Podludzie

Ten temat nadaje sie tylko do usunięcia bo to zwykła prawicowa szczujnia i prowokacja na poziomie pyta.pl,banda półmózguw wkleja wypowiedzi wyjęte z kontekstu i myślą że są kurwa śmieszni,myślą że wklejone tweety z fejk kont mające oczernić lewice, lajki i wzajemne lizanie sie po prawackich chujkach chujkach uczyni z nich superkurwafaszystoskologicznych prawicowców. Taki chuj jebane dzbany, Milton Fieldman nawet by na was nie splunął nawet Korwin by na was nasrał
Co jest wyjęte z kontekstu? Nauczyciel promujący wzorce i symbole władzy totalitarnej takie jak sierp, młot i portrety Mao? Hipokryzja Tomasza Lisa? Nawoływanie do mordu ludzi o poglądach prawicowych, przez Julkę z tym? Czy może zdjęcia od @szplin są wyjęte z kontekstu?
Gdzie komunizm zadziałał i nie zakończył się jak na wspomnianych zdjęciach albo upadkiem gospodarki i bankructwem?
Poproś kogoś żeby zaczął myśleć za ciebie i jebnij się w kolano bo w łeb nie ma po co już.
 
Z tego wątku widać jak na dłoni, że lewacy to debile i podludzie, a prawacy to szlachetni mistrzowie intelektu.
W internetach zawsze znajdziesz treści, które potwierdzą Twoją tezę, problem jest z asertywnością i własną niezależnością. Trzeba się trochę wysilić żeby się nie zapisać do żadnej grupy.
Ale chuj, najlepiej poszukać Julkę i na podstawie jej bzdurnych wypowiedzi zbudować swoje dobre samopoczucie.
 
Z tego wątku widać jak na dłoni, że lewacy to debile i podludzie, a prawacy to szlachetni mistrzowie intelektu.
W internetach zawsze znajdziesz treści, które potwierdzą Twoją tezę, problem jest z asertywnością i własną niezależnością. Trzeba się trochę wysilić żeby się nie zapisać do żadnej grupy.
Ale chuj, najlepiej poszukać Julkę i na podstawie jej bzdurnych wypowiedzi zbudować swoje dobre samopoczucie.

Obie grupy (prawaki i lewaki) to wirus tego świata. :fjedzia:
 
Co jest wyjęte z kontekstu? Nauczyciel promujący wzorce i symbole władzy totalitarnej takie jak sierp, młot i portrety Mao?
Skoro prawackie świnie mogą mieć portrety Hitlera albo Putina to czemu inni nie mogą mieć Mao he?Zresztą ty mi wyglądasz na takiego co wali konia do zdjęcia Trumpa więc odbij naziolu
Hipokryzja Tomasza Lisa?
Ale ty wiesz ze Tomek Lis obok Michnika i Urbana jest top3 redaktorów w PŁ?
Nawoływanie do mordu ludzi o poglądach prawicowych, przez Julkę
I co w tym złego dzbanie?nikt nie będzie po nich płakał i świat byłby lepszym miejscem
Gdzie komunizm zadziałał i nie zakończył się jak na wspomnianych zdjęciach albo upadkiem gospodarki i bankructwem?
:gdzie:
 
Skoro prawackie świnie mogą mieć portrety Hitlera albo Putina to czemu inni nie mogą mieć Mao he?Zresztą ty mi wyglądasz na takiego co wali konia do zdjęcia Trumpa więc odbij naziolu

Ale ty wiesz ze Tomek Lis obok Michnika i Urbana jest top3 redaktorów w PŁ?

I co w tym złego dzbanie?nikt nie będzie po nich płakał i świat byłby lepszym miejscem

:gdzie:
Kolega tak na serio?
 
Skoro prawackie świnie mogą mieć portrety Hitlera albo Putina to czemu inni nie mogą mieć Mao he?Zresztą ty mi wyglądasz na takiego co wali konia do zdjęcia Trumpa więc odbij naziolu

Ale ty wiesz ze Tomek Lis obok Michnika i Urbana jest top3 redaktorów w PŁ?

I co w tym złego dzbanie?nikt nie będzie po nich płakał i świat byłby lepszym miejscem

:gdzie:
Bardzo dobre :antonio:
 
Mnie to zastanawia czemu Ci ochlejtusy za kółkiem, którzy na brak chajsu raczej nie narzekają ( Żewłakow, Beatka) nie zamówią sobie poprostu taxy żeby ich odwiozła do domu?
 
Mnie to zastanawia czemu Ci ochlejtusy za kółkiem, którzy na brak chajsu raczej nie narzekają ( Żewłakow, Beatka) nie zamówią sobie poprostu taxy żeby ich odwiozła do domu?
Polaczkowatość/cebulactwo z nich wyłazi-nachlać sie wódy za darmo,nażreć kapusty ze skwarkami też za darmo,porzygać sie i zesrać w gacie w gratisie a potem wsiąść za kierownice bo polski pan i władca nie będzie płacił ukraincowi z ubera.lepiej kogoś przejechać i zabic niż wydać 10zł na taxi.Przez takich podludzi wstydze sie że jestem polakiem.
 
Polaczkowatość/cebulactwo z nich wyłazi-nachlać sie wódy za darmo,nażreć kapusty ze skwarkami też za darmo,porzygać sie i zesrać w gacie w gratisie a potem wsiąść za kierownice bo polski pan i władca nie będzie płacił ukraincowi z ubera.lepiej kogoś przejechać i zabic niż wydać 10zł na taxi.Przez takich podludzi wstydze sie że jestem polakiem.
Wyjedź do Niemiec i zostań dumnym Niemcem.
Uwielbiam jechanie po Polakach, bo się jedna z drugą najebały czy huj wie co jeszcze.
Wszędzie są buraki.
 
Akurat w Niemczech realizowałem kilka projektów swego czasu więc zajebałeś kulą w płot.W każdy sobotni wieczór urządzaliśmy z Hansem i Wilhelmem polowanie na polaczków tzn wychodziliśmy na Fuhrerplatz i rzucaliśmy w tłum ludzi puszkę po coca-coli,słowiańskie zwierzęta rzucały sie na nie bez opamiętania i robily"kwiii kwiii kwiii"a Niemcy robili im zdjęcia,Turcy nawet w jasyr ich nie chcieli
Piękny jesteś. Wpadnij do Łodzi kiedyś pójdziemy na pierożki z jarmużem, a wieczorem na Gaczimuczi
 
Mnie to zastanawia czemu Ci ochlejtusy za kółkiem, którzy na brak chajsu raczej nie narzekają ( Żewłakow, Beatka) nie zamówią sobie poprostu taxy żeby ich odwiozła do domu?
bo na koksie wydawało jej się, że alko ją nie kopie i ma moc!!! więc poprowadzenie auta to pikuś przecież...
 
Akurat w Niemczech realizowałem kilka projektów swego czasu więc zajebałeś kulą w płot.W każdy sobotni wieczór urządzaliśmy z Hansem i Wilhelmem polowanie na polaczków tzn wychodziliśmy na Fuhrerplatz i rzucaliśmy w tłum ludzi puszkę po coca-coli,słowiańskie zwierzęta rzucały sie na nie bez opamiętania i robily"kwiii kwiii kwiii"a Niemcy robili im zdjęcia,Turcy nawet w jasyr ich nie chcieli
OK
 
Akurat w Niemczech służyłem Panu Niemcowi swego czasu więc zajebałeś jak mi kiedyś kolega w odbyt. W każdy sobotni wieczór żlopaliśmy piewrka tak jak reszta polaczków. Wychodziliśmy na Fuhrerplatz i kradliśmy co popadło nawet otwartą nadpitą puszkę po coca-coli. Uchodzcy wołali słowiańskie zwierzęta i rzucali w nas odchodami bez opamiętania a my kwiii kwiii kwiii"a Niemcy robili mi zdjęcia.
Turcy nawet wyszczać się na nas nie chcieli.
:mamed:
 
Back
Top