Pogotowie informatyczne

Czemu mi tak ucina zdjęcia/filmiki ?
b3q2xz.png
 
@bart123
Przez godzine nie mogłem nic robić na Internecie.
Na TS3 moje ip widoczne.

Ciekawe czy mu się znudziło czy jeszcze coś takiego będzie robić...
 
@bart123
Przez godzine nie mogłem nic robić na Internecie.
Na TS3 moje ip widoczne.

Ciekawe czy mu się znudziło czy jeszcze coś takiego będzie robić...
Zastanawiam się, czy to aby na pewno był DDoS? Sprawdzałeś logi, bo mam wrażenie, że chodzi o jakąś grę i TS. Posiadasz serwer do niej? Może po prostu jakiś problem z netem był? Ok, DDoS można zrobić na serwer po IP, ale raczej nikt normalny tego nie robi, bo jednak są tego spore konsekwencje. Jak to dzieciak to się może zaczadził i coś tam porobił, ale wystarczy mu tam coś powiedzieć i się uspokoi, bo mu się mózg zlasuje, a kontakt pewnie też masz do niego skoro go banowałeś.

A na neta tak lokalnie, żeby w domu nie było przez atak to już rzadkość. Bardziej atakowane są serwery właśnie i strony.
 
Nie chodzi o atakowanie serwera TS ani coś z grą.

Powiedział, że nie będę mieć neta i tak jak powiedział tak było.
Nic nie mogłem zrobić... Po prawej na dole ikonka Sieć była bez dostępu do internetu. Strony nie działały, steam, ts, wszystko

Co jakiś czas na chwilkę łączyło mnie z netem.

Nie mam do niego kontaktu i nie zamierzam mieć :P
 
Last edited:
Nie chodzi o atakowanie serwera TS ani coś z grą.

Powiedział, że nie będę mieć neta i tak jak powiedział tak było.
Nic nie mogłem zrobić... Po prawej na dole ikonka Sieć była bez dostępu do internetu. Strony nie działały, steam, ts, wszystko

Co jakiś czas na chwilkę łączyło mnie z netem.

Nie mam do niego kontaktu i nie zamierzam mieć :P

Zgłoś to do dostawcy Internetu, mogą wyciąć kolesia IP.

Czy na pewno potrzebujesz publiczny adres IP ?
 
Ktoś miał doświadczenie z hostingiem (na webio.pl) i wie, jak zaradzić błędowi 403?
 
Problem z laptopem.

Mam problem z baterią(?) przy laptopie. Nie ładuje mi się.
y9TcPs.jpg

Jak odłączę ładowarkę, to wyłącza mi się laptop. Jakieś rady ?
 
Jebnął mi dysk w laptopie. Do każdego laptopa pasuje obojętnie jaki dysk, czy są poszczególne modele, np mam toshibe i do tego modelu jest jakiś dedykowany dysk, czy wstawię obojętnie jaki dysk i będzie hulać ?
 
Jebnął mi dysk w laptopie. Do każdego laptopa pasuje obojętnie jaki dysk, czy są poszczególne modele, np mam toshibe i do tego modelu jest jakiś dedykowany dysk, czy wstawię obojętnie jaki dysk i będzie hulać ?
W zasadzie obojętnie, pewno SATA III, chyba że to jakiś mege cienki ultrabook i 9mm nie wejdzie, bo teraz (chyba już standardowo) 7,5mm (grube) dyski są.
 
W zasadzie obojętnie, pewno SATA III, chyba że to jakiś mege cienki ultrabook i 9mm nie wejdzie, bo teraz (chyba już standardowo) 7,5mm (grube) dyski są.
To taki ponad 3 letni lapek, to żadna tam nowa technologia pewnie nie siedzi.
Dzięki :beer:
 
To taki ponad 3 letni lapek, to żadna tam nowa technologia pewnie nie siedzi.
te dyski 7mm jakoś własnie 3 lata temu zaczęły się pojawiać :D Ale to i tak na śrubki mocujesz to nie powinno latać.
BTW jak już wymieniać dysk to polecam SSD
 
te dyski 7mm jakoś własnie 3 lata temu zaczęły się pojawiać :D Ale to i tak na śrubki mocujesz to nie powinno latać.
BTW jak już wymieniać dysk to polecam SSD
Wyjmę jutro ten dysk, to zobaczę jak to wygląda.
Opłaca się do takiego laptopa inwestować w SSD? Zwykłe dyski widziałem średnio po 150 zł kupi się, a SSD pewnie drożej :)
 
Ostatnio wpadłem na pomysł zeby na moim telefonie z Androidem , wyczyscic historie przegladarki
I od tamtej pory , moze to tylko zbieg okolicznosci, wkurwiaja mnie reklamy ktore wyswietlaja sie zamiast filmikow, i zdjec oraz w miejscu gdzie wpisuje komentarz na Cohones, probowalem juz usunac wszystkie zbedne aplikacje, instalowac adblocka, ale nic nie pomaga
Ktos coś?
 
Siemka Panowie. Od trzech dni praktycznie nie działa mi wifi w telefonie. Cały czas się wylącza po chwili włącza i tak w kółko. Pomoże ktoś?
 
Siemka Panowie. Od trzech dni praktycznie nie działa mi wifi w telefonie. Cały czas się wylącza po chwili włącza i tak w kółko. Pomoże ktoś?
Co to za telefon? Coś z andkiem? Może jakiś plik poszedł, bo to taka wada "otwartego systemu". Oczywiście mogło się coś popsuć sprzętowo, ale warto wykluczyć, czy zbadać opcję plików.
 
Co to za telefon? Coś z andkiem? Może jakiś plik poszedł, bo to taka wada "otwartego systemu". Oczywiście mogło się coś popsuć sprzętowo, ale warto wykluczyć, czy zbadać opcję plików.
Samsung Galaxy S4. Proponujesz jakieś rozwiązanie?
 
Samsung Galaxy S4. Proponujesz jakieś rozwiązanie?
Aktualizowało się coś(szczególnie system), usuwałeś może jakieś programy? Jak na otwartym wi-fi się nie łączy to możesz zrobić kopię bazy danych, a potem po prostu zresetować go do początku. Jak na fabrycznym będzie to samo to raczej sprzętowo coś nie tak.
 
Aktualizowało się coś(szczególnie system), usuwałeś może jakieś programy? Jak na otwartym wi-fi się nie łączy to możesz zrobić kopię bazy danych, a potem po prostu zresetować go do początku. Jak na fabrycznym będzie to samo to raczej sprzętowo coś nie tak.
Jak zrobię tą kopie baze danych to na pewno jakoś się to odzyska ( musiałem zapytać )
moze to zbyt oczywiste ale tryb oszczednia energii nie wylacza Ci wifi?
Juz sprawdzałem i nie.
 
Back
Top