Podludzie

Ta też jest fenomenalna. Pierdoleni faceci blokujący branżę paliw kopalnych i niszczący środowisko. :childcry:


Kurwa, dawno tak odklejonej postaci nie widziałem :lol:

Screenshot_2022-01-21-11-35-27-412_com.google.android.youtube.jpg

Wytrzymalem do tego momentu tylko. Szkoda, ze nie wspomina tam, ze chociaz stanowia ponad polowe spoleczenstwa to jezeli policza tytuly i umiejetnosci do uzyskania takiego stanowiska to nagle sie zdziwi bo sie okaże, ze kobiety to pi razy drzwi 5%. .
Jestes wlascicielem duzej firmy, ktora zarabia w huj pieniedzy ale na wysokie stanowisko nie dasz wyksztalconej kobiety tylko chlopa bez umiejetnosci.... To tak nie dziala kurwa

Screenshot_2022-01-21-11-48-47-143_com.google.android.youtube.jpg

Najpierw sie burzy, ze kobiety nie zajmuja wysokich stanowisk a potem mowi, ze dobre dla gospodarki bylo by 6h pracy i placa maksymalna(xzyli nie mozesz uzyskac wiekszej kwoty niz dana w kontrakcie chociaz zapierdalasz i maksymalizujesz zyski)
 
Last edited:
View attachment 32007
Wytrzymalem do tego momentu tylko. Szkoda, ze nie wspomina tam, ze chociaz stanowia ponad polowe spoleczenstwa to jezeli policza tytuly i umiejetnosci do uzyskania takiego stanowiska to nagle sie zdziwi bo sie okaże, ze kobiety to pi razy drzwi 5%. .
Jestes wlascicielem duzej firmy, ktora zarabia w huj pieniedzy ale na wysokie stanowisko nie dasz wyksztalconej kobiety tylko chlopa bez umiejetnosci.... To tak nie dziala kurwa

View attachment 32008
Najpierw sie burzy, ze kobiety nie zajmuja wysokich stanowisk a potem mowi, ze dobre dla gospodarki bylo by 6h pracy i placa maksymalna(xzyli nie mozesz uzyskac wiekszej kwoty niz dana w kontrakcie chociaz zapierdalasz i maksymalizujesz zyski)
Jakoś o parytety przy fedrowaniu nie nawoływała
 
?????
 
Ależ to był człowiek. Nie, ależ to był CZŁOWIEK! Jestem dumny, że stąpam po tej samej ziemi. Ogromna spuścizna. Dokonania, przy których blednie Macedoński Alwksander. 30 lecie? Ja tu się głowię czy dać mu tytuł człowieka naszej ery, czy pójść dalej i jednak nie wyprzedza on Jezusa.

 
Back
Top