Polityka

Film o Clintonach wyemitowany dzień po nominacji Hilary. Polski lektor - oglądamy za free (tylko mail można podać, może być lipny)
http://vod.wprost.pl/clinton-cash
Jak nie znajdą Trumpa z 4 martwymi nieletnimi męskimi prostytutkami to wygra te wybory. Nie będzie debaty prezydenckiej, będzie roast Hilary Clinton.
Polecam. Niby wszystko to człowiek wie/zdaje sobie sprawę z funkcjonowania kapitalizmu państwowego, ale jednak dobrze jest sobie zaaplikować taką dawkę dodatkowej niechęci do rządu(ów).
 
O kierwa, to jest agresywny ekspansjonizm!!!


No ale jasne dla mnie przynajmniej jest to, ze robi to dla siebie, a nie dla Niemcow, lub nawet uderze w wyzsze tony: dla sprawy.

Takie przekaz do nich nie trafi. Nie trafilby nawet do Polakow, a co dopiero Niemcow. Bzdury.

EDIT:
Ale kusi mnie zeby podac do Bena Sharpio :)
 
Last edited:
O kierwa, to jest agresywny ekspansjonizm!!!


No ale jasne dla mnie przynajmniej jest to, ze robi to dla siebie, a nie dla Niemcow, lub nawet uderze w wyzsze tony: dla sprawy.

Takie przekaz do nich nie trafi. Nie trafilby nawet do Polakow, a co dopiero Niemcow.

Oj tam, oj tam.
Mama Keltuza widzę lubi rośliny doniczkowe
 
O kierwa, to jest agresywny ekspansjonizm!!!


No ale jasne dla mnie przynajmniej jest to, ze robi to dla siebie, a nie dla Niemcow, lub nawet uderze w wyzsze tony: dla sprawy.

Takie przekaz do nich nie trafi. Nie trafilby nawet do Polakow, a co dopiero Niemcow. Bzdury.

EDIT:
Ale kusi mnie zeby podac do Bena Sharpio :)


Mama Pawła Czapli lubi to.
 
Bardziej by lubiła jakby syn się w końcu wyprowadził z domu i znalazł pracę. Oczywiście pracy nie może znaleźć przez panujący w Polsce socjalizm.

Właśnie o to mi chodziło. Musi bardzo kochać syna, skoro pozwala mu mieszkać ze sobą mimo wygłaszanych przez niego haseł. "Ja bym zabił" na ten przykład.
 
Właśnie o to mi chodziło. Musi bardzo kochać syna, skoro pozwala mu mieszkać ze sobą mimo wygłaszanych przez niego haseł. "Ja bym zabił" na ten przykład.
Myślę, że jego matka od dawna wie, że nie należy traktować poważnie tego co mówi jej syn.
 
@Jakub Bijan co na to wolnorynkowiec? :)
Człowiek nie jest winien żadnej osobie swojej pracy, więc nikt nie może domagać się od kogokolwiek wykonania czegokolwiek. Można zawrzeć dobrowolną umowę - ale żeby do tego doszło zgodzić się muszą obie strony.
 
@Comber
Slawetne "zobowiazanie" powstaje w jakim momencie? Ogloszenia swiadczenia uslug? Czy zadeklarowaniu sie podjecia swiadczenia?

@Jakub Bijan co na to wolnorynkowiec? :)
Dla mnie to jest fajny kazus przy omawianiu art. 66 kc. Przedsiebiorca oferujac swoje uslugi, wystawiajac cennik na widok publiczny sklada oferte. Paradoksalnie potencjalny klient przychodzac do niego nie jest osoba skladajaca oferte, ale przyjmującą. Co najciekawsze, oferta o ile nie dotyczy relacji pomiedzy przedsiebiorcami jest niedwolalna. Wniosek? Drukarnia powinna spełnić świadczenie.

§ 1. Oświadczenie drugiej stronie woli zawarcia umowy stanowi ofertę, jeżeli określa istotne postanowienia tej umowy.
§ 2. Jeżeli oferent nie oznaczył w ofercie terminu, w ciągu którego oczekiwać będzie odpowiedzi, oferta złożona w obecności drugiej strony albo za pomocą środka bezpośredniego porozumiewania się na odległość przestaje wiązać, gdy nie zostanie przyjęta niezwłocznie; złożona w inny sposób przestaje wiązać z upływem czasu, w którym składający ofertę mógł w zwykłym toku czynności otrzymać odpowiedź wysłaną bez nieuzasadnionego opóźnienia.
 
Pytanie, czy umowe zawarto i od niej odstapiono, czy takiej umowy nie bylo (a jej domniemanie wynika z ogloszenia cennika)

EDIT:
ooo @Comber szybszy.

Czyli ogloszenie cennika jest zlozeniem oferty... Hmmm...
 
Pytanie, czy umowe zawarto i od niej odstapiono, czy takiej umowy nie bylo (a jej domniemanie wynika z ogloszenia cennika)

EDIT:
ooo @Comber szybszy.

Czyli ogloszenie cennika jest zlozeniem oferty... Hmmm...
Jesli jest podane : wydruk w formacie xyz pod roll up - xx zł - oferta.
 
Back
Top