Polityka

juz nam sie odwdzieczyli sprzedajac Stalinowi czy robiac z nas mieso armatnie, zeby oni mogli sie przygotowac na obrone swojego kraju
do tego Polak jako obywatel drugiej kategorii nie moze dostawac benefitow, tylko musi łożyć na benefity dla "uchodzców"
chyba wystarczy tej doboroczynnosci ze strony Brytyjczykow
 
http://wpolityce.pl/swiat/298344-su...ja-szykuja-zatrwazajaca-propozycje-reformy-ue

Tutaj też o tym piszą. Jeżeli nawet pomyśleli o takiej propozycji, to trzeba spierdalać z Unii czym prędzej.
Dokładnie bo to jest jakaś paranoja. Brak własnej armii, brak banku narodowego, brak waluty, brak własnej polityki zewnętrznej. I to wszystko pod wodzą Niemiec i Francji a my, całe V4, nie miałoby żadnego głosu. Byłby to ekonomiczno-polityczny kolonializm. Polska i reszta V4 zostałaby murzynami Rzeszy Europejskiej. Juz nie wspominając o tym, że chca powołać armię UE co może zagrozić istnieniu NATO.

PS. Teraz wygląda na to, że BREXIT był zaplanowany bo UK nigdy by się na to nie zgodziła.
 
To stara technika negocjacyjna: wchodzisz na grubo, żeby przeciwnicy sie zesrali, że nic nie wynegocjują a potem powoli ustępujesz zostawiając najważniejsze dla siebie punkty. Ale chyba wjechali za grubo:DC:


PS Pamiętajcie ze opis propozycji jest sformatowany przez PiSTV
 
Przecież oni się już od jakiegoś czasu przymierzają do takiego "superpaństwa". Są w UE państwa ważne i ważniejsze. Merkelowa właściwie w pojedynkę gadała z turasami bez jakichkolwiek konsultacji z przywódcami innych państw. Niemcy i Francja stworzyły "wspólnotę" dzięki której są w stanie wpływać na politykę innych państw członkowskich. Mam nadzieję, że to się w końcu rozpadnie w pizdu, bo zmierza to w złym kierunku.
 
Nie no to jest chyba jakiś dżołk. Wiadomo, że Niemcy mają na to zakusy od 1000 lat mniej więcej, ale żeby tak oficjalnie, wprost? To jest chyba jakiś żart, bo nie wierzę, że to się dzieje naprawdę.
 
Niby Waszczykowski już potwierdził, że dostali taką propozycję i przypomina ona ultimatum.... Tylko, że to jest Waszczykowski. Wolałbym aby ktoś poważniejszy to potwierdził.

Chociaż znając obecną Unię Europejską, to mnie to nie zdziwi, jeżeli to co mówi Waszczykowski się potwierdzi w 100%...
 
To stara technika negocjacyjna: wchodzisz na grubo, żeby przeciwnicy sie zesrali, że nic nie wynegocjują a potem powoli ustępujesz zostawiając najważniejsze dla siebie punkty. Ale chyba wjechali za grubo:DC:


PS Pamiętajcie ze opis propozycji jest sformatowany przez PiSTV
Masu tylko, że to jest dokładnie zgadzające się z tym jak miała wyglądać UE w pierwotnych planach, to raz. Dwa, ja akurat wkleiłem link z TVP ale już nawet lewackie media jak onet o tym piszą.
 
To stara technika negocjacyjna: wchodzisz na grubo, żeby przeciwnicy sie zesrali, że nic nie wynegocjują a potem powoli ustępujesz zostawiając najważniejsze dla siebie punkty. Ale chyba wjechali za grubo:DC:


PS Pamiętajcie ze opis propozycji jest sformatowany przez PiSTV
Dokładanie też tak to czuje. W TV też to mówią
 

To ten SBek który pisał, że Jarka zabije gołymi rękoma :DC:

Ja też mam w telefonie dwa aparaty i mikrofon... Co Jarek ode mnie chce!? :DC:

A tak na serio to te zjeby za kilkanaście lat będą się porównywać do powstańców...
 
Trolling? Wiesz co ten gość wcześniej pisał? Poza tym, spójrz na jego zdjęcie :-D
Trolling? Wiesz co ten gość wcześniej pisał? Poza tym, spójrz na jego zdjęcie :-D
Wiem. Taktyka prawicowego trolla. Najpierw pisal brednie zeby kodeinisci wzieli go za swojego, zaufali mu jak bratu opozycjoniscie.
Teraz polowa tych imbecyli rozkreca telefony. Wyborny trolling :DC:
 
#takaSYTUACJA
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Zyzynski-Brexit-bez-przelozenia-na-RPP-7420389.html

Patrzę na zdjęcie, patrzę: - skądś znam typa, wyjątkowo szpetna i antypatyczna morda... na pewno skądś tego człowieka znam i jestem pewien, że w najgorszym możliwym świetle. Myślę, myślę...

... myślę i myślę, myślę i myślę...

Wiem - sprawdzam - BINGO!!! Mam cię, jebaniutki: - szwagier, forfiter- wołam.
Od 1:53:10 oglądać:))
 
Back
Top