Polityka

@mat01 @Scurvol - warto oglądać Polsat. Solorz jest na wojnie z rządem za to LTE i zaczyna uderzać w rząd, przedstawiać obiektywnie sprawe uchodźców itd.
Wczoraj wieczorem coś puszczali na pasku, że przez play i Halickiego grozi nam kara 500 milionów czy coś takiego. Ja zto mainstreamu głównie polsat oglądam, bo stwarzają niewielkie pozory obiektywizmu.
 
Wczoraj wieczorem coś puszczali na pasku, że przez play i Halickiego grozi nam kara 500 milionów czy coś takiego. Ja zto mainstreamu głównie polsat oglądam, bo stwarzają niewielkie pozory obiektywizmu.

Nie wiem dokłądnie o co tam chodzi, ale domyslam sie ze o to iz Solorz nie ma monopolu na LTE, jaki mial do niedawna. Wiesz, wykupil Plusa, robiac najwieksza tranzakcje w nowoczesnej Europie na ktorej kredyt musialy sie zlozyc najwieksze europejskie banki - a tu sie okazuje ze Panstwo uznalo iz Plus nie moze miec monopolu na LTE - i Solorz traci.
 
@mat01 @Scurvol - warto oglądać Polsat. Solorz jest na wojnie z rządem za to LTE i zaczyna uderzać w rząd, przedstawiać obiektywnie sprawe uchodźców itd.
ja to wlasciwie na Polsacie to tylko sport ogladam, zazwyczaj leci u mnie obok monitora TVN 24.Mozliwe, ze to determinuje tresc niektorych moich postow bo chuj czlowieka strzela jak sie naslucha tych bredni. Przelaczylem na Polsat News, zobaczymy :wink:
 
@Scurvol
Polsat News2. Tak samo nie TVN24 tylko TVN Biznes i Swiat. Na niszowych informacyjnych jest lepiej. TVP Info nie ogladalem wiec nie wiem.

Zmiana tematu: pany, ile zamierzacie miec docelowo dzieci?
 
No ja mam 2, na 3cie cisnela mnie troche zonka, ja stopowalem, ale teraz chyba jest na odwrot :) Zycie :) Choc oboje na poczatku chcielismy 3.

Pytam tak troche w kontekscie imigracyjnym. Siedze w Dublinie i widze ze mlode laski to tylko alko i samorealizacja, cokolwiek to znaczy... Choposzki oczywiscie tez, ale zem szowinista, to jakos w oczy mi sie bardziej babki rzucaja... A przeciez "narod" sam z siebie sie nie stworzy :)

3, ale chwilowo żadna niewiasta nie podziela moich zamiarów.
Mlodys, to czas masz jeszcze. Czy masz na mysli to, ze kumpele otwarcie mowia, ze nie chca miec dzieci?
 
@Scurvol
Polsat News2. Tak samo nie TVN24 tylko TVN Biznes i Swiat. Na niszowych informacyjnych jest lepiej. TVP Info nie ogladalem wiec nie wiem.

Zmiana tematu: pany, ile zamierzacie miec docelowo dzieci?

Ja planuje 2, więcej jeżeli kupie nielegalnie dokumenty Syryjskie i dostane kase na kolejne dzieci, bo mnie na wiecej niz 2 nie bedzie stać. Chyba, że zostanę Syryjczykiem.
 
"Koszt wychowania dziecka do 20r zycia w Polsce sięga 190 tys. zł" to krzcza arty z gogli.

200tys/(20*365)=~30zl.

Tylko? Az?

@Scurvol
Proponuje kazdemu z jednym dzieckiem przyjecie imigranta, zeby liczba ludnosci nie spadla :) :) :)

Zasadniczo, w gimnazjum to takich rzeczy nie poruszamy poza lekcjami wychowania do życia w rodzinie :tease:.
Ty jestes w gimnazjum? Waaat? Myslalem zes student?
 
@halibut jak to sie sprawdza u mezczyzn? :) poprzez dialog na forum? :)

Wewiur sam się przyznał, jak i do nicku pod jakim nadaje transmisje na showup.tv. Byś czasem wchodził na czata byś wiedział o nas więcej :)

Teraz już wiesz, że Wewiur jest prawiczkiem z gimnazjum nadajaćym na showup. Prawda, że wydawał sie inny?
 
Widzę politycznie mnie tutaj rozpatrujecie.
Ty jestes w gimnazjum? Waaat? Myslalem zes student?
@Masu na zlocie alkohol mi kupował bom za młody. Nie zauważyłeś, że siedziałem koło Ciebie, a te stare dziadki mi przynosili wodopój?
To tak pół żartem pół serio z tym gimnazjum, po prostu młodziej wyglądam niż mi metryka wskazuje i się ten dziadek-grubas ze mnie śmieje.
Student nie byłby prawiczkiem.
Jedyny prawiczek, co regularnie nadaje na showupie. A ta menda rybna nie poratuje ani jednym żetonem. Żyd jeden!
Pośmialiśmy, ale nie spamujmy w polityce niepotrzebnie na mój temat. Od biedy można się ze mnie pośmiać w pogotowiu sercowym, albo w hajd parku, jeśli już wola.
 
Ach, ta statystyka:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Porownanie-majatkow-najbogatszych-Polakow-i-Chinczykow-7279139.html

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Orban-krytykuje-Merkel-3412794.html
Orban zaproponował też, skąd wziąć środki na rozwiązanie kryzysu migracyjnego. Jego zdaniem, każdy członek Unii Europejskiej powinien zwiększyć o jeden procent swoje wpłaty na rzecz Wspólnoty. Jej wydatki powinny z kolei zostać zmniejszone o jeden procent. W ten sposób powstałby fundusz na rozwiązanie problemu imigrantów

Wlasny pies szczeka?
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Niemcy-beda-tlumaczyc-sie-Brukseli-3412598.html

@cRe to jakies powazniejsze, czy takie-tam?
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Niemiecki-przemysl-nie-przyspieszyl-7279080.html
 
@Dzihados 12 tys. Tylko na 2 tys juz wczesniej sie zgodzono, 5 tys teraz, a 5 tys dopiero oglosza bo porozumienie mowi o ruchomym narzucaniu parytetów imigranckich. W skrócie - postanowili w kuluarach juz pare tyg temu ze na poczatek przyjma 12 tys ale w celach medialnych podzielili to na 3 raty, w telewizji.
 
  • Like
Reactions: mat
@Dzihados 12 tys. Tylko na 2 tys juz wczesniej sie zgodzono, 5 tys teraz, a 5 tys dopiero oglosza bo porozumienie mowi o ruchomym narzucaniu parytetów imigranckich. W skrócie - postanowili w kuluarach juz pare tyg temu ze na poczatek przyjma 12 tys ale w celach medialnych podzielili to na 3 raty, w telewizji.
A Austria bez żadnej kontroli czy rejestracji wpuszcza kolejne fale...
 
A Austria bez żadnej kontroli czy rejestracji wpuszcza kolejne fale...

Dla mnie absurdem jest to, że nawet nie robią kontroli na granicach. Ale gdyby robili - musialyby sie kumulować na granicy gigantyczne grupy ludzi w jednym miejscu, groziloby to tym ze takie Wegry nie dadza rady i siłą, wojskiem wrzucą na terytoryium Austrii tych uchodzcow, i konflikty zbrojne gotowe. Dlatego swobodnie ich przepuszczaja.
 
Dla mnie absurdem jest to, że nawet nie robią kontroli na granicach. Ale gdyby robili - musialyby sie kumulować na granicy gigantyczne grupy ludzi w jednym miejscu, groziloby to tym ze takie Wegry nie dadza rady i siłą, wojskiem wrzucą na terytoryium Austrii tych uchodzcow, i konflikty zbrojne gotowe. Dlatego swobodnie ich przepuszczaja.
W skrócie. Szczyt gówno zmienił, mamy już w UE z pół miliona imigrantów, a oni sobie dzielą 120 tysięcy. Granda.
 
i tak pierwsyz przyjada dopiero w 2016, wiec nie ma co sie podniecac
PIS dojdzie o wladzy i nikogo nie przyjmie
 
Back
Top