Polityka

Poczytaj wypowiedzi kacapskich polityków, mówią wprost.
Taaa, że NATO ma się cofnąć do Odry z czego już się wycofali i pierdololo tetryka Bidena w przemówieniu do narodu, który przywołuje słowa rosyjskiej propagandy o "darowanych ziemiach na zachodzie". To są ich roszczenia? I po jaki uj w ogóle jesteśmy w NATO i po kiego grzyba w sojusz wchodzi Finlandia, skoro to nie jest żaden gwarant? XD
 
Taaa, że NATO ma się cofnąć do Odry z czego już się wycofali i pierdololo tetryka Bidena w przemówieniu do narodu, który przywołuje słowa rosyjskiej propagandy o "darowanych ziemiach na zachodzie". To są ich roszczenia? I po jaki uj w ogóle jesteśmy w NATO i po kiego grzyba w sojusz wchodzi Finlandia, skoro to nie jest żaden gwarant? XD

Ja nie wiem jak się zachowa NATO i czy będą nas bronić i nie o tym była mowa. Mowa była o tym, że kacapy chcą nas zajebać, a Ukraińcy takich planów nie mają więc w wojnie Ukraina vs. Rosja logiczne jest, że trzeba kibicować Ukraińcom, a nie Rosjanom. Weź ty zacznij czytać ze zrozumieniem, bo później piszesz coś od czapy niezwiązanego z tematem rozmowy.
 
Ja nie wiem jak się zachowa NATO i czy będą nas bronić i nie o tym była mowa. Mowa była o tym, że kacapy chcą nas zajebać, a Ukraińcy takich planów nie mają więc w wojnie Ukraina vs. Rosja logiczne jest, że trzeba kibicować Ukraińcom, a nie Rosjanom. Weź ty zacznij czytać ze zrozumieniem, bo później piszesz coś od czapy niezwiązanego z tematem rozmowy.
Nie trzeba nikomu kibicować, niech się wyrżną w pień po obu stronach
:tiphatb:
 
:mjsmile:

F89Qe12WMAAzPmt.jpg
 
Bosak mówi, że Konfederacja nigdy nie była i nie zapowiada się, że będzie za likwidacją podatku PIT. Dla Bosaka to postulat nierealny, nie da się zbilansować budżetu bez tego podatku.

Natomiast Korwin twardo:


Po czyjej stronie jesteście?

Tradycyjnie JKM wymyśla statystyki, jeszcze brakuje klasyka "koszty ściągania dochodowego są ogromne ".
Bliżej mi do podejścia Gwiazdkwskiego: podatek przychodowy dla firm, równa stawka VAT. On jest za likwidacją PITu i katastralnym (który prowadzi do patologii społecznej, segregacji majątkowej ale on tlumaczy to tym że posiadanie może być mocniej opodatkowane niż praca).
Ja bym zostawił dochodowy tylko z wysoką kwota wolną od podatku np. 100 tys zł. Kurcze sprawy JDG z zapytaniami czy księgowa może odliczyć kupno psa i karmy od podatku bo pies służy do pilnowania dokumentów a kot do łapania myszy które mogą niszczyć dokumenty - kurczę nie od tego powinna być skarbówka i sądy :korwinlaugh:

Podatki konsumpcyjne są sprawiedliwszy od dochodowego, a po drugie dochodowy jest dobry dla społeczeństw na dorobku, a nie dla narodu "dorabiających"
 
Zabierałem. Jestem zwolennikiem budowy CPK.


@Karateka@ Nie wiem czy już tutaj zabierałeś głos na ten temat, ale jestem ciekawy co sądzisz o budowie CPK?
Ułatwię zadanie jako weteran rozmów z tym człowiekiem. Jeśli pytasz Karatekę o konkrety, poglądy a nie "jakiś polityk powiedział x" to nawet nie ma strasznych poglądów.
Ba nawet jest za karami za przemyt ludzi rodem z Texas czyli nawet 99 lat więzienia jeśli osoba przemycana umrzę albo mocniej uszkodzi się jej zdrowie, nawet 25 lat jeśli przemycany jest nieletni.
Też przyznał, że gdyby wprowadzić konkrety do programu edukacji seksualnej to lewica robiłaby gównoburze
 
JarKacz stały tekst o służbach, pytanie czy sam nie ogarnia, że przez 8 lat to ich służby miały czas żeby to skontrolować czy ogarnia ale wie, że elektoratowi może wcisnąć każde gówno i nawet nie zauważą, że je zjedli.

 
Możliwe.

Wywodzę etymologię słowa "rodowity" od rodu.
Czyli Japonka urodzona z ojca i matki Japończyków pozostaje rodowitą Japonką, nawet gdy urodzi się w Minnesocie.
Wiadomo, że wyrazy zmieniają pierwotne znaczenie i formę w miarę upływu czasu.


Ale ponieważ nikt z nas nie operuje polszczyzną Miodka i Bralczyka, to traktuję te rozkminy lingwistyczne z przymrużeniem oka.
:fjedzia:
A skąd ta pewność że prof. Miodka czy Bralczyka nie ma na Cohones, może tylko nie piszą... a tylko czytają co Polacy piszą :boss:
:roberteyeblinking: :lol:
 
Back
Top