Pogotowie Sercowe Cohones

Witam Panowie. Zbliżają się walentynki,więc trzeba się postarać. Może ktoś z was ma jakiś pomysł? Licze na jakieś kreatywne pomysły,orginalne mile widziane. Pozdrawiam.
sex, dragi, rap.

Faktycznie, żeś to tak napisał, że szło wywnioskować że walentynki w tym roku solo spędzasz i prosisz o rady jak przyjemnie spożytkować czas;)
 
Faktycznie, żeś to tak napisał, że szło wywnioskować że walentynki w tym roku solo spędzasz i prosisz o rady jak przyjemnie spożytkować czas;)[/QUOTE]
A co mam napisać? Chce dziewczynie zrobić niespodzianke i jestem ciekaw waszych pomysłów.
 
Grunt to jakaś fajna kartka, coś w stylu
pr_comments_02.jpg
 
Kiedyś założyłem sobie konto na zaadoptujfaceta. Zapomniałem o nim i dziś przypadkiem znalazłem maila aktywacyjnego. W dużym skrócie jakaś laska mi właśnie pisze, że jej kolega od seksu ją męczy, ale tak naprawdę to chciałaby wiedzieć, czy gdybym się z nią "zakolegował" to czy wkręciłbym ją do roboty w marketingu.
WTF?!
 
Puść jej Barrego Whita :tiphatb: Będzie bardziej przekonywająco.
Wybacz, że się tak wpierdolę, ale polecam wziąść i zedytować słowo przekonywająco na przekonująco :)
Swoją drogą cRe musisz się częściej wypowiadać, Twoje podpisy są godne najwyższego uznania.
 
Ja przekonywam, Ty przekonywasz, On przekonywa, Oni przekonywają. Jeśli dodamy końcówkę -cy otrzymujemy formę: Oni są przekonywający. Jest to poprawna gramatycznie forma odmiany tego słowa, jednak dzisiaj przyjęło się nie odmieniać jak podałem tylko: Ja przekonuję, Ty przekonujesz, On przekonuje, Oni przekonują, zatem dodajemy nasze -cy i powstaje: Oni są przekonujący.
Pierwsza wersja powstała na skutek starej odmiany tego słowa, druga wersja na skutek współczesnej odmiany, jednak obie są poprawne. Podejrzenia budzi przekonywujący, forma ta jest połączeniem przekonujący i przekonywający i raczej nie jest poprawna (ale to już nie mnie sądzić).
Wersja przekonywający jest już raczej mało używana.
 
Pisząc w środku nocy i po butelce wina najwyraźniej bywam staroświecki:crazy:
Gratuluję dobrej zabawy! Widać, o zgrozo, nie jeden Perv miał przyjemną noc. Bycie staroświeckim powinno być uznane za zaletę, zatem to powód do dumy. Precz z nowoczesnością!
 
Gratuluję dobrej zabawy! Widać, o zgrozo, nie jeden Perv miał przyjemną noc. Bycie staroświeckim powinno być uznane za zaletę, zatem to powód do dumy. Precz z nowoczesnością!

czy tylko ja jak czytam naszego rudego, lesnego, malego przyjaciela wiadomosci to wyobrazam sobie jakiegos szlachcica w oldschoolowej peruce z lampka wina i stroju jakiegos francuza? #WhySoSerious
 
Zabawa jak zabawa. Po każdym takim wybryku, odczuwam lekkie przerażenie w stylu "co do chuja jest z tymi laskami?"
Albo dziękują, albo płaczą po/w trakcie i to wszystko w rytm "szukam miłości, ale chodź do mnie do domu na pierwszej randce"...
 
Zabawa jak zabawa. Po każdym takim wybryku, odczuwam lekkie przerażenie w stylu "co do chuja jest z tymi laskami?"
Albo dziękują, albo płaczą po/w trakcie i to wszystko w rytm "szukam miłości, ale chodź do mnie do domu na pierwszej randce"...
dalej laski z tindera czy zaadoptujfaceta czy inaczej się trafiła tym razem?
 
Back
Top