Polityka

upload_2019-8-23_6-7-14.png

#wężowePlemięLewaIdiotka
#żrącaTrawęGardzącaMiensem
 
Last edited:
Last edited:
View attachment 17919
#wężowePlemięLewaIdiotka
#żrącaTrawęGardzącaMiensem

Boże jak ona została ciężko zaorana w rmf-fm xD To jest pani doktor prawa, gdzie uczą retoryki chciałbym przypomnieć:


Darmowa komunikacja miejska do chyba 26 roku dla każdego europejczyka.

Poziom retoryki polityków jest tragiczny. Naprawdę Andrzej Lepper chłop z pola wychodzi przy wielu obecnych politykach jako demon intelektu, pokonywałby bez problemu profesorów i doktorów i nie mówię tego z ironią. To jest ewidentnie winna ordynacji proporcjonalnej. Zwłaszcza z takim progiem.

Ja nie mogę z Konfederacji:


Bosak (to jest ogólnie ten człowiek, który wstawił kiedyś twitta, że Ruch Narodowy przyjmie do siebie tylko homo w celibacie) za dopłacaniem do TOPRu za głupotę ludzi (typu akcje ala Szpilka) ma sojusz z ludźmi, którzy chcą prywatnej służby zdrowia.

To jest patologia obecnej ordynacji wyborczej
 
Boże jak ona została ciężko zaorana w rmf-fm xD To jest pani doktor prawa, gdzie uczą retoryki chciałbym przypomnieć:


Darmowa komunikacja miejska do chyba 26 roku dla każdego europejczyka.

Poziom retoryki polityków jest tragiczny. Naprawdę Andrzej Lepper chłop z pola wychodzi przy wielu obecnych politykach jako demon intelektu, pokonywałby bez problemu profesorów i doktorów i nie mówię tego z ironią. To jest ewidentnie winna ordynacji proporcjonalnej. Zwłaszcza z takim progiem.

Ja nie mogę z Konfederacji:


Bosak (to jest ogólnie ten człowiek, który wstawił kiedyś twitta, że Ruch Narodowy przyjmie do siebie tylko homo w celibacie) za dopłacaniem do TOPRu za głupotę ludzi (typu akcje ala Szpilka) ma sojusz z ludźmi, którzy chcą prywatnej służby zdrowia.

To jest patologia obecnej ordynacji wyborczej


Pani z Wiosny tragiczna retorycznie. Popłynęła w temat leśnych dziadków zamiast przerwać szybko te rozmowę, bo w sumie dlaczego miałaby się tłumaczyć ze słów Biedronia, ona jednak zaczęła się z tego tłumaczyć jakby to byly jej słowa
 
Polityk jest trochę jak akwizytor. Może nie bezpośredni, ale można do porównać to akwizytorstwa telefonicznego.

Po KO na profesorach i doktorach w rmf-fm nie wiem czy ktokolwiek zatrudniłby ich do takiej pracy.

Mieć dobre miejsce na liście, młodzieżówki będą latały po mieście za podpisami w zamian za to, że kilku z nich dostanie ostatnie miejsce na liście. No ewentualnie się podpisy podrobi, bo jak można wszystkie podpisy zweryfikować, a przecież do Sejmu można się dostać mając poniżej tysiąc głosów? Ten z Samoobrony Jan Łączny chyba był rekordzistą.

Mniejsze partię długo tak nie pociągną, większe ze strukturami jasne, że tak.

Lepsza od tych podpisów byłaby kaucja wpłacana przed wyborami: nie dostaniesz 5% głosów z swoim okręgu to kaucje dostanie losowo wybrana organizacja pożytku publicznego, chociaż wiadomo, że gdyby stworzyć czarna listę fundacji to byłaby ona cholernie długa, bo często to są zyskowne firmy...

Skończyłoby się wtedy mydlenie oczów młodzieżówką tymi czasem nawet +15 osobami na listach wyborczych
 
Trump Rosje, Macron Iran... G9?


Troche chyba za wcześnie na takie porównania, choć foto zacne...


#ekoszuryzm #heheszki
#trocheprzesadzonealeprawie
myFPAZ9.jpg


#beczunia

xZ7pNeO.jpg





Co ciekawe ostatnio władze Białorusi zaczeły planować dywersyfikację dostaw ropy, a teraz...


Edit:






 
Last edited:
Komuchy jeszcze znowu wejdą. Wśród młodzieży miejskiej i napływowej (coś ala ,,chłopy" wyjechały do miasta i nie będą głosować jak rodzice) mogą być popularni.

Ciekawe jakie będą kursy u bukmacherów na wygraną PiS. Chyba dużo postawię na ich wygraną i na to, że Konfederacja nie wejdzie do Sejmu, bo JKM na bank wyskoczy z czymś przed wyborami
 
Ciekawe jakie będą kursy u bukmacherów na wygraną PiS. Chyba dużo postawię na ich wygraną i na to, że Konfederacja nie wejdzie do Sejmu, bo JKM na bank wyskoczy z czymś przed wyborami

JKM już nie musi z niczym wyskakiwać. Oni tak czy siak nie mają szans na wejście do sejmu.
 
Jakim dzbanem trzeba być, aby zawracać w prokuratorze ludziom gitarę takimi duperelami?

W ambasadzie USA muszą niezłą bekę

Beczka:

Może dyrekcja przeczytała książkę "Dlaczego śpimy" i postanowiła dostosować godziny do naturalnego rytmu dobowego nastolatków?
Bardzo słusznie.
 
Za twoje i moje...


Wtf? Egzaminatorow?


Wojna 5G


Ukradzione. Czy to mozliwe? 7k?
Przyjeżdżając sobie do moich rodzinnych stron w ramach mojego dwumieszkalnictwa wbijam na dzień dobry do firmy mojego tatke akurat na chwilę przed fajrantem i miałem okazję poznać kolejną ciekawą historię z polskiej praktyki gospodarczej. Niedawno odszedł z pracy pracownik, który pracował niespełna rok, zatrudniony jesienią poprzedniego roku. Najpierw było tak, że - z racji bycia rozwodnikiem - miał ci miesiąc potrącane 1000 zł wypłaty na alimenty na dwójkę jego dzieci, w których przekazywaniu miał obowiązek pośredniczyć mój ojciec jako pracodawca(swoją drogą takie prawo też jest bez sensu). Sam związał się z inną kobietą, która też miała dwoje dzieci. Gość był nawet solidny, potrafił brać nadgodziny i przychodzić w sobotę. Wszystko się zmieniło kiedy jego dzieci przeszły do niego. Zaczął przychodzić do pracy spóźniony o parę godzin, czy mieć nawet dwie nieobecności w tygodniu. W pewnym momencie mój tata go w końcu postanowił zwolnić, co on podczas odchodzenia skomentował „Szefie, ale tak właściwie po co ja mam pracować?". Kiedy ma ze sobą czwórkę dzieci i jeszcze zostało rozszerzone dostaje już na każde. Oprócz tego otrzymuje alimenty, rodzinne, a teraz jeszcze zasiłek dla bezrobotnych(i chyba coś jeszcze). Tak to wszystko podliczył i wiecie ile razem dostaje? Ponad 7000 zł... Tak, ponad siedem tysięcy darmowej miesięcznej konsumpcji na koszt podatnika i bez pracowania. Podobno się nawet śmiał kiedy o tym w byłej już pracy opowiadał, a ludzie słuchający tej historii pracują i płacą na niego podatki.

A tu kolejna sprawa z naszego tekturowego fyrtla


Trumpa jednak nie bedzie




Taka akcja mozliwa w PL?
 
Last edited:
Komuchy jeszcze znowu wejdą. Wśród młodzieży miejskiej i napływowej (coś ala ,,chłopy" wyjechały do miasta i nie będą głosować jak rodzice) mogą być popularni.

Ciekawe jakie będą kursy u bukmacherów na wygraną PiS. Chyba dużo postawię na ich wygraną i na to, że Konfederacja nie wejdzie do Sejmu, bo JKM na bank wyskoczy z czymś przed wyborami
upload_2019-8-30_12-24-45.png

co tu stawiać
 
#Huawei


Ukrain na Polski, jak Polska dla Niemiec?


Hong Kong


Iran


Tak to jest jak się władza transferami bawi...


Ile będzie zarabiał ktoś kto "Przygotowywuje propozycje rozwiązań systemowych w obszarze ochrony zdrowia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej"?


Pierdoła, ale wizy bez zmian...


Podatku cyfrowego nie bedzie


Niby o Hong Kongu, a w zasadzie o Polsce...
 
Last edited:
Warzecha: antyniemiecki, pro standardy, ale praca w Fakcie spoko. Teraz oburzony językiem prezesa PZK w szatni xD
Zapomniałem jeszcze: etatowy obrońca KK ile wlezie to samego końca. Te jego teksty w obronie przed opodatkowaniem KK: sam Żakowski powinien mu pogratulować i nadać czarny pas ,,dziennikarstwa obecnych czasów".


Od lewych do prawych większe hity na twitterze można znaleźć.

To co odprawia Ziemkiewicz to praca niczym rzecznik prasowy. Smutne to.
W tym wywiadzie fajnie wspominał o ,,ćwiczeniu inteligencji" w tłumaczeniu, że JKM wcale nie chciał powiedzieć tego co chciał powiedzieć. Teraz to samo robi w TVP:


Szkoda, że po tylu książkach jest taki spadek
 
Czy to polityka? Pewnie tak, bo Kulczyk, Solorz i wielu innych z TOP najbogatsi mają wątpliwej jakości fortuny. Są oczywiście wyjątki jak twórca aplikacji Wish, ale on nie działa chyba w Polsce.

Nie mogę z tego bełkotu, bo jeden bogacz się utopił.
Teraz robią z nich ,,inteligencje", kulturę polską i inną masę wazeliniarstwa:


A tymczasem:
https://www.fakt.pl/pieniadze/bizne...eniedzy-polskie-konta-swieca-pustkami/xh97k2j
Tatuś brylował z Sikorskim. Syn wywiad za wywiadem, fotki niczym z tej strony richkids.
Córka fotka z murzynkiem dla poprawy PR i fame.
Jak się komuś nudzi:
https://kulczykfoundation.org.pl/media/122547/kf_sprawozdaniefinansowe_2016_cze-s-c-finansowa.pdf

Czasu nikt nie oszuka. Pierwszy pokolenie nowej szlachty zwanej ,,inteligencją" odchodzi. Nowe pokolenie zajmuje ich miejsce, ale wyczuwalne jest brak jakości.
Stev Jobs, Bil Gates, twórca Amazona nie bawią się w ekshibicjonizm prywatny (bo takie fotki ,,z ukrycia" przy dobrej ochronie trudno zrobić). Jest takie powiedzenie, że naprawdę bogaci ludzie nie chwalą się pieniędzmi, ponieważ je mają.

Fakt zrobił zdjęcia ilu polityków przyszło na pogrzeb Kulczyka: cała elita: Pawlak, Kalisz, Kwaśniewski, Wałęsa. Sami ludzie od sprawiedliwości społecznej xD
 
'Drastyczne podwyżki cen za wywóz śmieci. "Wzrost o 1728 zł w skali roku"'
https://www.money.pl/gospodarka/dra...o-1728-zl-w-skali-roku-6420244787951233a.html

Ciekawie to sie rozwija na UA...


Danina jednak podatkiem :)


#jakżyć


Grubo. Swiat sie dzieli. No a my Iranowi prztyczki konferencjami dawalismy...


jprdl - "uczciwi obywatele mogą być spokojni", no i co takiemu zrobisz? #komuna
https://www.tvn24.pl/jacek-sasin-w-sprawie-systemu-pegasus-uczciwi-obywatele-moga-byc-spokojni,966639,s.html

Mlode pokolenie a wolnosc slowa
https://www.pewresearch.org/fact-ta...with-limiting-speech-offensive-to-minorities/









 
Last edited:
Prędzej czy później władza się zmieni i system będzie działał na rzecz kogoś innego. Tego dzisiaj Pan Sasin nie bierze pod uwagę.
To tak samo jak ze sprzeciwem wobec prywatyzacji TVP - "bo jakby nie była państwowa to jedna opcja polityczna miałaby wszystkie telewizje w garści" - ciekawe czy jak się zmieni rząd to też tak będą mówić...
 
PO przedstawiła program:
- max 21 dni w kolejce do lekarza specjalisty
- zmniejszą umieralność na raka
- zatrzymają smog i plastik
- darmowy net do 24 rż.
- zrównanie płac kobiet i mężczyzn
- in vitro za free

No i mam dylemat na kogo zagłosować, bo za PiS Polska wstała z kolan i zachód zazdrości nam bogactwa, a PO (czy teraz KO) obiecuje likwidację smogu i raka :zakręcony:
 
Back
Top