Polityka

Najgorsze jest to, że jest wiele osób, które nie mogą się czegoś dowiedzieć z Internetu.
Dokładnie. Rok temu pokazałem ojcu Internet i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki z zagorzałego PiSowca stał się antysystemowcem :D.

A tutaj coś od Wojtasa.
 
Po aferze z tasmami cisza? Ja nie wierze w jakim ja kraju zyje. Tam na przestrzeni kilku zdan padly przeciez slowa o lamaniu uprawnien konstytucyjnych dot. rozdzialu kompetencji, o prowokacjach majacych na celu niszczenie opozycji, o skrajnym nepotyzmie i zaniedbaniach, o kontrolach, o ktorych nie powinno sie mowic. Pare miesiecy temu byl handelek wartoscia zlotowki za wspieranie poczynan partii i tez nic. Przeciez to są fundamentalne sprawy, no żesz kurwa.
 
Autor - typowy młody pelikan z prowincji, który dla kariery w Warszawce wylizałby rowa komu trzeba. Szkoda, że ten jego artykulik nie zawiera w zasadzie żadnych merytorycznych zarzutów co do treści książki. Wygląda na zwykły paszkwil. Śmiem wątpić czy on w ogóle miał tę książkę w rękach.
pierwsze newsy od gory, duda nic nie zrobi, glosujcie na komora, a o tasmach nichoooya
Ludzie, wy jeszcze szukacie obiektywizmu na GóWnie? :D
 
Autor - typowy młody pelikan z prowincji, który dla kariery w Warszawce wylizałby rowa komu trzeba. Szkoda, że ten jego artykulik nie zawiera w zasadzie żadnych merytorycznych zarzutów co do treści książki. Wygląda na zwykły paszkwil. Śmiem wątpić czy on w ogóle miał tę książkę w rękach.

Ludzie, wy jeszcze szukacie obiektywizmu na GóWnie? :D
BK powiedzial, ze Sumlinski ma zarzuty to natemat musi napisac, ze cala ksiazka to klamstwo. A to, ze podczas sledztwa dziennikarskiego temu czlowiekowi zniszczyli zycie to juz nie jest wazne i nie warto o tym pisac w "artykule".

Nie szukam obiektywizmu, po prostu z ciekawosci zajrzalem ;)


edit
"nie ma lepszego od bronka komorowskiego, nie ma lepszeeeeego...", no ta kampania po obydwu stronach to jakis zart jest :D
 
Panowie a macie gdzieś linka z pdfem do tej książki o której wszyscy mówicie? Czy już cenzura i nawet w czeluściach internetu poginęła?
"Niebezpieczne Związki BK" kupiłem wczoraj w empiku w Starym Browarze w Poznaniu. Więc chyba aż tak bardzo tego nie "cenzurują". Miałem zamówić bezpośrednio u autora ale jak na półce na mnie czekała to wziąłem.
 
"Niebezpieczne Związki BK" kupiłem wczoraj w empiku w Starym Browarze w Poznaniu. Więc chyba aż tak bardzo tego nie "cenzurują". Miałem zamówić bezpośrednio u autora ale jak na półce na mnie czekała to wziąłem.
Ja tez chcialem u autora z podpisem ale jak mialem opcje wejscie w jej posiadanie za 15 minut to wybralem to drugie.
 
Ja tez chcialem u autora z podpisem ale jak mialem opcje wejscie w jej posiadanie za 15 minut to wybralem to drugie.

Patrząc na ilość seryjnych samobójców w tym kraju, to fajnie byłoby mieć z podpisem Sumlińskiego. W Wolnej Polsce może być sporo warta... oby jeszcze żył...
 
Ja tez chcialem u autora z podpisem ale jak mialem opcje wejscie w jej posiadanie za 15 minut to wybralem to drugie.
Ja kupilem ebooka za taka sama kase praktycznie co papierowa wersja (pzdro UE za zakwalifikowanie ebooka jako uslugi), bo po prostu chcialem szybko przeczytac, nie chcialem czekac az kilka dni. Tak to w dwa wieczory dowiedzialem sie w jakim bagnie zyjemy.
 
Ja kupilem ebooka za taka sama kase praktycznie co papierowa wersja (pzdro UE za zakwalifikowanie ebooka jako uslugi), bo po prostu chcialem szybko przeczytac, nie chcialem czekac az kilka dni. Tak to w dwa wieczory dowiedzialem sie w jakim bagnie zyjemy.

tu można przez tydzień za darmo:
 
tu można przez tydzień za darmo:

tylko, ze ten abo jest tylko jak Twoj sprzet obsluguje aplikacje legimi
na telefonie czy tablecie czytanie ksiazek to zadna przyjemnosc, bo oczy wypala, a na moim nook simple touch nie moge zainstalowac tej apki, wiec zostalo kupno ksiazki
tak czy siak absolutnie nie zaluje ;) no i ogolnie to legimi fajna sprawa, bo za nic juz mam w punktach na kolejne zakupy 18 zlotych
 
Po aferze z tasmami cisza? Ja nie wierze w jakim ja kraju zyje. Tam na przestrzeni kilku zdan padly przeciez slowa o lamaniu uprawnien konstytucyjnych dot. rozdzialu kompetencji, o prowokacjach majacych na celu niszczenie opozycji, o skrajnym nepotyzmie i zaniedbaniach, o kontrolach, o ktorych nie powinno sie mowic. Pare miesiecy temu byl handelek wartoscia zlotowki za wspieranie poczynan partii i tez nic. Przeciez to są fundamentalne sprawy, no żesz kurwa.

I gdzie jest PiS? Przecież te słowa wicepremier:
"Prawda jest taka, że właściciel, czyli Ministerstwo Gospodarki, generalnie w dupie miało całe górnictwo przez całe siedem lat. Były pieniądze, a oni, wiesz, pili, lulki palili, swoich ludzi poobstawiali, sam wiesz, ile zarabiali i nagle pierdyknęło. A ja to słyszałam naprawdę od roku, to na pewno."
to idealny motyw na pogrzebanie PO.
Czekają na koniec kampanii prezydenckiej? Tylko wtedy może być już za późno, żeby to odgrzebywać...
 
I gdzie jest PiS? Przecież te słowa wicepremier:

to idealny motyw na pogrzebanie PO.
Czekają na koniec kampanii prezydenckiej? Tylko wtedy może być już za późno, żeby to odgrzebywać...

Tak jak nic nie zrobili za pierwszym razem, tak i za drugim nic nie zrobią.
 
Tak jak nic nie zrobili za pierwszym razem, tak i za drugim nic nie zrobią.

Wtedy robili hałas a teraz chyba w ogóle na ten temat się nie wypowiadają? Błaszczak tylko zapowiedział złożenie wniosku do prokuratury w sprawie podpalenia budki. Czy mówili coś więcej?
 
Czekają na koniec kampanii prezydenckiej? Tylko wtedy może być już za późno, żeby to odgrzebywać...
Po wyborach zainteresowanie polityką na jakiś czas bardzo spadnie. Ludzie zmęczeni będą mieli w d... afery przez chwilę. Sam nie bardzo rozumiem, czemu PiS nie potrafi tego wykorzystać. Może to ma związek z tym, że Kaczyński i Macierewicz udają, że ich nie ma a Kurski jest tylko jeden:P Może konsekwentnie postanowili robić pozytywną kampanię (przy tak bezbarwnej postaci jak Duda to jednak błąd). Najwidoczniej PiS z taśmami nie ma nic wspólnego, nie bardzo wie jak do tego podejść, a może się boi, może ich ludzie też podjadali ośmiorniczki niebezpiecznie blisko mikrofonu.
Udało mi się wielkim wysiłkiem i pomimo szalonej cenzury zdobyć książkę. Tzn. poszedłem sobie do empiku, wziąłem w z półki i zapłaciłem w kasie... Już wcześniej pisałem, że jestem sceptyczny, ale postaram się czytać z otwartym umysłem. PO prostu ciekawi mnie czym się tak wszyscy ekscytują.
 
Nawet Kukiz chyba o tym nie wspominał? Miałem nadzieję, że może na samej debacie poruszą ten temat, ale nawet nie wiadomo czy ostatecznie w ogóle się odbędzie

 
Faktycznie dziwna ta cisza w obliczu kolejnych nagrań, niemniej uważam, że po tego typu publikacjach, bohaterów nagrań, którzy sprawują funkcje publiczne powinno się zawieszać w trybie natychmiastowym do czasu wyjaśnienia całej sprawy. Z drugiej strony biorąc pod uwagę bierność i brak jakichkolwiek konsekwencji w świetle poprzednich afer, czego ja wymagam..
 
Coś tam jednak się pojawia https://www.google.pl/webhp?ion=1&espv=2&ie=UTF-8#safe=off&tbm=nws&q=taśmy bieńkowska na tvp Sellin komentował http://wpolityce.pl/polityka/245139...ismy-prawde-o-tej-ekipie-czeka-nas-katastrofa tylko że w tym szumie wyborów znika to niemal całkowicie.



http://www.se.pl/ mocniej podjął temat, jakkolwiek gówniana jest ta "gazeta" to czytelników ma wielu, dobre i to

akurat w SE dobre jest to, że walą w jednych i w drugich. :D Moja koleżanka pracowała tam, tak czy inaczej wszystko z góry dyktowane jest. ;)
 
Back
Top