Polsat szykuje milionowe pozwy, czyli uroki obchodzenia transmisji PPV

wykop.png
 
Życzę powodzenia w pozwie za streama mieszkania z telewizorem w tle. Youtube nie banuje przyjmuje takich roszczeń o prawa autorskie od UFC.
 
Jak placiliscie ? Bo jak paypal to zero problemow ze zwrotem.-ja pisalem z nimi okolo tygodnia i w koncu oddali hajs.Ale to troche zamierzchle czasy.Probowali mnie namawiac na Iple i nastepna gale za free ,ale w koncu napisalem ze w chuju mam(czy cos takiego) i oddali.Nigdy sie pajace widocznie nie naucza.Jakosc tej transmisji to jakas paranoja jest.
 
Jak placiliscie ? Bo jak paypal to zero problemow ze zwrotem.-ja pisalem z nimi okolo tygodnia i w koncu oddali hajs.Ale to troche zamierzchle czasy.Probowali mnie namawiac na Iple i nastepna gale za free ,ale w koncu napisalem ze w ptysiu mam(czy cos takiego) i oddali.Nigdy sie pajace widocznie nie naucza.Jakosc tej transmisji to jakas paranoja jest.

Też miałem problem z KSWTV. Płaciłem z Holandii.
Jak do tej pory, jeszcze nie dostałem od nich odpowiedzi.

Ale herrflick, tak do nich napisałeś? Że w ptysiu to masz?? heh
 
Też miałem problem z KSWTV. Płaciłem z Holandii.
Jak do tej pory, jeszcze nie dostałem od nich odpowiedzi.

Ale herrflick, tak do nich napisałeś? Że w ptysiu to masz?? heh

Czy tam ze ptysiem mi ich oferta smierdzi.Jakoś tak.

Precz z cenzuro !!!Kobiety na traktory.!!! Wrazliwe adminy na urlopy!!!

Wiadomo ze o genitaliach pisalem.
 
Nie do końca bo siatkówka była w PPV a abonenci Polsatu Cyfrowego mieli za free.
Mistrzostwa w siatkówce też nie były organizowane przez Polsat
twój argument są inwalidą.


Organizowali i mieli z tego powodu prawo wystawic w ppv. Ich produkt. I tyle :) za ra siatkowke w ppv ich szanuje. Zwlaszcza ze wylozyli kupe kasy na te impreze. Mieli byc stratni z jakiego powodu?

Masz polsat i placisz za okreslone kanaly. Maja prawo robic dodatkowe rzeczy w pov.
Tak jak fightpass. Placisz a i tak czesc imprez masz w ppv.
 
Ja osobiście z PPV mam mały problem. Nie jestem jego wrogiem, ale też nie powiem, że mi się to podoba. Jestem abonentem Cyfrowego Polsatu od wielu lat, może z ośmiu. I dlaczego, jako stały, wierny klient, nie mogę uzyskać dostępu do gali organizowanej przez Polsat w ramach miesięcznego stałego rachunku, tylko muszę dopłacać, i to aż 40 zł? Czy nie byłoby fair wobec ludzi, gdyby abonenci Polsatu dostęp do najlepszych gal sportów walki otrzymywali w cenie abonamentu? A PPV, jeśli już musi być, to niech dotyczy tylko abonentów innych platform. NC+ czy sieciówek. Byłaby to też dla ludzi duża zachęta do dołączenia do grona klientów słonecznej stacji. Patrzcie, oni mają za darmo, a my musimy dać 40 zł. Warto tam być. Bo przecież Polsat możemy znaleźć na niemal każdej telewizyjnej platformie, sportowe kanały Polsatu dostępne są też w ofercie NC+. To co takiego ekskluzywnego dostaję za to, że jestem klientem Polsatu? Co jest u mnie, a czego nie mają inni, klienci związani z innym operatorem?
:penn:
 
Back
Top