Pogotowie informatyczne

mam pytanie podobne do Masu, potrzebuje podstawki chłodzącej pod lapka 17,3 do 60-70zł poleci ktoś coś?
 
Podstawki są chuja warte, może z 5 stopni Ci zjedzie. lepiej wyczyścić dokładnie układ chłodzenia i nalozyć nową pastę.
 
+ dbac o dobre "otoczenie" lapka. Nie zostawiac go na kocu/koldrze czy w ogole goracym pomieszczeniu.
 
Podstawki są chuja warte, może z 5 stopni Ci zjedzie. lepiej wyczyścić dokładnie układ chłodzenia i nalozyć nową pastę.
nie no bez przesady, troche pomaga. Lepiej, zeby przez otwory wentylacyjne na spodzie wialo chlodem, niz laptop ma lezec na biurku i otwory maja byc zatkane. Konserwacja o ktorej piszesz jest jak najbardziej wskazana, ale jedno nie wyklucza drugiego.
Polecam zalmany albo cooler mastery
 
No właśnie przy tych temperaturach odpalając wieśka po paru minutach laptop jest bardzo gorący
 
Podstawki są chuja warte, może z 5 stopni Ci zjedzie. lepiej wyczyścić dokładnie układ chłodzenia i nalozyć nową pastę.
Sam to zrobię z tutorialem z YB (jeszcze nie szukałem) czy lepiej nie ryzykować?
 
Proponuje rozkręcić obudowę. Ja raz miałem tak zarypany wiatrak że nic dziwnego że strasznie się grzał a z zewnątrz nie było widać.
 
Czy plik w formacie WEB DL (gale ufc które wrzuca Voranek) da się odtworzyć na androidzie? Bo ściągałem różne odtwarzacze ale żaden nie rozpoznaje.
 
Mam problem z Adobe Flash w moziilli. Aktualna, lecz nagle wszędzie mi mozilla adobe blokuje z automatu, na każej witrynie co chwile musze zezwalać na używanie. Macie podobnie?
 
Pytanie do linuxiarzy. Jak zresetować repozytoria w Ubuntu 15.04, tak by pojawiły się podstawowe tylko.
 
Mam problem z Adobe Flash w moziilli. Aktualna, lecz nagle wszędzie mi mozilla adobe blokuje z automatu, na każej witrynie co chwile musze zezwalać na używanie. Macie podobnie?
Zablokowali przez błąd który umożliwił włam do firmy Hacking Team. Wbrew nazwie działali dla organizacji rządowych. Teraz wyszła kolejna aktualizacja, ale używanie flasha to dalej ryzyko. To samo w Chrome, Opera.
 
miałem cichą nadzieję że to opinia 1 zadowolonego klienta i 2 pracowników konkurencji, wcześniej kupiłem używkę komputer i zostało mi 213 więc jak znalazł ta oferta mnie się zdała
 
Dyski SSD tylko z gwarancją i to minimum 5 lat. Trochę poprawili od pierwszych wydań, ale mając trochę biegłości w temacie i czerpiąc opinie od fachowców z tej dziedziny wiem, że to nie są trwałe nośniki danych. Kiedyś problemem był tam zwykły zapis i odczyt, teraz już tak nie powodują bad sectorów, ale to dysk tylko na system i ważne programy, które tam będą "na stałe". Nawet dane z tych programów dobrze by było zapisywać na zwykłym HDD bądź chmurze.
 
że to nie są trwałe nośniki danych
Najbardziej trwałymi nośnikami były kamienne płyty na których dłutkami się coś wyskrobało ;) Żaden nośnik nie jest trwały, najbardziej ludzkość zawiodły płytki CD/DVD bo każdy myślał, że to wieczne, a to w zależności od jakości płyty od dnia do chyba max 10 lat żywotności.
Kiedyś problemem był tam zwykły zapis i odczyt
Największym problemem pierwszych SSD były wadliwe kontrolery i to niezależnie od producenta. Chociaż najgorsze dyski SSD na których robiłem (częsta niekompatybilność z różnymi podzespołami laptopów) produkował OCZ. Albo sterowniki chipsetów AMD przy dyskach Intela. BSOD murowane.
Nawet dane z tych programów dobrze by było zapisywać na zwykłym HDD bądź chmurze.
To zasada numer jeden. Ludzie dzielą się na tych którzy robią backupy i na tych którzy będą je robili.
 
Panowie. Zakładam domenę, jakieś praktyczne wskazówki? Może jakiś poradnik ciekawy?
 
Back
Top