Pogotowie Sercowe Cohones

Tak jakoś z góry się spodziewałem trollingu, wyrobione przyzwyczajenia z forum
Wrzuciłem Ci porównanie które robi chłopak z Ukrainy. Więc na 100% nie jest stronniczy w naszym kierunku. W dużym skrócie mówi, że u nich jest bałagan i syf. Te domy w Olsztynie które losowo pokazał były zadbane , trawniczki , tuje itd. U nich zarośnięte chwastami na koło domy sterty śmieci i gruzu.
Teraz weźcie sobie taką babę co tak żyła ,ma to we genach i w wychowaniu. W domu będzie syf kiła i mogiła. Zobacz jak żyją potomkowie ludzi przesiedlonych do Polski po II wojnie ZzaBugoli. Rozlatujące się poniemieckie domy , płoty podparte kijami wisi tylko satelita i VW na podwórku.
 
Byłem wczoraj na randce z badoo:mamed::mamed::mamed:
Zazdraszczam. Nigdy poza dwa zdania nie wyszedłem w "rozmowach" w tinderze, czy badoo:jon: A jak jeszcze wyrwałeś bez zbędnego pierdolmondo to tym większy szacun.

Ktoś pisał, że na badoo mniej atrakcyjne dziewczyny. Może i tak się zgadzać, ale bardziej swojskie bym powiedział twarze i co druga nie stoi na szczycie Mount Everest z deską windsurfingową. Ale to tylko moje odczucia z przeglądania profili.
 
Zazdraszczam. Nigdy poza dwa zdania nie wyszedłem w "rozmowach" w tinderze, czy badoo:jon: A jak jeszcze wyrwałeś bez zbędnego pierdolmondo to tym większy szacun.

Ktoś pisał, że na badoo mniej atrakcyjne dziewczyny. Może i tak się zgadzać, ale bardziej swojskie bym powiedział twarze i co druga nie stoi na szczycie Mount Everest z deską windsurfingową. Ale to tylko moje odczucia z przeglądania profili.
No ja też tak często miałem, parę zdań i zaraz cisza. Choć i ja też przestawałem odpisywać :goldi: Bystrzak jestem, wyszukiwarka google po obrazie to piękna rzecz, czesto doprowadzi do profilu na FB = wieksza ilosc zdjęć i czar prysł :mamed::kis:
No ale tym razem było tak jak pisałem, dosłownie parę zdań i sama wyszła z pytaniem czy nie wyskoczymy na drinka. Długo sie nie zastanawialem, a na żywo nawet lepiej niż na tym jednym zdjęciu na profilu. Odjebana przyszła jak trzeba, szpile, spodniczka... wiadomo, cieplej się zrobiło człowiekowi po takim widoku :bleed:

Na drugi dzień ledwo wstałem i już miałem smsy :damjan:
No a teraz, to w sumie ustawka na czwartek i zobaczymy co dalej.

Nie wiem, może też łatwiej ogarnąc bo mieszkam w UK, i laski jak by nie było szukają polaków.
Co do różnic między portalami, to nie wiem. Wydaje mi się, że i tak te same osoby wszędzie. Jedno jest pewne, od zajebania atencjuszek i pustych idiotek - ale to pewnie działa w obie strony.
Aaa i przypomniałem sobie, kiedyś znajomek miał ustawkę z duperą. Na zdjęciach mocne 7/10 wieć warto uderzać.
W dzień spotkania zadzwoniła, i poprosiła o przesłanie jej 100f bo jedzie wlasnie na spotkanie z nim i zlapala gume, a nie ma hajsu zeby zaplacic za pomoc i jak dojedzie to odda :śmiech::śmiech::śmiech:
 
Last edited:
Byłem kiedyś z Ukrainką na randce. Taka wysoka , jak to one. Choć ja jestem niski, dlatego różnica była między nami spora. Założyła szpile, to miała gdzieś 185!
Ja założyłem Air maxy ale nie wiele to pomogło.
Na Badoo się poznaliśmy. I pisałem tylko ,że jestem średniego wzrostu. Jak mnie zobaczyła na randce, to , to nawet nie był śmiech z jej strony. Ryknęła wręcz śmiechem.
Ja do niej:co Ci? A ona ,że malutki jestem, a piałem że średni wzrost.
No to jej mówię: 160 cm, to średni wzrost , ty suka bladź ! I nic nie wyszło z naszego związku. Szkoda bo ładna
 
Byłem kiedyś z Ukrainką na randce. Taka wysoka , jak to one. Choć ja jestem niski, dlatego różnica była między nami spora. Założyła szpile, to miała gdzieś 185!
Ja założyłem Air maxy ale nie wiele to pomogło.
Na Badoo się poznaliśmy. I pisałem tylko ,że jestem średniego wzrostu. Jak mnie zobaczyła na randce, to , to nawet nie był śmiech z jej strony. Ryknęła wręcz śmiechem.
Ja do niej:co Ci? A ona ,że malutki jestem, a piałem że średni wzrost.
No to jej mówię: 160 cm, to średni wzrost , ty suka bladź ! I nic nie wyszło z naszego związku. Szkoda bo ładna
Słabe, ten troll skończył się na Kill'Em All.
 
Byłem kiedyś z Ukrainką na randce. Taka wysoka , jak to one. Choć ja jestem niski, dlatego różnica była między nami spora. Założyła szpile, to miała gdzieś 185!
Ja założyłem Air maxy ale nie wiele to pomogło.
Na Badoo się poznaliśmy. I pisałem tylko ,że jestem średniego wzrostu. Jak mnie zobaczyła na randce, to , to nawet nie był śmiech z jej strony. Ryknęła wręcz śmiechem.
Ja do niej:co Ci? A ona ,że malutki jestem, a piałem że średni wzrost.
No to jej mówię: 160 cm, to średni wzrost , ty suka bladź ! I nic nie wyszło z naszego związku. Szkoda bo ładna
::clintdis::
 
Zazdraszczam. Nigdy poza dwa zdania nie wyszedłem w "rozmowach" w tinderze, czy badoo:jon: A jak jeszcze wyrwałeś bez zbędnego pierdolmondo to tym większy szacun.

Ktoś pisał, że na badoo mniej atrakcyjne dziewczyny. Może i tak się zgadzać, ale bardziej swojskie bym powiedział twarze i co druga nie stoi na szczycie Mount Everest z deską windsurfingową. Ale to tylko moje odczucia z przeglądania profili.

Bo takie portale mają swoją specyfikę i jak Ty się nastawiasz na gadki, to z góry jesteś na przegranej pozycji. Tam nawet laski które wyglądają jak skrzyżowanie ciastoliny z ośmiornicą mają mnóstwo "adoratorów" dzięki czemu ich samoocena mocno idzie w górę i przebierają sobie w kolesiach. Dla nich to takie Simsy, bo w realnym świecie na większość z nich to nikt by nawet nie spojrzał.

Jak Cię sparuje to najlepiej to dwa - trzy konkretne zdania i propozycja spotkania. Sam to przerabiam na Tinderze i nie powiem - jakoś idzie. Problem w tym, że te laski są tragiczne i nie mówię tu o wyglądzie, bo ustawiam się z tymi, które najlepiej prezentują się na zdjęciach, tylko o tym jakie to są beznadziejne, nudne i nijakie jednostki. Serio, nawet dymać się odechciewa.
 
Byłem kiedyś z Ukrainką na randce. Taka wysoka , jak to one. Choć ja jestem niski, dlatego różnica była między nami spora. Założyła szpile, to miała gdzieś 185!
Ja założyłem Air maxy ale nie wiele to pomogło.
Na Badoo się poznaliśmy. I pisałem tylko ,że jestem średniego wzrostu. Jak mnie zobaczyła na randce, to , to nawet nie był śmiech z jej strony. Ryknęła wręcz śmiechem.
Ja do niej:co Ci? A ona ,że malutki jestem, a piałem że średni wzrost.
No to jej mówię: 160 cm, to średni wzrost , ty suka bladź ! I nic nie wyszło z naszego związku. Szkoda bo ładna
Kaczka przestań !
ktos mu z olsztyna kiedys zrobil krzywde i ma o to miasto bol rowa ale szfaby tak maja
Może Tytusik wstydzi się swego pochodzenia?
Eee Szwabów nienawidzę bardziej niż Czejeńców i mam do nich mniejszy szacunek niż do Rosjan ( Ukraina to jeden grzyb z Rosją). Niemiochy to zwyrole z genetycznie zwichrowanymi łbami , bezwzględne szuje. Ale troszkę nas ucywilizowali, wprowadzili kulturę porządku i staranności. Ruski wprowadziły kulturę chlania na umór , robienia syfu , destrukcji i rozkradania wszystkiego co się da.

Nie wiem o co Wam nie pasuje, przecież na tym filmiku Ukrainiec wychwala Polskę/Olsztyn na tle Ukraińskiego syfu. Pozdrawiam Peace

Jeszcze co do Niemieckich kobiet
1269281845_by_tata_600.jpg
226294_slynna-niemiecka-uroda.jpg
 
Tak czytając to co piszesz bratku to ze świeczką szukać nacji, na której temat nie masz czegoś do powiedzenia...
Chyba łatwiej się żyje nie mając takich probelmów...
 
Zazdraszczam. Nigdy poza dwa zdania nie wyszedłem w "rozmowach" w tinderze, czy badoo:jon: A jak jeszcze wyrwałeś bez zbędnego pierdolmondo to tym większy szacun.

Ktoś pisał, że na badoo mniej atrakcyjne dziewczyny. Może i tak się zgadzać, ale bardziej swojskie bym powiedział twarze i co druga nie stoi na szczycie Mount Everest z deską windsurfingową. Ale to tylko moje odczucia z przeglądania profili.

to czemu nie napiszesz, że nie lubisz pisać i wolisz pogadać w cztery oczy ? ja tak robię i efekt o dziwo jest lepszy. Tylko trzeba się spotkać szybko , następny dzień, max dwa , bo potem zaczynają kombinować


poza tym tinder to gowno:) jeszcze mi się nie zdarzyło spotkać z dziewczyną jaka widziałem na zdjęciach. Nie wyglądały najgorzej ale nastawialem się na co innego
 
Tak czytając to co piszesz bratku to ze świeczką szukać nacji, na której temat nie masz czegoś do powiedzenia...
Chyba łatwiej się żyje nie mając takich probelmów...
O każdej nacji można coś powiedzieć. Pewnie lepiej żyć w nieświadomości. Najszczęśliwsi są totalni głupcy którzy widzą tylko światło bramki i niczym się nie przejmują . :beer:
 
Pewnieś brzydal
Dobra partia nie musi szukać tym bardziej po jakiś szmtławicach z Tindera czy Badooo. Tym tropem to dziwię się, że na Roksie idealnej dziewicy nie szukają.
Jak jest gość na poziomie z dużą monetą i prezencją takie sarenki rozbijają się o niego jak komary latem o szybę.
 
Zazdraszczam. Nigdy poza dwa zdania nie wyszedłem w "rozmowach" w tinderze, czy badoo:jon: A jak jeszcze wyrwałeś bez zbędnego pierdolmondo to tym większy szacun.

Ktoś pisał, że na badoo mniej atrakcyjne dziewczyny. Może i tak się zgadzać, ale bardziej swojskie bym powiedział twarze i co druga nie stoi na szczycie Mount Everest z deską windsurfingową. Ale to tylko moje odczucia z przeglądania profili.
@bart123
Ja znalazłem dziewczynę na badoo i jestem już z nią pół roku. Jak Ci źle idzie to zapamiętaj parę rzeczy.
-proś o fb, albo o więcej zdjęć, bo teraz nie trzeba być mistrzem fotoszopa, żeby ładnie wyjść na profilowym
-bądź bardziej bezpośredni w rozmowie niż na żywo, ale też nie chamski. Mi jak chodziło o seks, to pisałem coś o układzie bez zobowiązań. Dużo dziewczyn, niektóre po większej rozkminie, drugie po mniejszej się zgadzają
-praktyka czyni mistrza
-jak najszybciej doprowadz do spotkania. Miałem sytuację, że pisało i rozmawiało mi się przez telefon mega, a na spotkaniu już lipa.
-jak jakaś 6/10 piszę Ci o miłości, albo udaję mega niedostępną to opluwaj i szukaj dalej, szkoda czasu
Jestem żywym przykładem, że da się tam znaleźć jakąś perłę wśród mułu i wodorostów. Chociaż na początku nikt z Nas nie podejrzewał, że to potrwa dłużej.
 
@bart123
Ja znalazłem dziewczynę na badoo i jestem już z nią pół roku. Jak Ci źle idzie to zapamiętaj parę rzeczy.
-proś o fb, albo o więcej zdjęć, bo teraz nie trzeba być mistrzem fotoszopa, żeby ładnie wyjść na profilowym
-bądź bardziej bezpośredni w rozmowie niż na żywo, ale też nie chamski. Mi jak chodziło o seks, to pisałem coś o układzie bez zobowiązań. Dużo dziewczyn, niektóre po większej rozkminie, drugie po mniejszej się zgadzają
-praktyka czyni mistrza
-jak najszybciej doprowadz do spotkania. Miałem sytuację, że pisało i rozmawiało mi się przez telefon mega, a na spotkaniu już lipa.
-jak jakaś 6/10 piszę Ci o miłości, albo udaję mega niedostępną to opluwaj i szukaj dalej, szkoda czasu
Jestem żywym przykładem, że da się tam znaleźć jakąś perłę wśród mułu i wodorostów. Chociaż na początku nikt z Nas nie podejrzewał, że to potrwa dłużej.
Poka fotę, ocenię
 
Back
Top