Pogotowie Sercowe Cohones

@Shoocker bardziej kocica :) Dzisiaj taką widziałem w autobusie ale jakaś przestraszona była, więc możliwe że świeżo co przerzucona przez granicę, ale wzrokiem się spotkaliśmy.
tylko czy z takimi się gada, czy na siłę? Chuj wie.

Ja dziś jestem z 20stką umówiony. Wystalkowana na wszystkie strony, tym razem nie dam się oszukać!
 
Hahah, nie ukrywam, że trochę się przestraszyłem. Na skrzyżowaniu wyjeżdżała autem jakaś inna muzułmanka w hidżabie i tamta jakoś z niepokojem ją non stop obserwowała. Narobiło się tego.

@Perfumiarz zawsze się stalkuje, ale to co najwyżej taka "wiedza operacyjna" bo głupio mi wyskakiwać że wiem coś czego mi nie mówiła. Daje se spokój na razie z dupami z internetu. Muszę się więcej pospotykać z tymi normalnymi.
 
To jak już gadamy o podrywie przez neta. To ja napisałem do paru dup na sympatii, dwie usunęły zdjęcia, a jedna konto he he. Jednak się nie przejmuję, bo ja nie mam profilowego. Inaczej bym pomyślał, że coś nie tak z twarzą jednak :D Tak piszę, żebyście zobaczyli jak wygląda "ruchanie przez neta" w świecie stulejarza z małego miasta, w porównaniu do "plejbojów" z Warszawy :D
 
Znaczy ja to przez neta z nimi za wiele nie gadam bo o czym? Pare pierdół ogólnie podpytam, jakieś tanie bajery i sie zazwyczaj ustawiam ale to jest w chuj dziwne bo co ja mam się o tych dupach dowiedzieć, przecież nie będę bawił się w przesłuchanie :D
 
Ja tam królewiczem też nie jestem, ale na szczęście są pewne rzeczy na które i tak te tępe dzidy lecą. Jak już wcześniej pisałem - wzrost, jakieś foty z podróży, foty sportowe, wszystko co wskazuje na posiadanie hajsu. Z kolei u nich - jeżeli na zdjęciu są 2 lub więcej dup to na 100% właścicielka konta to ta najchujowsza, jeżeli nie widać sylwetki to na pewno jest gruba. Jeżeli na fotach jest szczupła ale na jednym coś nie gra, to znaczy że tamte są nieaktualne i obecnie jest gruba.

Do tego na starcie odpadają różnego rodzaju pojebane koniary, "fitness girls" z natury chude dupy które myślą że robią forme na siłce, te które mają jakieś rozpisane opisy - zazwyczaj desperatki.

Kurde ja to jednak wybredny jestem :)
 
Ja tam królewiczem też nie jestem, ale na szczęście są pewne rzeczy na które i tak te tępe dzidy lecą. Jak już wcześniej pisałem - wzrost, jakieś foty z podróży, foty sportowe, wszystko co wskazuje na posiadanie hajsu. Z kolei u nich - jeżeli na zdjęciu są 2 lub więcej dup to na 100% właścicielka konta to ta najchujowsza, jeżeli nie widać sylwetki to na pewno jest gruba. Jeżeli na fotach jest szczupła ale na jednym coś nie gra, to znaczy że tamte są nieaktualne i obecnie jest gruba.

Do tego na starcie odpadają różnego rodzaju pojebane koniary, "fitness girls" z natury chude dupy które myślą że robią forme na siłce, te które mają jakieś rozpisane opisy - zazwyczaj desperatki.

Kurde ja to jednak wybredny jestem :)
Widzę temat rozkminiony konkretnie :)
 
panowie ten świat jest pojebany ;o degradacja społeczeństwa sięga już dna. tinder wyjebany bo to nie ma sensu. obecnie 2 laski poznane w realu i do tego normalne, kwestia tego którą wybrać, co by nie odpierdalać maniany i dwóch na raz robić. choc w sumie nie mam planow sie ustatkować :D no ale jak to sie mawia kłamstwo ma krótkie nogi ^^
 
panowie ten świat jest pojebany ;o degradacja społeczeństwa sięga już dna. tinder wyjebany bo to nie ma sensu. obecnie 2 laski poznane w realu i do tego normalne, kwestia tego którą wybrać, co by nie odpierdalać maniany i dwóch na raz robić. choc w sumie nie mam planow sie ustatkować :D no ale jak to sie mawia kłamstwo ma krótkie nogi ^^
Daj spokój, mi się trafiło że dwie przyjaciółki są mną zainteresowane a ja jedną...do zeszłego tygodnia :/ wyszło że po pijaku mówiłem jednej i drugiej to samo i wiedzą o tym. I mam się zdecydować, bo też to jest dla nich męcząca sytuacja a ja serio nie wiem :/ wiem napewno że co niezdecyduje to i tak kogoś zaboli.. Ehh stary i głupi
 
Daj spokój, mi się trafiło że dwie przyjaciółki są mną zainteresowane a ja jedną...do zeszłego tygodnia :/ wyszło że po pijaku mówiłem jednej i drugiej to samo i wiedzą o tym. I mam się zdecydować, bo też to jest dla nich męcząca sytuacja a ja serio nie wiem :/ wiem napewno że co niezdecyduje to i tak kogoś zaboli.. Ehh stary i głupi
Jak jesteś jedna zainteresowany to w czym problem?
 
A tak serio sytuacja mnie przerosła i ten weekend spędzam nad zaleglosciami by głowę skierować na coś innego...
 
Nie wiem co robić, od dłuższego czasu mam kontakt z byłą, ale do tej pory była to zwykła gadka. Ostatnio coś ruszyło samo z siebie i się spotkaliśmy parę razy. Ona otwarcie mówi, że mogłaby spróbować. Jest porządna, z dobrym sercem, tylko obawiam się wchodzić drugi raz do tej samej rzeki. Już kiedyś z innymi byłymi tak próbowałem i kończyło się to zawsze rozstaniem i niepotrzebnym szarganiem nerwów.
 
Nie wiem co robić, od dłuższego czasu mam kontakt z byłą, ale do tej pory była to zwykła gadka. Ostatnio coś ruszyło samo z siebie i się spotkaliśmy parę razy. Ona otwarcie mówi, że mogłaby spróbować. Jest porządna, z dobrym sercem, tylko obawiam się wchodzić drugi raz do tej samej rzeki. Już kiedyś z innymi byłymi tak próbowałem i kończyło się to zawsze rozstaniem i niepotrzebnym szarganiem nerwów.

Dlatego nie powinieneś powtarzać błędów i naiwnie liczyć, że będzie inaczej... sam to przerabiałem.
 
Back
Top