Polityka

W jakim sensie roszczeniowa?

Serio nie widzisz tego? Laska płacze na wizji, że nie rozmawiają z nią o jej ulubionym temacie, udaje że jest spisek "na łączach" itd. Dla mnie druga Nelly Rokita tylko to jest Polka od urodzenia.
 
Serio nie widzisz tego? Laska płacze na wizji, że nie rozmawiają z nią o jej ulubionym temacie, udaje że jest spisek "na łączach" itd. Dla mnie druga Nelly Rokita tylko to jest Polka od urodzenia.

Akurat w to że dźwięk dochodzi z opóźnieniem wierze i w to, że słabo słychać też. Jeśli ja zaprosili by rozmawiać o imigrantach, to niech dotrzymaja umowy. Podoba mi się podejście Cejrowskiego, który Krasce odpowiada- nie umówiliśmy się na rozmowę na ten temat i Kraśko musi wrócić do tematu na który się umówili
 
Akurat w to że dźwięk dochodzi z opóźnieniem wierze i w to, że słabo słychać też. Jeśli ja zaprosili by rozmawiać o imigrantach, to niech dotrzymaja umowy. Podoba mi się podejście Cejrowskiego, który Krasce odpowiada- nie umówiliśmy się na rozmowę na ten temat i Kraśko musi wrócić do tematu na który się umówili

Ale co z tego że dźwięk powoli dochodzi-niech zaczeka a nie szuka spisku:D
 
Pomijając to, że Pani się tutaj skompromitowała i ma niesamowicie irytujący sposób mówienia oraz jego ton...

Kto Jej, do kurwy-nędzy, pozwolił sprowadzać poprzez swoją fundację, pierdolonych Syryjczyków do mojego pięknego kraju ?
Niech spierdala do Syrii i tam pomaga swoim pobratymcom, a nie ściąga ich na głowę polskiemu podatnikowi, który to będzie musiał przecież z własnej kieszeni łożyć na pierdolone zasiłki dla tych brudasów (szczerze wątpię, aby sponsor fundacji i na to dawał pieniądze, a jeśli nawet, to nie będzie płacił w nieskończoność).
Ponad to, będą użytkować mieszkania, w których mogliby zamieszkać Polacy, będą zajmować miejsca pracy, z których mogliby skorzystać Polacy... itd.
Co to ma, kurwa, być - ja się pytam (?).

Miriam jest przeciwniczka socjalu
 
Taka "polityczna ciekawostka z Krakowa"

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,...w-miejscu-cwiczen-strzelca.html#BoxLokKrakImg

Amatorski ładunek wybuchowy z petardą w miejscu ćwiczeń Strzelca
Dominika Maciejasz 2015-09-22, ostatnia aktualizacja 2015-09-21 22:16:00

Petarda obłożona pojemnikami z fekaliami - taki amatorski ładunek wybuchowy zastali "Strzelcy" - członkowie patriotycznej organizacji Piłsudczyków - podczas ćwiczeń w opuszczonej hali w Krakowie. Szczeniacki dowcip? MON sprawę traktuje bardzo poważnie.

Pluton "Strzelec" (organizacja społeczno-wychowawcza nawiązująca do Związku Strzeleckiego, którego komendantem był Józef Piłsudski) na miejsce niedzielnych ćwiczeń czarnej taktyki, czyli działań w terenie zurbanizowanym, wybrał poprzemysłowy, niezamieszkany budynek przy ul. Śliwiaka na Rybitwach w Krakowie. Strzelcy zebrali się tam rano, ale na miejscu przywitały ich wulgarne napisy pod adresem dowództwa, faszystowskie symbole (SS) oraz hasła nawiązujące do ukraińskich rebeliantów ("Slava Donbas").

A gdyby w środku były gwoździe?

Najbardziej makabryczną "niespodzianką" nie okazały się jednak wulgaryzmy na murach, ale ładunek wybuchowy, zawieszony na jednej ze ścian, na wysokości ludzkiej głowy. - Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce pojechali nasi funkcjonariusze z psem szkolonym do wykrywania materiałów wybuchowych. Ujawniono petardę wraz baterią umocowaną w pudełku i płyn o nieprzyjemnym zapachu oraz przewody miedziane. Materiał został zneutralizowany przez pirotechników, nie stanowił zagrożenia dla życia - mówi podinsp. Mariusz Ciarka z małopolskiej policji.

Ładunek był obłożony fekaliami. - A gdyby w środku zamiast petardy były gwoździe? - zastanawia się komendant główny "Strzelca" Marcin Waszczuk.

Pytamy go, czy podejrzewa kto mógł zastawić taką pułapkę i obrażać członków załogi na murach. - Nikogo nie mogę podejrzewać, bo też nikogo za rękę nie złapałem. Wiem, że źle się działo ostatnio w plutonie, bo wykryliśmy w naszych szeregach osoby, które do nas przeniknęły, a wykazują antyamerykańskie postawy i popierają reżim putinowski. Palili flagi NATO, ogłaszali, że patrolują granicę z Ukrainą w poszukiwaniu banderowców. U nas nie ma dla nich miejsca. Ale usunięci, są już poza jakąkolwiek kontrolą - mówi Waszczuk. Chodzi mu o członków "Falangi" - skrajnie nacjonalistycznej organizacji. Jej przedstawiciele jednak zaprzeczają, by to oni stali za wczorajszym incydentem. Na nasze pytania odpisali, że są świadomi "oskarżeń i oszczerstw".

Próba zrobienia z nas terrorystów

Sprawa krakowskiego plutonu "Strzelec" wyszła na jaw m.in. dzięki śledztwu, jakie przez kilka miesięcy prowadzili anonimowi autorzy facebookowej strony "Rosyjska V Kolumna w Polsce". Opisywali oni związki dowództwa jednostki z prorosyjską partią Zmiana i skrajnie nacjonalistyczną Falangą. Dowództwo związku usunęło z jednostki kilkanaście osób.

- Bezpośrednią przyczyną tej nagonki jest fakt zorganizowania przez nas kontrdemonstracji wobec skandalicznej uroczystości nadania medalu Służby Bezpieczeństwa Ukrainy panu Sakiewiczowi z "Gazety Polskiej" 11 listopada 2014 roku w Krakowie, czego środowiska filobanderowskie do dziś nie mogą nam darować. Na szczęście wszystkie te kłamstwa są bardzo łatwe do zweryfikowania, a część z pomawianych osób wstąpiła już na drogę prawną - odpowiada Patryk Łomień z Falangi.

Dodaje, że Falanga skupia się na pracy ideowej. - Próba zrobienia z nas "terrorystów" jest śmieszna i groteskowa, gdyż nie angażujemy się w tego typu działania - przekonuje Łomień.

To jest niedopuszczalne

Kierownictwu "Strzelca" zależy, by policja wykryła sprawców wczorajszego incydentu. Są przekonani, że sprawy nie należy bagatelizować. Podobnego zdania jest generał Bogusław Pacek, pełnomocnik MON ds. społecznych inicjatyw proobronnych i szef Federacji Organizacji Proobronnych.

- Incydent z Krakowa to sprawa skandaliczna i powinny się nią zająć służby. Zamierzam ten temat poruszyć na forum organizacji proobronnych. Nie podoba mi się to, co dzieje się w Krakowie. Najpierw palono flagi organizacji, do których Polska przynależy, m.in. Paktu Północno-Atlantyckiego. To jest niedopuszczalne. Takie organizacje jak "Strzelec" powinny być apolityczne, apartyjne, transparentne i działać w granicach prawa. Dlatego też wczorajszy incydent nie może przejść bez echa. Przygotowujemy na ten temat publikację, bo polska młodzież - wrażliwa tkanka społeczna, musi dostać właściwy, jasny przekaz postępowania i być wychowana w duchu patriotycznym - komentuje generał.

Część dowództwa "Strzelca" została już przesłuchana. Lista z ćwiczeniami ich plutonów, czy to z zielonej czy czarnej taktyki, jest ogólnodostępna. Każdy bez problemu mógł się dowiedzieć, gdzie w niedzielę odbędą się zajęcia.
 
Proszę, obejrzyjcie do końca. Pani od Korwina ;)

po dwoch minutach wylaczylem, bo sie nie da sluchac i tego dziennikarzyny, i miriam
powinna sie od razu odciac od innych tematow i tyle, jak sie kogos zaprasza do rozmowy na dany temat to na ten temat sie rozmawia
 
Jak nie chce tutaj muzulmanow to znaczy, ze sie boje? Nie, mam po prostu troche oleju w glowie, w przeciwienstwie do GW.
 
Cholera, wywiad Miriam mnie trochę zawstydził. Głupia może nie jest, ale ma zero obycia politycznego i dała się wkręcić.

EDIT:

Nie dotrwałem do konca. Cringeworthy...
 
Cholera, wywiad Miriam mnie trochę zawstydził. Głupia może nie jest, ale ma zero obycia politycznego i dała się wkręcić.
Taki zenski Kukiz. Zawodowy manipulator, czytaj politykier albo dziennikarz ich obydwoje lyka bez popitki.
 
Jak nie chce tutaj muzulmanow to znaczy, ze sie boje?
TAK i do tego jestes zacofanym, egoistycznym, ksenofobicznym rasistom i mozg masz przezarty faszystowska prawicowa propaganda bo przecie muzulmanie to bardzo PRACOWICI, otwarci i przede wszystkim TOLERANCYJNI ludzie. Wystarczy spojrzec na zachodnie kraje, w ktorych sie osiedlili. Nie ma z nimi zadnego problemu, pracuja w pocie czola na emerytury calego spoleczenstwa i tylko ulamek z nich jest na zasilkach socjalnych, ogolnie sa bardzo NIEROSZCZENIOWA grupa spoleczna. Powinnismy wszyscy brac z nich przyklad!
 
Ja tam do Muzułmanów w Polsce nic nie mam o ile nie będzie tego więcej niż 100 tys przez najbliższe lata, taka liczba nas nie zabije, a politycnzie będziemy czyśći, jakieś małe wstrząsy kulturowe też nam nie zniszcza kraju.

Bronie sie tylko przed tym co się dzieje na zachodzi, pełnym multikulturalizmem i tyle. No i przed socjałem dla nich.
 
Ja tam do Muzułmanów w Polsce nic nie mam o ile nie będzie tego więcej niż 100 tys przez najbliższe lata, taka liczba nas nie zabije, a politycnzie będziemy czyśći, jakieś małe wstrząsy kulturowe też nam nie zniszcza kraju.

Bronie sie tylko przed tym co się dzieje na zachodzi, pełnym multikulturalizmem i tyle. No i przed socjałem dla nich.

Zauwazylem, ze muzulmanie, ktorzy zamieszkuja kraje tzw starej uni to grupa spoleczna, ktora za delikatne "pierdniecie" od razu wychodzi na ulice wszczynajac burdy. Niech sie ci nasi wspaniali politykierzy dobrze zastanowia czy nie kreca bata sami na siebie ale moze to i dobrze mozliwe, ze Polacy wezma z nich przyklad i zaczna, w koncu walczyc o swoje. Po 25 latach "wolnosci" muzulmanskie metody sprzeciwu to jedyna opcja by cos zmienic i by ten kraj ulatwial zycie jego mieszkancom zamiast caly czas rzucac im klody pod nogi.
 
Zauwazylem, ze muzulmanie, ktorzy zamieszkuja kraje tzw starej uni to grupa spoleczna, ktora za delikatne "pierdniecie" od razu wychodzi na ulice wszczynajac burdy. Niech sie ci nasi wspaniali politykierzy dobrze zastanowia czy nie kreca bata sami na siebie ale moze to i dobrze mozliwe, ze Polacy wezma z nich przyklad i zaczna, w koncu walczyc o swoje. Po 25 latach "wolnosci" muzulmanskie metody sprzeciwu to jedyna opcja by cos zmienic i by ten kraj ulatwial zycie jego mieszkancom zamiast caly czas rzucac im klody pod nogi.
Tam sie rozzuchwalili bo od jakeios czasu ich karmia sojalem. Prawda tez jest taka ze zbudowali połowe Niemiec.
Da się wszystko zrobić tak by nie było żadnych stref szariatu.

Zresztą, nawet w Polsce w każdym mieście są osiedla, że możę nie dostaniesz w ryj za białą skóre, ale za to, że jesteś z innego osiedla.
 
Taaa, mi sie wydaje tez, ze to kwestia socjalu, w glowkach sie przewraca od tego, niezelaznie skad jestes. Jak dostajesz "pomoc", to z czasem myslisz, ze ci sie NALEZY.

A Polacy umieja wyszukiwac "luki w systemie", ta sama miara mierza innych.

Inna sprawa, ze polane toto multi-kulti (=getta=wielopokoleniowa separacja a nie asymilacja) z lewicowa polityczna poprawnoscia na ostro (=de facto inne standardy wobec roznych grup spolecznych) to mieszanka, nomen omen, wybuchowa.
 
Tam sie rozzuchwalili bo od jakeios czasu ich karmia sojalem. Prawda tez jest taka ze zbudowali połowe Niemiec.
Da się wszystko zrobić tak by nie było żadnych stref szariatu.

Zresztą, nawet w Polsce w każdym mieście są osiedla, że możę nie dostaniesz w ryj za białą skóre, ale za to, że jesteś z innego osiedla.
jedyne co tu zbudowali, to budy z kebabami. akurat niemcy, to buduja Polacy
 
http://www.defence24.pl/262161,fitch-budowa-nord-stream-ii-moze-napotkac-na-trudnosci-finansowe
Eksperci międzynarodowej agencji ratingowej Fitch uważają, że pomimo zaangażowania zachodnich koncernów, realizacja projektu Nord Stream II może napotkać na poważne problemy finansowe, wynikające m.in. z sankcji nałożonych na Rosję po aneksji Krymu.

http://www.defence24.pl/262133,20-t...y-rzecznik-mon-bezposredni-wplyw-na-cwiczenia
Niemcy używają instalacji wojskowych do tworzenia miejsc dla nielegalnych imigrantów i uchodźców, trafiających obecnie do Republiki Federalnej Niemiec - już obecnie znajduje się w nich ponad 20 tys osób. W odpowiedzi na zapytanie Defence24.pl służby prasowe Bundeswehry potwierdziły, że imigranci są kwaterowani również w koszarach czynnych jednostek Bundeswehry i może to wywrzeć wpływ na proces szkolenia.

http://www.defence24.pl/262203,potwierdzona-obecnosc-rosyjskich-szturmowcow-su-25-w-syrii
Zdjęcia satelitarne syryjskiej bazy lotniczej Bassel w pobliżu Latakii ujawniły obecność dwunastu rosyjskich samolotów szturmowych Su-25, które dołączyły do zaobserwowanych wcześniej czterech myśliwców Su-30. Jest to jedynie ułamek rosyjskiego wsparcia dla Assada
 
Proszę, obejrzyjcie do końca. Pani od Korwina ;)

Abstrahując już od samych odpowiedzi oraz odbioru całego 'występu' to Miriam tak opisała swoje wrażenia z tej rozmowy:

Z trudnymi pytaniami jestem w stanie sobie poradzić tak jak w programie taj jest TVN24 z Nowicką lub w Polsat News 2 w zeszły czwartek, jednak zastosowano na mnie wszystkie n/w techniki manipulacji, poprzez które byłam totalnie zdekoncentrowana:
1. Wyciszanie mikrofonów gości tak, by jeden musiała głośniej mówić. 2. Preparowanie większych niż normalnie opóźnień podczas rozmowy „na odległość”, megalagi i postawienie w studio telewizora w takim miejscu, by dekoncentrował jednego z rozmówców. 4. Szumy i inne dziwne dźwięki puszczane w słuchawce. 5. Zawyżanie temperatury panującej w studio. 6. Deprymowanie tuż przed wejściem na wizji głupimi często obraźliwymi komentarzami. 7. Atak na jeszcze przed programem 8. Frontalny atak już od samego początku programu. 9. Rozpraszanie przez pracowników poprzez wchodzenie do pokoju poprawianie niby czegoś tuż przed nosem podczas wypowiedzi. 10. Wywiad na live i tutaj nie trzeba dodawać że to ogromy stres.
 
http://www.strefabiznesu.dziennikza...ecie-jsw-senator-kloc-pisze-do-premier-kopacz

Matko, gdyby o tym doprowadzaniu do upadku przez PO i PSL, celowego, kopalni, głośno mówiono w TV - wtedy PO nie miałoby szans na 10% w wyborach. No ale milczenie permamentne. Od siebie dodam, że celowo doprowadzono także do upadku Kombinat Koksochemiczny, który kiedy był osobną spółką skłądającą się z trzech koksowni , przynosił zyski i się rozwijał, został wbrew logice przekazany JSW tylko po to by ta miała sztucznie zawyżony kapitał przy wejsściu na giełdę , po tym przekazaniu celowo zaczęły te zakłady doprowadzane do upadu(zabroniono im kupować dobrej jakości węgiel na koks dzięki któremu tworzono kupowany przez Niemcy, Czechy i Austrie nasz koks, ba, koksowni Dębieńsko zabroniono sprzedawać produkowany węgiel i wagony oraz ciężarówki które przyjechały kupować - odsyłano z kwitkiem, poważnie, taka pojebana sytuacja) , no i zostały celowo doprowadzone do upadku(21 marca będą oficjalnie zamnięte)...no kurwa nóż się w kieszeni otwiera.

Przekręt PO i PSL na około 15 mld zł, niemal jawny, a w mediach robili aferę z legalnych podróży Dudy na 11 tys zł. Skurwysyństwo, jak na Śląsku znowu wygra PO za to co tutaj właśnie odpierdolili, to chyba sam zaczne strzelać do Ślązaków jako do upośledzonych szkodników.
 
http://www.strefabiznesu.dziennikza...ecie-jsw-senator-kloc-pisze-do-premier-kopacz

Matko, gdyby o tym doprowadzaniu do upadku przez PO i PSL, celowego, kopalni, głośno mówiono w TV - wtedy PO nie miałoby szans na 10% w wyborach. No ale milczenie permamentne. Od siebie dodam, że celowo doprowadzono także do upadku Kombinat Koksochemiczny, który kiedy był osobną spółką skłądającą się z trzech koksowni , przynosił zyski i się rozwijał, został wbrew logice przekazany JSW tylko po to by ta miała sztucznie zawyżony kapitał przy wejsściu na giełdę , po tym przekazaniu celowo zaczęły te zakłady doprowadzane do upadu(zabroniono im kupować dobrej jakości węgiel na koks dzięki któremu tworzono kupowany przez Niemcy, Czechy i Austrie nasz koks, ba, koksowni Dębieńsko zabroniono sprzedawać produkowany węgiel i wagony oraz ciężarówki które przyjechały kupować - odsyłano z kwitkiem, poważnie, taka pojebana sytuacja) , no i zostały celowo doprowadzone do upadku(21 marca będą oficjalnie zamnięte)...no kurwa nóż się w kieszeni otwiera.

Przekręt PO i PSL na około 15 mld zł, niemal jawny, a w mediach robili aferę z legalnych podróży Dudy na 11 tys zł. Skurwysyństwo, jak na Śląsku znowu wygra PO za to co tutaj właśnie odpierdolili, to chyba sam zaczne strzelać do Ślązaków jako do upośledzonych szkodników.
Takie historie to tradycja w spolkach skarbu panstwa, gdzie nie rzadzi ekonomia. Dlugofalowa perspektywa ma tam najmniejsze znaczenie, a liczy się przetrwanie do wyborów.
 
Takie historie to tradycja w spolkach skarbu panstwa, gdzie nie rzadzi ekonomia. Dlugofalowa perspektywa ma tam najmniejsze znaczenie, a liczy się przetrwanie do wyborów.

Tutaj było celowe i długofalowe doprowadzanie do upadku, wykupowanie przez inne spółki skarbu państwa akcji od pracowników JSW, po to by je potem zaniżyć, po wcześniejszym sztucznym zawyżeniu przy starcie na giełdzie, i następnie po natychmastowym zaniżeniu od momentu kiedy pracownicy mogli sprzedawać swoje akcje(bo po jakims tam okresie pracownuicy mogli sprzedawac akcje ktore im przyznano).
Nie wiem kto na tym zyskał najwięcej, ale boli mnie, że gdy Kompania Węglowa miała o połowe mniejsze problemy - trąbiły całe media, a tutaj, gdy spółka która miała być nowa i wykupować upadająćą KW - plajtuje jeszcze szybiej od Kompanii Węglowej.
Nie urywam, że mnie to dodatkowo boli bo mój ojciec ma 53 lata, pracuje na koksach a nie na kopalni więc nie będzie miał wcześniejszej emerytury, tylko jak jakims cudem dożyje 67 lat to dostanie 800 zł, moze 100 zł, to teraz jeszcze może w ciągu paru lat stracić prace i zapierdalać za 4 zł na ochronach.
 
Wkurwia też rola związków zawodowych - gdy górnicy nie chcieli protestować to władze Solidarnośi zmusiły ich do miesiecznego protestu praktycznie bez powodu, w lutym chyba, a teraz górnicy nawet nie wiedzieli o tym, ze wladze zwiazkow bez poinformowania gornikow, swoich ludzi, za ich plecami w ich imieniu zgodzili sie na wszystkie ciecia ich wyplat i przywilejow przez JSW.

I wcale kurwa nie ma znaczenia , że władze związków skladaja sie z ludzi ktorzy maja swoje prywatne firmy, ktore dziwnym trafem zawsze wygrywaja przetargi na prace dla JSW.

Dlatego masowo górnicy wypisują sie z Solidarnosci która jest calkowicie w kieszeni wladz zakladu i dziala na korzysc ludzi, którzy przeprowadzają plan doprowadzania do upadku JSW.
 
Zwiazki zawodowe powinny byc wyprowadzone poza zaklad pracy wg. mnie.

Na zachodzie zwiazki zawodowoe dzialaja normalnie, i w firmach prywatnych. U nas, wbrew pozorom, taki Duda i Solidarnosc jak sie okazuje tylko sztucznie jest w opozycji do PO, bo calkowicie dziala na korzyść , przynajmniej w przypadku wyniszczania kopalń.
Serio, to było chore, że górniy musieli protestowac wbrew swojej woli. I to udawanie ze ten protest jest przeciwko zarządowi,
 
Back
Top