Pokemony

Wy tak Pany na poważnie zapierdalacie z tymi pokemonami czy żarty sobie robicie?
Pytam retorycznie bo, po cichu liczę na inbę, to realia wskazują na to, że patologia wśród cohonesów nastała.
 
13735462_10204576607494367_1375883793_n.png
 
Serio nie ma Pokemon GO na Microsoft Lumia?
Mam teraz sprzedać na allegro Lumie i kupić jakiegos Androida?

Inaczej się nie da? :D
 
Bracie, którego nigdy nie miałem angielska, liczę na sinologię ale raczej chujnia.Napisz maturę powyżej oczekiwań każdego i tak się nie dostań #życiekurwa #pewnieznowuzakpiłlos
Bo kolego maturę się pisze pod wybrany kierunek. A skoro Ty nie wiedziałeś co chcesz studiować to niestety nie ma co się wkurwiac tylko trzeba wybrać kierunek pod wyniki z matury ;) ale nie zaśmiecajmy tego pięknego tematu takimi pierdołami.
 
Bo kolego maturę się pisze pod wybrany kierunek. A skoro Ty nie wiedziałeś co chcesz studiować to niestety nie ma co się wkurwiac tylko trzeba wybrać kierunek pod wyniki z matury ;) ale nie zaśmiecajmy tego pięknego tematu takimi pierdołami.
Jakby nie patrzeć angol był pod kierunek, a polski żeby zmieniło coś, to raczej musiałbym rozszerzenie napisać mocno dość
 
Bo kolego maturę się pisze pod wybrany kierunek. A skoro Ty nie wiedziałeś co chcesz studiować to niestety nie ma co się wkurwiac tylko trzeba wybrać kierunek pod wyniki z matury ;) ale nie zaśmiecajmy tego pięknego tematu takimi pierdołami.
jakbym byl taki madry wtedy kiedy pisalem mature, to teraz bym jakims jebanym doktorem byl :D
 
jakbym byl taki madry wtedy kiedy pisalem mature, to teraz bym jakims jebanym doktorem byl :D
Trzeba mierzyć siły na zamiary. Skoro ktoś jest średnim uczniem to wiadomo, że nie machnie matury ot tak nawet jeżeli przed nią wybierze sobie kierunek na, który są wysokie progi.
Dobra koniec poerdolenia.
Cały dzień leje, nie ma jak grać, ale rano złapałem dwa pokemony i w robocie zaraziłem grą 6 osób.
Dzięki tej grze poznałem kilka fajnych ciekawostek w Poznaniu, o których nie miał bym pojęcia gdyby nie te wszystkie pokestopy.
 
Pokemony? Naprawdę?
Jak tam było w tej ankiecie odnośnie średniego wieku ludzi z Cohones? 25-35 lat? :applause:
 
Zrobiliby moda z zawodnikami ufc
Mighty Mousaczu byłby za każdym rogiem, a Conorzard ino w Islandii

Wersja USADA GO, łapiesz zawodników. Dużo trudniejsza, bo się chowają bardzo: za zasłonami, pod ringami. No i więcej trzeba podróżować, ciekawe ile śmiałków pojechało by do Poznania tzn. Lubonia :boystop:
 
Wersja USADA GO, łapiesz zawodników. Dużo trudniejsza, bo się chowają bardzo: za zasłonami, pod ringami. No i więcej trzeba podróżować, ciekawe ile śmiałków pojechało by do Poznania tzn. Lubonia :boystop:
Wersja dedykowana zawodnikom nosiłaby nazwę USADA!!! Run!!!!!
 
Back
Top