Polityka

no szpagate masz przesrane, światopogląd zawali się jak domek z kart, Twoi się wysypali

@Karateka@


Posłanka szwedzkiej socjaldemokracji dla PAP: mamy ogromne problemy z integracją migrantów; mamy też strzelaniny i eksplozje​


LINK:


I jak tam dalej fajnie i spoczko?
Ja pierdolę. nie wierzę, ich już nic nie uratuje, nie ma nadziei, tak się właśnie kończy oddanie władzy przygłupim emocjonalnym kobietom co nie @Halibut 2.0 rozumiesz teraz po co jest pierdolony patriarchat? Właśnie kurwa by czegoś takiego nie było.

Cytuję tę pizdę:

Jej zdaniem konieczne jest podniesienie statusu imigranckich dzielnic o niskim statusie socjoekonomicznym, gdzie "ludzie żyją według innych reguł, norm i kultur". "Musimy inwestować w te miejsca, tam powinny być najlepsze szkoły, luksusowe mieszkania czynszowe, aby wprowadzali się ludzie. Powinniśmy przenosić państwowe urzędy, aby ludzie jeździli tam do pracy" - proponuje. Powinniśmy przenosić państwowe urzędy, aby ludzie jeździli tam do pracy" - proponuje.

Ja pierdolę, odklejenie totalne.
:beczka:


W książce przypomniała, że w 1977 roku otwarto drogę wielokulturowości, wówczas zdecydowano, że jednym z celów imigracji ma być zachowanie przez obcokrajowców własnej kulturę.
 
JKM i @Karateka@ wkurwieni teksty o pedofili nie pomogły. Tusk: zrobiliśmy to :korwinlaugh:

A Lewica to nie startuje w koalicji z Razem?
To może nie przekrocza progu 8%.
Ciężkie: kibicować Lewicy aby przekroczyli próg czy jednak nie co oznaczałoby samodzielne rządy PiSu?
 
F8gLBETXkAIpWhJ
 
Ja pierdolę. nie wierzę, ich już nic nie uratuje, nie ma nadziei, tak się właśnie kończy oddanie władzy przygłupim emocjonalnym kobietom co nie @Halibut 2.0 rozumiesz teraz po co jest pierdolony patriarchat? Właśnie kurwa by czegoś takiego nie było.

Cytuję tę pizdę:



Ja pierdolę, odklejenie totalne.
:beczka:
A Anders Behring Breivik w swoim 1,500 stronnicowym manifeście w 2011 roku pisał tak:

* “As we all know, the root of Europe’s problems is the lack of cultural self-confidence (nationalism). Most people are still terrified of nationalistic political doctrines thinking that if we ever embrace these principles again, new “Hitler’s” will suddenly pop up and initiate global Armageddon ... This irrational fear of nationalistic doctrines is preventing us from stopping our own national/cultural suicide as the Islamic colonization is increasing annually ... You cannot defeat Islamization or halt/reverse the Islamic colonization of Western Europe without first removing the political doctrines manifested through multiculturalism/cultural Marxism.”

* “I don’t hate Muslims at all. I acknowledge that there are magnificent Muslim individuals in Europe. In fact, I have had several Muslim friends over the years, some of which I still respect. This does not mean however that I will accept an Islamic presence in Europe. Muslim individuals who do not assimilate 100% within 2020 will be deported as soon as we manage to seize power.”

* “Although I do admit that I am disgusted by the current development, I would rather say I’m driven by my love for Europe, European culture and all Europeans. This does not mean that I oppose diversity. But appreciating diversity does not mean that you support genocide of your own culture and people.”

ŹRÓDŁO
 
Last edited:
No to się na ryj PiS wyjebał, ale w sumie luzik, w tym kraju żadna władza nie rozlicza poprzedników więc każdy kradnie bez krepacji, w końcu za 4 lata albo za 8 ci co dziś przegrali, to wygrają.
 
Widzę, że koalicja będzie chyba nawet bez lewicy, bo ich pewnie wyruchają na kilku posłach.

Sam jestem zdziwiony wynikiem Konfy, bo myślałem, że koło tych 9-10 wyciągną, ale jak zwykle mocno przeszacowani w internecie.

Też chyba zabiła ich frekwencja, bo sam widziałem dużo jakichś młodych studentek, Julek, co nigdy ich przy urnach nie widziałem, więc ta naddatkowa frekwencja poszła na Chujownie i inne Biedronie.

:conorsalute:
 
Back
Top