Polityka

halabalachujglupi.png
 
Putin strateg o kilka poziomów wyżej od polskiej chołoty i całego eurokolchozu poczeka sobie na tą misję pokojową NATO w ukrach i pretekst sam się nasunął do kontrataku….jakie to są kurwa miernoty, że szykują taką taktykę
 
@szplin
A jak, tylko ojro byle w papierkach. Każda inna konfiguracja jest do dupy.
Mordo, ale ty nie wiesz w jakiej piździe jest Słowacja? Naprawdę? To wyobraź sobie, że oni tak jak Czesi chodzili codziennie po pracy do knajp (hospod/hospudek/bistro i innych) - a od momentu wprowadzenia euro już przestali. Bo ich nie stać nawet na kurwa jedno piwo... Myślę że to najlepszy obraz rozpierdolu, który wprowadza euro w biedniejszych krajach.

BTW my już teraz nie mamy na siedzenie w knajpach, a za komuny i wcześniej była to normalność. Po wprowadzeniu euro nie będziemy mieć nawet na suchą bułkę. Ku chwale rzeszy...
 
czemu donatello nie chce cpk
czemu chcą wprowadzić rozdawnictwo jeszcze większe
i co Ty myślisz na temat wprowadzenia ojro?

1. Nie jestem zwolennikiem wprowadzenia euro, natomiast podobnie jak Gwiazdowski uważam, że powinniśmy dążyć do spełnienia kryteriów do przyjęcia
2. Donatello nie chce CPK, bo jego kolega znany z czytania w tramwaju, nie miałby swojego lotniska. Niezmiennie jestem za budową CPK. Coś mnie ominęło ostatnio odnośnie CPK? Był jakiś ruch wycofujący się czy po prostu ciche zamrożenie?
3. Jakie rozdawnictwo?
 
3. Jakie rozdawnictwo?
Z tego co widziałem to mają chore pieniądze iść na dzieci
2. Donatello nie chce CPK, bo jego kolega znany z czytania w tramwaju, nie miałby swojego lotniska. Niezmiennie jestem za budową CPK. Coś mnie ominęło ostatnio odnośnie CPK? Był jakiś ruch wycofujący się czy po prostu ciche zamrożenie?
Z tego co media donoszą to raczej koledzy o innej narodowości by się wkurzyli
wątpię że Donatello dba o polskiego Bonda :beczka:
 
1000031947.jpg


Paczcie na to co mi ziomek podesłał... Co ta kurwa wypisuje. Aż muszę założyć jakieś fejkowe konto do trolowania tych kurwiów.
 
Gratulacje dla debili, którzy ten element wprowadzili do sejmu i dali im mandat decydowania o naszej przyszłości.

Ja pierdolę próbuję się śmiać z tej idiotki ale wkurwienie nie pozwala, taki stopień zidiocenia, pięknie Polska zagłosowała, nie przypominam sobie głupszego rządu u władzy, prosta baba z Samoobrony od kofianana bije tę kretynkę inteligencją na łeb.
 
Miło się patrzy jak taki szabesgoj jak Mazurek dostaje zjebę jak gówniarz od swojego pana i ze łzami w oczach mówi "ale jak to, przecież nie jestem antysemitą?" :antonio:


Swoją drogą, znamienne jest to co Mazurek powiedział, że ambasador "wie kim jestem".

No właśnie, kurwa, kim ty w ogóle jesteś?
Kim jesteś, panie Mazurek, że ambasador Izraela tak mówi a politycy wszystkich partii, w środku śmiertelnej pandemii depopulującej planetę Ziemię, gonią bez zastanowienia klaskać kiedy mały Mazurek zdmuchuje świeczki ze swojego torciku :zakręcony:
 

No, paczcie, panowie... Przepowiednie zaczynają się dziwnie zazębiać... Przypomnę że mowa jest o wojnie, którą za plecami chcą nam Niemcy rozkręcić. A potem przegrają :corn:
 
Back
Top