs? Jezeli tak to zakladam konto i akurat przy nastepnej edycji masz moj glos

Tak, konkurs jest co miesiąc :) Dzięki!! :)



Hahaha, dzięki! ;)

Wstęp jest, moim zdaniem, o wiele za długi, a za mało w tym materiale "mięsa" - czyli akcji w oktagonie. To pierwsze powinno trwać 30 sekund, a nie na odwrót (albo co najmniej w proporcjach pół na pół).
Ponad to, montaż mi się podobał, ale dobór muzyki już średnio. Uważam, że o ile jeszcze na początku, kiedy "przedstawiasz" zawodnika - takie spokojne zawodzenie jest w porządku, tak później, kiedy akcja nabiera tempa, to ten dźwięk się nie rozwija w znaczącym stopniu (przynajmniej według mnie).
Wiem, że materiał miał być stonowany pod tym względem, ale mimo to nadal uważam, że w kulminacyjnym punkcie było za spokojnie.
Innymi słowy: zabrakło mi tego "pierdolnięcia". :crazy:

Mimo to, ogólnie przyjemna w odbiorze produkcja.

Pozdrawiam.


Tylko z tego materiału mogliśmy korzystać przy tworzeniu HL. Wykorzystałem prawie wszystkie ujęcia walki, jakie tam były, przynajmniej te, które były przeze mnie akceptowalne. ;) Bardzo dziękuję za szczegółową opinię, Luke! :)

+1 więc jak zmienisz zdanie to pisz, to założę konto.
A tak póki co to trzymam kciuki za powodzenie w konkursie jak i za to, że kiedyś w końcu dojdzie do skutku realizacja HL Andrzeja :wink:

Dzięki Andrzeju, może i ten HL do skutku w końcu dojdzie... ;)

Tak sie montuje filmy ten z HL Very slaby



Oki, rozumiem, dzięki za szczerą opinię. :) Film, który podrzuciłeś fajny. :)

Ile robiłeś tego haja?

Tego haja robiłem 2-3 wieczory po pracy. ;) Generalnie łatwo się wszystko robiło, bo był materiał wrzucony z ciekawymi momentami, nie musiałem dogłębnie tego materiału przeglądać, by znaleźć interesujące mnie ujęcia. :)
 
Jak dla mnie często za mało akcji jest w twoich filmach, a za dużo "pierdolenia". Jak highlight trwa z 4minuty to tak ale w takich krótkich za dużo. To tylko moja opinia :-)
 
i 6 banów.
@mrfreakz znowu Ty?!

Tak, to znowu ja! I'm back baby! :D

konto zalozone jak bedziesz bral udzial to przypominaj sie

Dzięki, @dssport ! :)

Jak dla mnie często za mało akcji jest w twoich filmach, a za dużo "pierdolenia". Jak highlight trwa z 4minuty to tak ale w takich krótkich za dużo. To tylko moja opinia :-)

@KO-hunter Widzisz, ja lubię budować w trakcie filmu jakąś historię. :) Żeby to nie było tylko puszczenie młucki + dynamiczna muzyka. Chcę coś więcej, czasami tego "pierdolenia" jak to określiłeś, jest zbyt dużo, ale weź też pod uwagę fakt, że ja miałem konkretny materiał z którego mogłem korzystać i tam były tylko ujęcia z 2 walk Brandona, a większość, to było to "pierdolenie" :) Dlatego nie chcąc, żeby film skończył się po minucie, musiałem to trochę przeciągnąć. :) Dzięki za szczerą opinię! :)

A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE:
681_reddit.jpg


Jestem w fazie finałowej. :) Do jutra ma być ogłoszony zwycięzca. Dziękuję wszystkim za oddany głos! Trzymajcie za mnie kciuki, mordeczki! :)
 
Tak, to znowu ja! I'm back baby! :D



Dzięki, @dssport ! :)



@KO-hunter Widzisz, ja lubię budować w trakcie filmu jakąś historię. :) Żeby to nie było tylko puszczenie młucki + dynamiczna muzyka. Chcę coś więcej, czasami tego "pierdolenia" jak to określiłeś, jest zbyt dużo, ale weź też pod uwagę fakt, że ja miałem konkretny materiał z którego mogłem korzystać i tam były tylko ujęcia z 2 walk Brandona, a większość, to było to "pierdolenie" :) Dlatego nie chcąc, żeby film skończył się po minucie, musiałem to trochę przeciągnąć. :) Dzięki za szczerą opinię! :)

A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE:
681_reddit.jpg


Jestem w fazie finałowej. :) Do jutra ma być ogłoszony zwycięzca. Dziękuję wszystkim za oddany głos! Trzymajcie za mnie kciuki, mordeczki! :)
Co można wygrać?
 
Tak, to znowu ja! I'm back baby! :D



Dzięki, @dssport ! :)



@KO-hunter Widzisz, ja lubię budować w trakcie filmu jakąś historię. :) Żeby to nie było tylko puszczenie młucki + dynamiczna muzyka. Chcę coś więcej, czasami tego "pierdolenia" jak to określiłeś, jest zbyt dużo, ale weź też pod uwagę fakt, że ja miałem konkretny materiał z którego mogłem korzystać i tam były tylko ujęcia z 2 walk Brandona, a większość, to było to "pierdolenie" :) Dlatego nie chcąc, żeby film skończył się po minucie, musiałem to trochę przeciągnąć. :) Dzięki za szczerą opinię! :)

A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE:
681_reddit.jpg


Jestem w fazie finałowej. :) Do jutra ma być ogłoszony zwycięzca. Dziękuję wszystkim za oddany głos! Trzymajcie za mnie kciuki, mordeczki! :)
Rozumiem ale to bardziej mi pasuje jako materiał do pokazania przed wejściem zawodnika niż highlight który kojarzy mi się właśnie z najlepszymi akcjami zawodnika . Rozumiem że mało było materiałów bo pewnie ufc odpadalo.
 
Dopiero zobaczyłem ten temat. Dla mnie fajna składanka i na pewno do takiego Very miałeś znacznie mniej materiałów niż do Mcgregora, Werduma czy innych... Super sprawa :)
 
Dopiero zobaczyłem ten temat. Dla mnie fajna składanka i na pewno do takiego Very miałeś znacznie mniej materiałów niż do Mcgregora, Werduma czy innych... Super sprawa :)

Dzięki wielkie! :)

Na szczęście przy tym, co robię teraz materiału mam dużo, fajnego, mam w czym wybierać, tematyką nie będziecie zaskoczeni... ;)

121_image1.jpg
 
Back
Top