respect
UFC Heavyweight
Dzisiaj byłem na robocie (niestety) i używałem zagłębiarkę. Gościu zajarany sprzętem no ale mówię, że wszystko fajnie ale leci syf bokiem i że widziałem gdzieś na necie jak do Makity gościu sobie drukował na drukarce 3D zaślepkę. On słucha, przytakuje, coś tam dopytał i sobie poszedł. Mniej więcej za godzinę przychodzi i mi daje taką zaślepkę, okazało się, że ma drukarkę na chacie i ogarnął od ręki
Dojebana sprawa.
Takie coś
Dojebana sprawa.
Takie coś









