Podludzie

@ninja mają Twój głos?

"To cos miedzy lewica a prawica"
4c5Srxvqf32IwZMz4vGQoTbrawfELjce.jpg
 


Klasycznie w sloganie pełno błędów bo powinno być moich sióstr ale skąd miały by to wiedzieć w sumie ;p

„Kali bronić aborcja biały człowiek.”

Ja to te kudły kolorowe, odbieram jak wskaźniki stanu dysku twardego znajdującego się pod nimi:

Zielone- formatowanie zakończone.
Czerwone- błąd krytyczny w trakcie formatowania.
Różowe- defragmentacja ukończona.
Wycinki na łbie- bad sektory.
 
„Kali bronić aborcja biały człowiek.”

Ja to te kudły kolorowe, odbieram jak wskaźniki stanu dysku twardego znajdującego się pod nimi:

Zielone- formatowanie zakończone.
Czerwone- błąd krytyczny w trakcie formatowania.
Różowe- defragmentacja ukończona.
Wycinki na łbie- bad sektory.
Screenshot_20220408-150234.jpg



A łyse?

:homer:
 
Było lewactwo, prawactwo i teraz jest fajnopolactwo. Co to jest? Dlaczego my się ciągle dzielimy na złych i jeszcze gorszych? Jesteśmy zajebiści, w ostatnim czasie to udowadniamy.
Sami siebie nie szanujemy, a chcemy żeby inni nas szanowali.
Szanujesz kogokolwiek z tej fotografii? Ja nie. A to osoby będące autorytetami fajnopolaków. Sory, ale gardzę tymi ze zdjęcia i jeśli ktoś uznaje ich za wzorce (a takimi są dla ogromnej rzeszy Polaków), to trudno mi udawać, że moje cele są zbieżne z ich.
Ci na fotografii powinni zgnić w rynsztoku moralności. Nie biegam ze sztandarem miłosć, równosć, tolerancja żeby udawać, że to moje hasła przewodnie. Jestem chamem,który każdemu z tych podludzi naplułby w ryj
 
Szanujesz kogokolwiek z tej fotografii? Ja nie. A to osoby będące autorytetami fajnopolaków. Sory, ale gardzę tymi ze zdjęcia i jeśli ktoś uznaje ich za wzorce (a takimi są dla ogromnej rzeszy Polaków), to trudno mi udawać, że moje cele są zbieżne z ich.
Nie chodzi mi o to zdjęcie, tylko o trend, który każe nas kategoryzować i dzielić na lepszych i gorszych. Polakom naprawdę potrzebne jest większe zjednoczenie, poczucie wspólnoty itd., nie możemy tego ciągle niszczyć. Mogę się założyć, że "fajnopolaków" wymyślił jakiś spec od politycznego PR-u, a nawet jak nie wymyślił to skrzętnie wykorzysta.
 
Nie chodzi mi o to zdjęcie, tylko o trend, który każe nas kategoryzować i dzielić na lepszych i gorszych. Polakom naprawdę potrzebne jest większe zjednoczenie, poczucie wspólnoty itd., nie możemy tego ciągle niszczyć. Mogę się założyć, że "fajnopolaków" wymyślił jakiś spec od politycznego PR-u, a nawet jak nie wymyślił to skrzętnie wykorzysta.
Przy takiej różnicy autorytetów i drogowskazów nie ma szans na zgodę.
 
Nie chodzi mi o to zdjęcie, tylko o trend, który każe nas kategoryzować i dzielić na lepszych i gorszych. Polakom naprawdę potrzebne jest większe zjednoczenie, poczucie wspólnoty itd., nie możemy tego ciągle niszczyć. Mogę się założyć, że "fajnopolaków" wymyślił jakiś spec od politycznego PR-u, a nawet jak nie wymyślił to skrzętnie wykorzysta.
Nie mam pojęcia kto to wymyślił. Jeszcze do niedawna na tych ludzi używałem określenia platfusy (od typowego wyborcy platformy). Zastąpiłem to fajnopolakiem, bo już się ta definicja utarła i z grubsza wiadomo kto to.
 
Back
Top