Polityka

W sumie można tak uznać różniło, się to tylko tym, że szczepionki były jakimś tam międzynarodowym eksperymentem społecznym, na ile społeczeństwo jest w stanie się ugiąć i ile tak naprawdę jest "prawdziwych" europejczyków wśród nas, którzy przyklepią wszystko co wyższa władza powie byleby tylko nikt ich szurem nie nazwał. Bo przecież władza ma rację.
Niby tak, ale to też chodziło przynajmniej tak mi się wydaje, żeby gównoburze wywołać. Bo jedni szczuli na drugich. Jakoś kurwa mało osób ogarnia, że nic kurwa mi do tego i dalej możemy se gadać, pić wódke a nie od razu sie jechać i napierdalać.
 
Niby tak, ale to też chodziło przynajmniej tak mi się wydaje, żeby gównoburze wywołać. Bo jedni szczuli na drugich. Jakoś kurwa mało osób ogarnia, że nic kurwa mi do tego i dalej możemy se gadać, pić wódke a nie od razu sie jechać i napierdalać.
To też, ale zauważ, że to nie tylko w Polsce wykonano ten eksperymencik społeczny a na całym świecie,
stąd ja tu widzę również wyższe pobudki twórcy tego cyrku. A produkowane na kolanie rozporządzenia i reklamy jak ta z Pazurą o "ostatniej prostej"
tylko podgrzewały ten kociołek.
 
To też, ale zauważ, że to nie tylko w Polsce wykonano ten eksperymencik społeczny a na całym świecie,
stąd ja tu widzę również wyższe pobudki twórcy tego cyrku. A produkowane na kolanie rozporządzenia i reklamy jak ta z Pazurą o "ostatniej prostej"
tylko podgrzewały ten kociołek.
Tu masz rację. Jakieś reklamy i tego typu, że zaszczep się bo babcie zabijesz to absurd. Ja się zaszczepiłem ale moje ziomki nie. I wiesz co? Dalej jesteśmy ziomkami gorzałe pijemy i spotykamy się. Jak jesteś normalny to da się nie? :)
 
Tu masz rację. Jakieś reklamy i tego typu, że zaszczep się bo babcie zabijesz to absurd. Ja się zaszczepiłem ale moje ziomki nie. I wiesz co? Dalej jesteśmy ziomkami gorzałe pijemy i spotykamy się. Jak jesteś normalny to da się nie? :)
Zgadzam się, ale zgadzam się również z tym, że 80% społeczeństwa to zmanipulowani idioci niestety. Skoro we własnych rodzinach potrafią się o takie rzeczy kłócić to co dopiero jako społeczeństwo.
 
Zgadzam się, ale zgadzam się również z tym, że 80% społeczeństwa to zmanipulowani idioci niestety. Skoro we własnych rodzinach potrafią się o takie rzeczy kłócić to co dopiero jako społeczeństwo.
Tu masz 100 racji. Jak czasem rodzinne imprezy wyglądają tak, że zamiast siedzieć gadać o powrdołach to zaraz jest wojna bo jeden za taką opcją drugi za taką. A jeszcze, żeby jeden z drugim jakieś argumenty podawali, a tak zawsze Ci to zlodzieje a tamci tez zlodsieje i chuje.
 
JP2 jest już postacią historyczną, dla młodych niczym nie różni się od Piłsudskiego, czy Kościuszki, podlega takiej samej ocenie jak wszyscy inni. A, że budzi emocje, to stał się elementem rozgrywki politycznej i jest cynicznie wykorzystywany przez obie strony sporu. Będziemy mieli w tym roku więcej takich akcji, bo "spin-doktorzy" będą chcieli maksymalnie rozbudzić emocje, rodacy mają wybierać sercem, nie rozumem.
Polska jest specyficzna pod względem mentalności historycznej. Wręcz można powiedzieć, że rzadko które państwo przejmuje się tak historią, może np. Żydzi więcej -tylko Żydzi wydają kupię kasy na swój wizerunek a Polska "prawda sama się obroni".
O JPII można zrobić film dokumentalny, że miał lepsze umiejętności retoryczne niż talent menadżerski. Że Benedykt XVI widząc, że ma problemy zdrowotne abdykował, JPII oddawał część kompetencji innym.
Ale nie trzeba od razu WUJEK SAMO ZŁO CZARNO BIAŁE, niech Warszawka wykupi wiecej tvn go, bo reklamodawcy już się nie zabijają o reklamy w TV...

W przypadku II wojny światowej i trochę trzeźwiejszego spojrzenia na polskie podziemie, Polskę przedwojenną jakoś się daje się krytykować z klasa, chociaż nadal w niektórych kręgach prawicowych powiedzenie, że Powstanie Warszawskie można upamiętniać nie świętować rocznice bo jak można świętować klęskę -doprowadziłoby wiele osób do szału.
A przecież sami AKowcy przyznają, że wiele akcji podziemia było owocem chorych ambicji dowództwa z ryzykowaniem życia szeregowców, a nie logiki wojennej


Wiesz co ja dalej twierdzę (może błędnie) żeby nas podzielić i żebyśmy się mieędzy sobą napoerdalali o byle gówno. Przywołam temat szczepionek, ja się zaszczepiłem ale to nie powód żebym jechał kogoś kto tego nie zrobił. Dalej możemy być ziomkami i usiąść i gorzały się napić, a pierdolenie że jak nie zrobiłeś tego to babcie mi zabijesz to skrajna głupota.
Mocniej to zrobili np. w USA z tych ruchem BLM. Jak sprawić aby mniej Murzynów gineło od murzyńskich gangów -zwalić winę na białych... Druga sprawa dlaczego to było tak promowane przez korporacje: w USA potrafią zwalniać na zasadzie, że przychodzisz do biura, karta nie działa, sprawdzasz maila a tam -elo już nie pracujesz i to nie jest zwolnienie dyscyplinarne. Dużo ludzi szybko straciło pracę po wybuchu covidu. Ja byłem pewien zamieszek tylko ciekawił mnie jaki będzie pretekst...

Najbardziej mnie rozwala od prawa do lewa: zwalanie odpowiedzialności na osoby. Wystarczy tylko wymienić osoby i będzie wszystko cudownie. Wszystko będzie działało, będziemy tak bogaci jak Arabia Saudyjska.
Wymienimy Kaczyńskiego na Tuska/Mentzena a Ziobrę na tą miernotę Budkę i problemy znikną.
A z nepotyzmem będzie walczył PSL :jarolaugh:
I oczywiści TWOIM OBOWIĄZKIEM JEST IŚĆ NA WYBORY MUSISZ SIĘ OPOWIEDZIEĆ, ale jednocześnie te partie mają tak śmieszne programy i jeszcze mówią, że nie mają ustaw przygotowanych: Boże kilka słów w ustawie lub ich brak to jest warte milionów dolarów w łapówkach, ale ja mam głosować w ciemno...

TVN też jest mocny: JAK KAMEL PRACUJE W TVP TO LEGITYMIZJUJE pis.

Albo Joanna Jędrzejczyk w TVP: dzieci na onkologie nie dostają bo ona ma pensje w TVP JPDL
to jest taka głupota, że ma pełne prawo zdzielić tych TVNowców po ryju...
 
336660862_746119206981358_8283842869723179946_n.jpg
 
Zgadzam się, ale zgadzam się również z tym, że 80% społeczeństwa to zmanipulowani idioci niestety. Skoro we własnych rodzinach potrafią się o takie rzeczy kłócić to co dopiero jako społeczeństwo.
W sumie pewnie się powtarzam, to sorry za to, ale chodzi mi to, że mając nawet skrajnie różne poglądy możemy przysiąść i kulturalnie podyskutować, a nie zaraz się gównem obrzucać.
 
Media i politycy cały czas grają na podział, kościół też, wszyscy oni mają z tego swoje korzyści. Dopóki się sami nie ogarniemy i będziemy się napieprzać, dopóty nic się nie zmieni.
W porównaniu z innymi krajami Europy, żyjemy bezpiecznie, w czystym kraju, mamy w chu... lasów, jezior, dobrej jakości jedzenie, ciężko pracujemy żeby się rozwijać, przez ostatnich 30 lat zrobiliśmy największy skok jakościowy na świecie. Gdybyśmy byli bandą durniów nigdy byśmy tego nie osiągnęli, ale nie potrafimy się z tego cieszyć, i jeszcze mamy jakieś kompleksy. To te mendy z Wiejskiej i ich koledzy z mediów, robią z nas kato-moherów, albo zdrajców, fajnopolaków albo faszystów, złodziei albo wyłudzaczy świadczeń.
 
To te mendy z Wiejskiej i ich koledzy z mediów, robią z nas kato-moherów, albo zdrajców, fajnopolaków albo faszystów, złodziei albo wyłudzaczy świadczeń.
Tutaj należałoby uściślić. U nas są zdrajcy, kato-mohery, fajnopolactwo, złodzieje, wyłudzacze świadczeń, faszystów najmniej. Z tym, że wszystkie te grupy są o wiele mniej liczne niż się to przedstawia.
 
Media i politycy cały czas grają na podział, kościół też, wszyscy oni mają z tego swoje korzyści. Dopóki się sami nie ogarniemy i będziemy się napieprzać, dopóty nic się nie zmieni.
W porównaniu z innymi krajami Europy, żyjemy bezpiecznie, w czystym kraju, mamy w chu... lasów, jezior, dobrej jakości jedzenie, ciężko pracujemy żeby się rozwijać, przez ostatnich 30 lat zrobiliśmy największy skok jakościowy na świecie. Gdybyśmy byli bandą durniów nigdy byśmy tego nie osiągnęli, ale nie potrafimy się z tego cieszyć, i jeszcze mamy jakieś kompleksy. To te mendy z Wiejskiej i ich koledzy z mediów, robią z nas kato-moherów, albo zdrajców, fajnopolaków albo faszystów, złodziei albo wyłudzaczy świadczeń.
Do tego dodałbym kompleksy, może często mylone z ojkofobią.
Ojkofobia to Stuhry, Wojewódzki itp.
Warszawska -cała Polska to nie jest Warszawa.

Obcokrajowcy z krajów bogatszych niż Polska mieszkający w Polsce o tym mówią. Jakieś pytania od Polaków czy nie było lepszego kraju, w czym Polska może być lepsza od USA czy Francji.
Taka jakaś autoagresja.
Kurczę przechodząc po mieście można zobaczyć np. mniejszą ilość śmieci już nie mówiąc o tym, że w takiej Barcelonie może są ciekawe plaże (kto wie ten wie dlaczego xD) ale wiele rejonów Barcelony śmierdzi po prostu...


Stary klasyk: WP robiła serie Polandia z obcokrajowcami żyjącymi w Polsce - co Milenialsi? Nadal narzekanie na mieszkania? Tymczasem w Japonii :korwinlaugh:

macie napisy po polsku

W innym filmiku mówiła, że dużo złego o Polsce usłyszała we Francji...
... od Polaków...
 
W sumie pewnie się powtarzam, to sorry za to, ale chodzi mi to, że mając nawet skrajnie różne poglądy możemy przysiąść i kulturalnie podyskutować, a nie zaraz się gównem obrzucać.
Widzisz problem jest taki i to nie tylko moja ocena, że jak siadam do stołu z ludźmi pro KO, to oni z racji tego, że nie przepadam za tą opcją polityczną oraz za Tuskiem i jego bandą, z automatu przyklejają mi łatkę pisowca.
Pisu nie cierpię, nigdy na nich nie głosowałem ale mimo wszystko nie trafiają do nich moje słowa. Zaczyna się pierdolenie ukryty pisowiec itd.
Tu w tym kraju ludzie mają tak rozpierdolone myślenie, że dla nich jedyne opcje polityczne, światopoglądowe to PIS lub PO. I nic więcej.
Do tego dodałbym kompleksy, może często mylone z ojkofobią.
Ojkofobia to Stuhry, Wojewódzki itp.
Warszawska -cała Polska to nie jest Warszawa.

Obcokrajowcy z krajów bogatszych niż Polska mieszkający w Polsce o tym mówią. Jakieś pytania od Polaków czy nie było lepszego kraju, w czym Polska może być lepsza od USA czy Francji.
Taka jakaś autoagresja.
Kurczę przechodząc po mieście można zobaczyć np. mniejszą ilość śmieci już nie mówiąc o tym, że w takiej Barcelonie może są ciekawe plaże (kto wie ten wie dlaczego xD) ale wiele rejonów Barcelony śmierdzi po prostu...


Stary klasyk: WP robiła serie Polandia z obcokrajowcami żyjącymi w Polsce - co Milenialsi? Nadal narzekanie na mieszkania? Tymczasem w Japonii :korwinlaugh:

macie napisy po polsku

W innym filmiku mówiła, że dużo złego o Polsce usłyszała we Francji...
... od Polaków...

Potwierdzam oglądałem te filmiki od czekoladki, to jest nie do pomyślenia by obcokrajowiec tak srał na własny kraj. Zero szacunku, faktycznie jakaś forma autoagresji tu występuje.
 
Widzisz problem jest taki i to nie tylko moja ocena, że jak siadam do stołu z ludźmi pro KO, to oni z racji tego, że nie przepadam za tą opcją polityczną oraz za Tuskiem i jego bandą, z automatu przyklejają mi łatkę pisowca.
Pisu nie cierpię, nigdy na nich nie głosowałem ale mimo wszystko nie trafiają do nich moje słowa. Zaczyna się pierdolenie ukryty pisowiec itd.
Tu w tym kraju ludzie mają tak rozpierdolone myślenie, że dla nich jedyne opcje polityczne, światopoglądowe to PIS lub PO. I nic więcej.

Potwierdzam oglądałem te filmiki od czekoladki, to jest nie do pomyślenia by obcokrajowiec tak srał na własny kraj. Zero szacunku, faktycznie jakaś forma autoagresji tu występuje.
Bo to jak z #tonienaszawojna - jesteś onucą
 
Bo to jak z #tonienaszawojna - jesteś onucą
ten hashtag jest zero jedynkowy. Wojna na Ukrainie jest wojną, który musi nas interesować, bo zarówno Rydzykowi, Mentzenowi jak i Biedroniowi raczej zależy na tym, aby graniczyć z Ukrainą a nie Rosją.
 
Widzisz problem jest taki i to nie tylko moja ocena, że jak siadam do stołu z ludźmi pro KO, to oni z racji tego, że nie przepadam za tą opcją polityczną oraz za Tuskiem i jego bandą, z automatu przyklejają mi łatkę pisowca.
Pisu nie cierpię, nigdy na nich nie głosowałem ale mimo wszystko nie trafiają do nich moje słowa. Zaczyna się pierdolenie ukryty pisowiec itd.
Tu w tym kraju ludzie mają tak rozpierdolone myślenie, że dla nich jedyne opcje polityczne, światopoglądowe to PIS lub PO. I nic więcej.

Potwierdzam oglądałem te filmiki od czekoladki, to jest nie do pomyślenia by obcokrajowiec tak srał na własny kraj. Zero szacunku, faktycznie jakaś forma autoagresji tu występuje.
No masz rację. Kto nie z nami to przeciwko. I to jest właśnie ta popoerdolona sytuacja, bo uwierz mi pewnie trochę ludzi takich jak ja jest, że możemy nornalnie pogadać nawet mając skrajnie inne widzenie na coś.
 
Po co dyskutować z kimś, kto ma takie same poglądy?

Ojkofobia to Stuhry, Wojewódzki itp.
Warszawska -cała Polska to nie jest Warszawa.
To jest jeden z przykładów przeciwstawiania sobie Polaków na wzajem.

Łatwo pokazać komuś z małego miasteczka „Warszawkę” i wmówić, że jest lepszy/gorszy od Wojewódzkiego, czy Sthura. Że to Żydzi albo złodzieje i gdyby nie kradli to tez by gówno osiągnęli.
Nie dajmy się szczuć jedni na drugich, bo i tak jesteśmy wystarczająco wkurwieni.
 
Po co dyskutować z kimś, kto ma takie same poglądy?


To jest jeden z przykładów przeciwstawiania sobie Polaków na wzajem.

Łatwo pokazać komuś z małego miasteczka „Warszawkę” i wmówić, że jest lepszy/gorszy od Wojewódzkiego, czy Sthura. Że to Żydzi albo złodzieje i gdyby nie kradli to tez by gówno osiągnęli.
Nie dajmy się szczuć jedni na drugich, bo i tak jesteśmy wystarczająco wkurwieni.
Polacy, którzy Polski się wstydzą
 
Zdjęcie


Uważaj, bo @szplin potrafi włamywać się w trakcie pisania postów i nie zorientujesz się, a to spacja tu, spacja tam, wiem co mówię, sam tego doświadczyłem
@szplin no ale to śpisz kurwa o tej godzinie? Mało tego, dwie doby już nie ogarniasz forum, potrzeba Ci czegoś? Martwię się...
Zdycham na kręgosłup. Nie mam głowy do włamań :lol:
 
Ekspert twierdzi też, że błędem jest zakładanie, że Konfederacja zaraz po wyborach porozumie się z PiS. – Konfederacja może przedstawić listę warunków, na podstawie których będzie skłonna poprzeć jakiś rząd, nie wchodząc do niego. Takiej sytuacji nie mieliśmy w Polsce od dawna.

 
Posłanka Prokop: reparacje należą się przegranym, a Polska wygrała II wojnę światową
1679384501975.png

Na YT jest video z jej najgłupszymi wypowiedziami.
Gabriela Morawska Stanecka: zgodnie z prawem międzynarodowym załoga samolotu nie miała prawa wydać białoruskiego opozycjonisty i lądować na Białorusi, nie będę korzystała z tej firmy -ja jestem prawnikiem, ja wiem co mówię...

Ostatnio mam tak, że jak patrze na jakiegoś polityka idiotę to sprawdzam czy to prawnik. W większości przypadków tak :korwinlaugh:
 
Back
Top